Můj Pán si uvědomil, že dilda nedokáže v mé sissy kundičce ovládat a dělat si se mnou cokoli chce. Z toho důvodu mi zaslal k testování vibrátor k dráždění prostaty. Abyste nebyli zmatený, pod slovy moje kundička myslím anální otvor a můj klitoris je penis, jsem sissy holka.

Sissynina kundička

Vyzkoušela jsem si jaké to je být drážděná pomocí vibrací v kundičce a řeknu vám, bylo to úžasné. Měla jsem možnost užit si tento zážitek, aniž bych něco dělala, všechno udělal můj Pán. Pána nejvíce bavilo ovládání pohybem prstů po obrazovce, užila jsem si každou minutu.

Očekávání od testování

Vytouženým očekáváním mého Pána bylo docílit, abych byla schopna stříkat jen drážděním mé kundičky zatímco by byl můj zbytečný klitoris zamčený v pásu cudnosti.

Chce tím dosáhnout, dosáhl tím, aby mě mohl ovládat na dálku kdy se mu zlíbí a já jsem se nemohla jiným způsobem udělat a mít orgasmus.

Balení

Hračka se nachází v pěkné nenápadné krabičce, která obsahuje vibrátor, návod k aplikaci a kabel k nabíjení.

VIDEO z našeho rozbalování:

Vzhled a materiál

Provedení v černočervené barevné kombinaci působí elegantně. Vibrátor je jemný na dotek, kombinace ABS a silikonu je příjemná.

Po nalubrikování je tělo vibrátoru lehce vsunutelné do análu. Ani po delší době nošení nepocítíte nedostatky materiálu.

Rozměry

  • Celková délka: 13,2 cm
  • Použitelná délka: 9,9 cm
  • Maximální průměr: 3,3 cm

Čištění

Vstup na nabíjení je zajištěn, po vsunutí nabíječky se otvor obtáhne gumou, která se po vysunutí zvedne a zakryje vstup na nabíjení. Díky tomu je čištění snadné a bez problémů.

Propojení mezi zařízeními

Vibrátor můžete propojit přes bluetooth k zařízení s operačním systémem Android i iOS. Můj Pán využíval připojení k aplikaci přes iOS, zatímco já jsem byla v aplikaci na zařízení s Android.

Nabíjení a výdrž baterie

Nabíjíte kabelem s USB koncovkou, kterou vložíte například do externí nabíječky a druhou část se specifickým zakončením vsunete do vibrátoru.

Zjistěte kolik stojí Anální stimulátor prostaty Magic Motion Solstice
ZJISTIT CENU

Výdrž baterie vibrátoru není nejpříznivější. Použití pomocí aplikace vybije vibrátor přibližně do 2 hodin.

Vibrace

Zařízení má 6 typů vibrací, které změníte kliknutím tlačítka na zařízení.

V případě, že vám nestačí navolené vibrace v zařízení, můžete si stáhnout aplikaci a dle vaší představy vytvářet intenzitu a způsob vibrace.

V aplikaci máte na výběr různé vibrace, ovládání pomocí melodie písní a pohybem prstů po obrazovce. Do aplikace můžete poslat pozvánku pro svého partnera a ten si bude s vámi hrát na dálku.

Každému doporučuji, aby si s vámi hrál váš partner přes aplikaci a ovládal vibrátor on. Sama jsem to zažila a je to skvělé.

Používání

Jeho velikost je přiměřená a vhodná i pro začátečníky. Při prvním použití vyzkoušejte vsunout vibrátor v obou polohách, podle toho se rozhodnout, která vás stimuluje víc.

Po zasunutí jej téměř necítit do momentu než zapnete vibrace. Při používání během ležení nebo chůze zařízení netlačí. Pokud ho chcete používat při sezení, tak vás bude tlačit, ale dá se to zvládnout.

Klady

Zápory

Množství typů vibrací Nepohodlný při sezení
Univerzální velikost pro každého
Příjemný materiál
Dálkové ovládání (mobil i internet)
Možnost vlastních vibrací
Chatování na dálku
Obal na uložení
Magnetické nabíjení
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
Sexshop.cz Lovesexshop.cz
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: