Podobnou hračku jsem zatím sice nezkoušela, ale všude jsem na ní slyšela jenom samou chválu, protože je prý asi tisíckrát lepší, než je obyčejný vibrátor. Zajímavé by mělo být právě to, že vlastně napodobuje přirážení mužského penisu, což je velký rozdíl od vibrátoru.

Nejvíce se těším hlavně na to, že vám tento Pulzátor dráždí jak bod G, právě díky speciálnímu lehkého zahnutí, navíc pulzuje, čímž napodobuje mužské přirážení a pomyslnou třešničkou na dortu je to, že vám ještě zvládne dráždit klitoris.

Rozbalování

Obal je obyčejná krabička, která ničím nepřitahuje pozornost a ničím nevyniká. V balení nalezneme pulzátor, USB kabel s magnetickým nabíjením, což je velké plus a jako poslední věc zde najdeme návod, který se určitě hodí.

Obal pro uschování hračky tu ale nenajdete, ale to nevadí.

Stejně se budete chtít tímhle božským výrobkem dráždit tak často, že nebude čas ho schovávat někam do krabičky.

Materiály/provedení

Zpracování je luxusní, jedná se totiž o nádherně hebký a hladký silikon. Na dotek se tedy jedná o opravdu skvělé provedený kousek, protože vám mohu zaručit, že ho nebudete chtít pustit z ruky.

Barva je světlounce růžová, takže vás určitě nepraští do očí a když budete tuto hračku někam přenášet, budete nenápadní.

VIDEO z rozbalování v redakci:

Použití v praxi

Myslím si, že u té hračky se vám určitě bude hodit návod, protože v této hračce jsou vibrační motorky dokonce dva a každý z nich vám nabízí 10 pulzních programů.

Jeden motorek je pro pulzování, zatímco druhý pro vibrace, takže můžete intenzitu a rychlost libovolně kombinovat. Použití je tedy velmi snadné, navíc se i díky použitému silikonu příjemně drží. Přednost vidím také v tom, že ho lze použít bez držení.

Samozřejmě ho lze používat i v páru, ale je to hračka navržená spíše pro sólo použití, tedy při masturbaci.

Jen na předehru bych tento pulzátor nedoporučila.

V číslech

 • Hmotnost: 240 gramů
 • Délka: 22 cm
 • Použitelná délka: 12 cm
 • Průměr max.: 4 cm
 • Průměr min.: 3 cm

Ovládání

Ovládání je velmi jednoduché, protože stačí po dobu 2-3 vteřin držet prostřední tlačítko On/Off. Pomůcka pak jednou zavibruje a rozsvítí se dioda, která vám dá najevo, že je pulzátor připraven k akci.

Horní tlačítko slouží k ovládání vibrací na klitorisu. Krátkým zmáčknutím vibrace zapnete a dalším krátkým zmáčknutím změníte program. Pokud chcete vibrace vypnout, podržíte tlačítko cca 3 vteřiny.

Spodní tlačítko slouží k ovládání pulzování a opět je jeho použití stejné, jako je tomu u vibrací.

Programy

Pulzační

 1. Pomalé přirážení
 2. Rychlejší přirážení
 3. Rychlé přirážení
 4. Střídání pomalého a rychlejšího přirážení
 5. Pomalé přirážení vystřídá rychlejší přirážení vzrůstající intenzity
 6. Pomalé přirážení střídá rychlé přirážení
 7. V krátkých intervalech se střídá pomalé a rychlé přirážení
 8. Postupně se zrychlující přirážení
 9. Pomalé přirážení nízké intenzity
 10. Pomalu se zrychlující a stupňující přirážení

Vibrační

 1. Klasická vibrace nízké intenzity
 2. Klasická vibrace střední intenzity
 3. Klasická vibrace vysoké intenzity
 4. Rychle vzrůstající intenzita vibrací
 5. Rychlá pulzní vibracePomalu se stupňující intenzita pulzních vibrací
 6. Tři dlouhé pulzy jsou vystřídány pěti krátkými pulzy
 7. Rychlá pulzní vibrace
 8. Dva dlouhé pulzy vystřídá jedna vzrůstající vibrace
 9. Pomalu vzrůstající intenzita vibrací
Zjistěte kolik stojí Handsfree pulzátor s výběžkem na klitoris Pulzie Bunny
ZJISTIT CENU

Shrnutí

Handsfree pulzátor Pulzie Bunny absolutně splnil má očekávání, možná je ještě předčil. Určitě je pro ženu, která má ráda stimulaci klitorisu, ale nepohrdne ani vaginálním drážděním. Navíc, jsem žena, která se nechce vyloženě vzdávat toho pocitu přirážení a tato hračka mi muže nahradila.

Jak jsem již zmínila, skvělé je, že pulzátor pracuje bez toho, aniž byste ho museli držet nebo přidržovat, takže jen zapnete a volné ruce můžete využít třeba k dráždění bradavek.

Pulzátor nemá tendenci klouzat ven, ale pokud máte strach, že by se něco takového přeci jen mohlo stát, stačí si zadeček vypodložit polštářem a pak to máte pojištěné.

Navíc si myslím, že je vhodný právě i pro ženy, která zatím dosahovaly pouze klitoridálního orgasmů, protože právě díky pulzaci a tomu, že je váš klitoris neustále drážděn, vám nebude dělat problém dosáhnout orgasmu klitoridálního.

Velkým plusem je také zahnutá špička, díky které dosáhnete na bod G. Příjemně mě překvapilo také docela výrazné žilkování a širší žalud, protože díky tomu máte opravdu pocit, že se jedná o opravdový penis.

Ráda jsem také za vodotěsné provedení, takže si pulzátor můžete vzít naprosto kamkoli, takže si užijete večerní koupel na maximum.

Čekala jsem sice, že bude maličko tišší, ale stejně to není žádná hrůza a když se zavřete v ložnici, tak nikdo v jiné místnosti nic neuslyší.

A poslední pecka na závěr je magnetické nabíjení, takže nemusíte konektor nikam zastrkávat a nabíječku jednoduše přicvaknete. Nabíjení je ale maličko delší, úplné nabití pulzátoru trvá cca 2 hodiny, takže pokud se vám vybije baterie těsně předtím, než se dopracujete k orgasmu, může vám delší nabíjení maličko znepříjemnit den.

Klady

Zápory

Vodotěstnost Součástí balení není žádný obal na hračku, jinak nemá žádný zápor
Magnetické nabíjení
Spousta vibračních a pulzních programů
Hebký silikon
Tvar, který padne akorát do ruky
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Vaše názory 1 názor

uvidim až vyzkouším

Určitě budeme rádi za vaši zkušenost s tímhle kouskem. 🙂 Zkuste na nás po vyzkoušení pamatovat a napsat. Děkujeme předem.

Spolupracujeme: