S pulzátorem jsem se na vlastní kůži a ani uvnitř sebe nikdy nesetkala, a proto když se mi naskytla příležitost vyzkoušet tohoto Romea, těšila jsem se jako malá holčička.

Když mi přišel, okamžitě jsem si ho zapnula jen tak v ruce, abych zjistila jakou má sílu. Začala jsem se smát, protože po prvních pulzech mi málem vyletěl z ruky:)

Jsme zvyklá na kmitavý pohyb hlavice a jiných vibračních pomůcek, ale pulzační pohyb mě překvapil. Doslova vám uteče ze stolu, když ho tam necháte ležet zapnutý.

Samozřejmě vyzkoušení na sebe nenechalo dlouho čekat.

Obal

Design obalu je velice skromný až nudný. Černá krabička bez žádného obrázku nebo nadpisu nebo čehokoli na mě moc hezký dojem neudělala. 

Vnitřek je vyztužen černým molitánkem a uvnitř balení naleznete:

 • pulzátor
 • ovladač k pulzátoru
 • nabíjecí kablík
 • náhradní baterka do ovladače
 • skromný návod a specifikace hračky

Návod

Návod mě také pobavil, protože jsou na něm hodně jednoduše namalované obrázky, jak se dá pulzátor použít (klitoriální stimulace, duální penetrace, použití s partnerem a dokonce jako stimulace bradavek).

Dále se na něm dá dozvědět (v anglickém jazyce) instrukce o čištění a nějaké informace ohledně bezpečného používání. Na druhé straně papírku jsou specifikace, zapínání a ovládaní ovladače i s informacemi o nabíjení.

Jak vypadá?

Pulzátor je svítivě růžové barvy, zhotoven ze silikonu. Materiál chválím a nijak nezapáchá. Vibrační mušle má v sobě motorek a je dost ohebná. Hlavní pulzační část ve tvaru malého pinďíka má v sobě svůj motor a je tuhý a není ohebný. Má na sobě naznačený žalud a i miniaturní žilky.

Ty u mě měly úspěch. Vizuálně se mi i taková malá blbost k tomu všemu hodně líbila. Obě části mají 7 vibračních módů a na ovladači je lze ovládat zvlášť. Na internetu jsem se později dočetla, že má i funkci vyhřívání.

Dvojitým stiskem power tlačítka by se mělo aktivovat, ale já jsem nic nepocítila. 

Při zapnutí svítí bílá dioda kolem tlačítka power a při nabíjení problikává.

VIDEO z redakčního rozbalování:

Specifikace, aneb pár čísel:

 • váha pulzátoru 110g
 • délka 12,5 cm (použitelná část 10,4 cm)
 • maximální šířka 3 cm
 • váha ovladače 20g
 • délka 6,5 cm
 • šířka 4 cm
 • voděodolný
 • uvnitř těla má 3 motory

Ovládání pulzátoru na návodu je zcela jasné, takže mi nedělalo problém se zorientovat v mačkání tlačítek. Výhodou je dálkový ovladač.

Zjistěte kolik stojí Romant Romeo pulzátor
ZJISTIT CENU

Nejdříve předehra 🙂

Jako předehru jsem si poprvé dala masážní hlavici, abych nemusela používat žádný lubrikační gel na pulzátor a pak do mě zaplul jako po másle.

K hlavnímu nastartování slouží tlačítko přímo na pulzátoru a pak jsem si už ovladači tlačítky + a – ovládala každý motorek zvlášť. Plusem se mění módy přírazů a tlačítkem mínus vibrace mušle na klitorisu.

Kombinace kombinací

Takže se pak dá nakombinovat hodně variant. Z tvrdé části pulzátoru jsem měla na začátku obavu, aby mě netlačil někam, kam nechci.

Byla jsem velmi překvapena, že ta tvrdost není úplně na škodu, ba naopak a délka úplně vyhovující (možná takové maličko k smíchu s tou tvrdostí, v reálným sexu je to žádoucí).

Kdyby byl tlustší, tak bych se nezlobila, ale jak jsem psala – vyhovuje. Vibrující mušle vypadá na první pohled taková větší, ale nijak mi při používání nevadila.

Vibrační část na můj klitoris je taková slabší.

Já jsem zvyklá na vibrační hlavici která má sakra sílu, takže tohle je pro mě šimrání.

Trochu jsme bojovali

Nastavit si to na správné místo zase pohne částí uvnitř, takže je to pro mě takový menší boj. Ale jak i návod ukazuje, nemusí se vysloveně použít obě části najednou.

Vzala jsem si na pomoc právě masážní hlavici, ohebnou mušli jsem dala na stranu, ale přirážejc část jsem si nechala uvnitř a pořádně se nechala vyšukat. To byla jiná jízda sakra! Pěkně do vystříkání (stydící se smajlík) 🙂

Řekla bych, že je pulzátor dost hlučný, takže je spíš si s ním hraji jen doma než někde ve společnosti.

Na procházku se s ním asi nedá úplně jít, protože je těžší a i když by z kalhot nebo kalhotek nevypadl jen tak, tak by to bylo podle mého názoru nepříjemné.

Nejen pro klín

Na anální hrátky moc nejsem, ale určitě by se dal využít i touto cestou.

Romeo mi přijde jako dobrý pulzátor a splnil moje očekávání. Řekla bych o něm, že je to takový malý růžový ďábel.

Klady

Zápory

Silné přirážení Design obalu
Design penisu Jednodušší design ovladače
Dálkový ovladač a snadné ovládání
Snadné nabíjení
Náhradní baterka v balení
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: