Pokračujeme v sérii rozhovorů s tvůrci a tvůrkyněmi obsahu na platforách typu Onlyfans/Patreon s lechtivějším obsahem. Tentokrát jsme si do rozhovoru pozvali Tinu Sao, která se otevřeně rozpovídala o BDSM tematice, svém obsahu na OF a dalších zajímavých tématech. Přejeme hezké počtení!

Tina Sao má na Twitteru profil @ZlobiveLisce 3160 sledujících a na Onlyfans jako @TinkaSao 838 liků (v době přípravy rozhovoru).

Zdravíme Tino Sao, můžete se našim čtenářům nějak stručně představit?

Ahoj, jsem Tinka Sao. Většina lidí v okruhu mě zná pod názvem Caitsy, ale to je taková má „obyčejná část“. Rozděluji svou povahu na dvě osobnosti. (Né, nejsem schizofrenik :D). Caitsy je prostě slušňačka, miluje přírodu, své psy, sport a je spíše taková tichá osobnost, co se moc neprojevuje.

No a Tinka? To je takové perverzní prasátko, kterému není nic cizí a hrne se do každé špatnosti. Nejčastěji jsem v tomhle módu na večer s přáteli/drahou polovičkou, kdy vím, že nikoho se svou povahou nevyděsím.

Kdy jste v sobě objevila svou zvrhlejší Tinku?:)

V mých 18? Těžko říct. V tu dobu už jsem přestávala být takové to domácí káčátko a chtěla ven – mezi lidi.

Jak dlouho už se tvorbě erotického/provokativního obsahu pro fanoušky věnujete?

Teď hodně musím zapátrat do minulosti, ale myslím, že to bude více, jak 5 let. Dávala jsem si ještě před nějakou dobou delší pauzu, protože Onlyfansu se nelíbilo mé věčné prohřešky a účet jsem přišla. Člověk pak už ani neměl chuť něco zase rozjíždět…

Jaká byla vaše prvotní motivace začít s provokujícím/erotickým profilem?

Byla jsem slušňačka a narazila na něco, co pro mě bylo dost neznámé, takže zakázané ovoce vždy láká, ne? 🙂 Když to začalo mít ohlas, tak už nebylo cesty zpátky – pohltilo mě to.

Kde jste prvně našla informaci o možnosti fanouškovské podpoře autorek skrze OnlyFans/Patreon a podobných platforem?

Dlouho jsem sledovala jednu holčinu na Instagramu jménem Mallgareth. Strašně mě fascinovala, a když si založila Onlyfans, tak to bylo pro mě jako krok dopředu. Účet byl během pár dní hotový, sub na jejím profile a já si pak uvědomila, že by byla vážně škoda, když by to skončilo jen u vytvořeného profilu.

Začala jste spíše spíše svůdnějšími fotkami a obsahem, nebo jste rovnou přešla do toho řekněme ryze erotického a vzrušivého?

Začínala jsem dost nevinně. Hlavně jsem měla vždy strašný strach, aby mě někdo nepoznal z okolí, takže fotky jedině bez obličeje. Jen pak se to nějak zlomilo. Začalo mě to bavit, našla jsem se v tom a stalo se to mou součástí, tak proč to tajit? A nelituji toho. 🙂

Jak vybíráte vhodné fotky pro Twitter a OnlyFans?

Já nemám žádný specifický výběr. Ano, musí se líbit daná fotka mně, ale tím to končí. Nechci svým fanouškům házet fotky, které budou “umělé”, nebudou vyjadřovat mě. Nemám co skrývat před fanoušky a nechci ani ukazovat, jak přes retuš je člověk úžasný. Takže vybírám fotky, kde jsem prostě já a ne někdo jiný – Projetý všemi filtry.

Máte na OnlyFans nějaké klíčové fanoušky, kteří vám pravidelně platí?

Jasně, že mám. Některé už člověk nebere jen jako fanoušky, ale skoro jako přátelé, protože s většinou se znám osobně a někdy je i osvěžující si pokecat o filmu než o tom… kolik jsem strčila do análku hraček. 🙂

Jsou pro mě důležití a někdy, když se zmítám v krizi, tak jsou mým hnacím motorem.

Vytváříte pro své sledující nějaké speciální obsah? Různé převleky, místa, pomůcky?

Specifický obsah ani ne. Přijdu si v tomhle dost obyčejná a spíše se zaměřuji na Bdsm tématiku. Něžnosti moc na mém profilu nenajdou.

V rámci BDSM – dle fotek soudíme, že nejspíše vy jste primárně submisivní? Nebo jste zkoušela i druhou roli?

Zkoušela. Bylo to potřeba, abych se našla, ale nebyla to cesta zvolená zrovna pro mě. 🙂
Takže tu pro mě zbyla role sadomasochistické subinky, kterou baví někoho týrat, být týrána a zlobit. To hlavně!

Dá se tímto způsobem uživit?

Určitě dá. Zrovna si zařizuji živnostenský list s původním plánem, že Onlyfans bude můj hlavní příjem, ale po dlouhé době se konečně vyskytla možnost, že bych mohla začít pracovat ve své vysněné práci – práce v obchodě s erotickým zbožím.

Prahnu po tomhle místě už dlouho, ale vždy jsem bydlela na vesnici, tak to pro mě časově prostě skloubit nešlo. Teď se budu stěhovat do města, tak mě budete vídat i na prodejně Erotic city v Ostravě. 🙂

Setkala jste se někdy s negativní reakcí vašich fanoušků/sledujících?

Každý se s ní setkal. Někteří vás posunou vpřed a zbytek? Prostě ignorujete. Na světě je mnoho lidí a tím pádem i mnoho chutí. 🙂

Jaký byl nejzvláštnější požadavek/přání od vašich fanoušků?

Sex s fanouškovým psem. Nad tím jsem pouze pozvedla obočí a radši se na takový požadavek ani nevyjadřovala. Někdy je to tak lepší…

Tematicky rozhodně patříte mezi milovnici BDSM – jak jste k němu našla cestu?

Vše to začalo přes stránku BDSMlife, kde jsem hledala pouze fotky v téhle tématice. Čirou náhodou jsem tam zavítala na veřejný chat, zakecala s pár skvělýma lidmi a už to jelo, jak na horské dráze.

Přesahuje vaš provokativní tvorba někdy do reálného světa? Například do setkání s vašimi fanoušky?

Ano, už několikrát se mi stalo, že jsem potkala na ulici někoho, kdo mě nazval přezdívkou Tina. Poznal mě. Bohužel to ale končí tím, že mají strach mě opravdu oslovit, což je škoda. Ráda poznám své fanoušky a ještě radši s nimi prohodím pár slov. Já nekoušu… opravdu. 😀

Kolik vám zabere času vymýšlení obsahu pro OF a následná realizace?

Nepočítám to, ale hodinku denně 100 %. I když kolikrát něco nepřidám na svůj profil, tak buď na něčem dělám, co určitě bude supr čupr a nebo aspoň se snažím všem odepsat. V překladu se to snažím prostě neflákat. Fanoušci jsou pro mě důležití, tak chci, aby byli s obsahem spokojení.

Vytváříte i obsah na míru jednotlivým fanouškům?

Ano. Jednou za měsíc se zeptám, co by rádi viděli na mém profilu a podle toho se snažím řídit. Když už pak chtějí něco šílenějšího, nezvyklého, tak přichází na řadu tips.

Fotky/videa vytváříte vždy sama, nebo vám s nimi někdo pomáhá?

V minulosti jsem spolupracovala s mnoha fotografy, ale po mé pauze jsem o ně přišla, takže teď jedu dočasně vše sama. Uvidíme na jak dlouho.

Když se vrátíme k vašemu účtu, jaký příspěvek měl u vašich sledujících největší úspěch?

Prsa! Prsa se líbí prostě všem! Já ty své miluji, takže mě vždy těší, když můj nárazník sklidí úspěch. 😀

Chápeme! A je hlavní, že vy sama se sobě líbíte:)

My jsme magazín věnující se primárně testům erotických hraček – co vlastně vy a právě dospělácké pomůcky?

Vracím se k tomu, že momentálně plánuji mezi erotickýma hračkama pracovat, takže k tomuhle odvětví mám velmi kladný vztah. Baví mě experimentovat, byť se mnou je to v tomhle složitější, protože ani Satisfyer u mě extra nezabodoval.

Máte nějaké nejoblíbenější, které vás stále baví?

Vibrační hlavice! Ten, kdo ji vynalezl, je prostě bůh.

Máte svou oblíbenou hlavici?

Mám:) Hlavice Rosy Gold Nouveau Curve Massager. Už jsem jich vyzkoušela pár a tahle zatím vede. Uvidíme, zda jí jednou nějaká předčí.

A naopak některé, které vás nenadchly?

Satisfyer. Asi jsem od tohohle produktu očekávala až moc, takže zklamání, bylo o to více bolestivější.

Chápeme – z našich testů téměř všechny Satisfyery vyšly jako citelně horší, než originální Womanizéry.

A je nějaká hračka vašich snů? Co vás láká vyzkoušet, či si s ní prožít orgasmus?

Anální hák, elektro – to jsou mé takové sny. Ale jinak mě láká jakákoliv hračka, která mi ještě neprošla rukama, protože s každou si člověk zažije takové své malé dobrodružství. 🙂

Dle bia na Twitteru i fotek máte v oblibě BDSM hrátky – co pro vás osobně znamená tato tematika?

Můj druhý svět, ve kterém nejsem odsuzovaná, můžu být svá a hlavně šťastná. BDSM jsem poznala, když mi bylo čerstvých 18 let a z tohohle světa už není úniku. Jakmile se člověk jednou do něho ponoří, tak už nic jiného nepotřebuje a vanilkové vztahy už ho nikdy nebudou přitahovat.

Je něco ze sexu, co by vás lákalo ve fantaziích?

Mých fantazií je mnoho, ale momentálně prahnu po skupinových hrátkách. Vodní dýmka a radovánky s více muži, kde já budu takové zlobivé zvířátko? To zatím vyhrává na plné čáře. 🙂

Naštěstí to nezní jako moc vzdálená zkušenost, třeba vám s tím fanoušci pomohou?

Je mi jasný, že by mi s tím rádi fanoušci pomohli, ale já furt čekám na toho, komu tam mé vodítko bude patřit.