Pouta. Jedno slovo, které vzbuzuje tolik vášní. Já osobně patřím k lidem, které myšlenka na spoutání (ať už v pozici submisivní nebo dominantní) příjemně navnadí a rozpálí. Takže u mě rozhodně nesmí chybět. Ovšem jaká pouta si ve škále všech na trhu vybrat?

Jemné, ale citelné svázání díky luxusnímu hedvábí?

Na lascivni.cz jste si už mohli přečíst recenzi kovových a kožených pout. Teď k nim přibude ještě jedna: dovolte mi představit vám hedvábná pouta Lelo Etherea Silk Cuffs.

Už když si vezmete černou elegantní krabičku s nápisem LELO do ruky, je vám jasné, že se jedná o exkluzivní kousek. Otevřete ji, odhrnete papírový ochranný obal a už se díváte na hedvábná pouta pro vaše potěšení.

VIDEO z rozbalování v naší redakci:

Pouta se skládají ze dvou částí: 110cm stuhy z jemného a na dotek velice příjemného hedvábí a „obdélníčku“ který je sešitý ze 100% hedvábí a semišové ovčí kůže. Díky této kůži se nemusíte bát otlačenin nebo nějakého poranění.

Zjistěte kolik stojí hedvábná pouta na ruce LELO
ZJISTIT CENU

Hedvábná část je protkaná jacquardskými vzory, které ji oživují a dodávají na eleganci a luxusu. Je vidět, že LELO promýšlelo každý detail. Tohle se jim povedlo. Pouta jsou dostupné v 3 barvách: černé, červené a fialové. Podobně jako další mnou testovaný kousek – hedvábná šála LELO.

Jaké jsou hedvábná pouta od LELO v řeči čísel

Pár čísel:

Stuha:

  • délka – 110 cm
  • šířka – 2,2 cm

„Obdélníček“:

  • délka – 8,5 cm
  • šířka – 5,5 cm

Jak je známo, hedvábí je docela kluzký materiál, „obdélníček“ není ke stuze přišitý, takže se po ní svévolně pohybuje (to je výhodné, když potřebujete jeden konec delší než druhý). Může se také stát, že vám semišový náramek vyklouzne – klouže rychle, mrška jedna, ale poměrně rychle se nasazuje zase zpátky.

Hedvábná pouta Lelo Etherea Silk Cuffs se hodí na jakoukoliv velikost zápěstí. Spoutat můžete vyhublé ručky i jejich pravý opak. Vše je díky délce stuhy naprosto variabilní. Takže, když už si spoutáte zápěstí své „oběti“, můžete si vybrat, jestli je svážete k sobě nebo k něčemu jinému.

Vše záleží jenom na vaši fantazii a hravosti a jak je známo, tomu se meze nekladou. Můžete svazovat muže, ženy, jejich zápěstí nebo i kotníky.

Jsou sice na první pohled velice jemné – já sama jsem si říkala, že jsou spíš jenom pro pocit spoutání, protože tohle člověka pevněji spoutat prostě nemůže – ovšem opak je pravdou. Drží opravdu pevně. Navíc kůže není kluzká, takže se nemusíte bát, že by vám vlivem přívalu vášně ruka vyklouzla (to se mi v kožených poutech stávalo poměrně často =D ).

Dokáží erotická pouta z hedvábí opravdu silně svázat?

Pravdou je, že v první chvíli, co jsem hedvábná pouta LELO viděla, říkala jsem si: „Krásný kousek, ale hodí se spíš, pro marnivé dámy, které mají rády luxusní věci.“ Stále trvám na tom, že tahle pouta se hodí spíš do sbírky dámské populace. Ale za tu marnivost se musím omluvit. Každá z nás si zaslouží jen to nejlepší a hedvábná pouta Lelo Etherea k tomu nejlepšímu rozhodně patří.

Klady

Zápory

Variabilnost použití Cena (subjektivní)
Krásné dekory na povrchu
Kvalitní materiál
Luxusní balení s hedvábným papírem
Vhodné pro muže i ženy
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU Další inspirace
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Vaše názory 3 názory

Zkusit se má (skoro 🙂 všechno..zkusily jsem a už nikdy více:) Alespon to ale máme vyzkoušené:)

tak ono to nebylo o tom,že by byla nepohodlná či nějak dřela a tak- ale prostě my na to poutání nejsme no:)

Tak to pak chápu, že vás pouta nezaujala:)

Pořídily jsme si takový ta normální pouta ..ale teda nechytly se u nás…

Poutání nezaujme každého – třeba jste nebyli dobře naladěni, nebo ta kovová (předokládám, že jsou to ta klasická „policejní“ pouta, co jsou často dodávaná ještě s huňatým plyšem) prostě za vyzkoušení nestála. Také jsme je měli – nejsou vhodné vždy, protože poměrně dřou – raději máme kožené s plstí, nebo právě tyto hedvábné, ač je to poměrně dražší vrtoch. Ale nechceme na sobě šetřit:)

Spolupracujeme: