Už jste někdy na bradavky dostali svorky? Já ano a musím říci, že není svorka jako svorka. Tahle, kterou jsem se pro vás rozhodla testovat, je rovnou se závažím.

Skřipce, které se dají připnout kamkoliv…

Jedná se o závaží na bradavky SEXTREME od You2Toys a protože nejsme žádní troškaři, hmotnost jednoho kousku je 100 gramů – to je oficiální hmotnost závaží. Ovšem celkem vám na bradavce bude viset 114 gramů, ale věřte mi, těch pár gramíků navíc nepocítíte =D.

Závaží na bradavky se skládá s kovové svorky, ta je na konci potažená latexem pro větší pohodlí, černého kovového závažíčka a masivnějšího řetízku, který obě části drží pospolu.

VIDEO z rozbalování v naší redakci:

Osobně bych se primárně zaměřila na svorky – docela nemile mě překvapilo jejich rozevírání. Byla jsem zvyklá na kolíčkové rozevírání (stisknete k sobě jeden konec, druhý se vám rozevře). I tyhle svorky se rozevírají kolíčkovou metodou, ALE…jedna kovová nožička plynule navazuje na řetěz a druhá má tvar písmene „L“ – je to kvůli velkému pérku, které svorky otevírá, snad abychom nemuseli vyvíjet přílišnou námahu.

Ovšem stejně dobře by práci usnadnila delší rovná nožička, která by se bolestivě nezarývala do bříška palce. Možná si tvůrci mysleli, že po delším používání se vám z palce vytratí citlivost a bolest nebudete vnímat. Kdo ví, každopádně pro mě je to závažný nedostatek.

Zjistěte kolik stojí BDSM závažíčka na bradavky
ZJISTIT CENU

Další věc, kterou bych vytkla, je absence regulace stisku svorky. Nemůžete si vybrat, jak moc svoji oběť potrápíte. Síla stisku je dána… a je to dost pevný stisk (jen tak pro představu, já měla po několika minutách pocit, že mi to rozdrtí bradavky) a vaše bradavky vám ho připomíná ještě chvíli po sundání závažíček =D.

Aby vaše bradavky (stejně tak jako moje) neměly po každém použití tak silné trauma, můžete stisk svorek pomocí dalších pomůcek povolit. Stačí použít svorky, kde si šroubkem můžete nastavit silu sevření čelistí. Na řetízek, který obě svorky spojuje, můžete zavěsit jednu nebo i obě závažíčka… dle vaší libosti.

Nejsou rozhodně nejslabší, takže pozor na…

Svorky bych vám rozhodně nedoporučovala používat na genitálie – věřte mi, to by bylo opravdu velice nepříjemné. Ale můžete je v klidu připevnit třeba na padáček, který svírá šourek vašeho partnera. Myslím, že si to oba patřičně užijete.

Proti závažíčkům na bradavky obecně nic nemám. Je to poměrně zábavná hračička pro trochu drsnějším hraní. A i když jsem u těchto závaží našla několik nedostatků, neznamená to, že bych je zavrhla. Používám je ráda (hlavně na partnerovi, ten není taková citlivka jako já =D).

18+ fotky nasazení na prsou

Krásně je vidět, jak váha závažíček tahá za bradavky a drží prsa níže = skvělé je to na všech 4, kdy se klinkají = třeba do rytmu výprasku na prdelku (dlaní či důtkami?) a ještě o to více tahají a drtí bradavky. :-))

Krásná odměna – či trest?

Stručně o recenzi

Erotická pomůcka: You2Toys Sextreme závaží na bradavky 100g
Recenzi napsala: Alenka D.
Testováno: od 10. prosince do .
Výsledek: Solidní závažíčka, která díky nepopiratelné váze rozhodně ucítíte – a klidně nejenom na bradavkách.
Užití hračky: Horší regulace stisku a náročnější otevírání svorek vyrovnává měkký potah čelistí a citelná váha – skvělé pro BDSM.
Moje hodnocení: 3,9 z 5 (doporučuji)

Ovšem pokud se závažíčky nemáte moc zkušeností, doporučila bych vám začít s něčím menším… třeba s 50 gramy. Navíc svorky můžete zavěsit na sebe, takže si můžete i vyzkoušet, jaké to je, když vám na bradavce (nebo někde jinde) visí 100 gramová činka =).

Klady

Zápory

Silikonový potah čelistí Absence regulace stisku
Lékařský silikon Nepohodlné rozevírání
Snadná údržba
Ideální v kombinaci s padáčkem či jinými svorkami na bradavky
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU Další inspirace
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: