Anal tunel (anální tunel) je nová verze klasických análních kolíků – bývá vyroben z prvotřídních umělých materiálů (silikon a další polyamidy).

Tenhle tunel vás v posteli při hrátkách nezruinuje

Jeho hlavním rozdílem oproti klasickému análnímu dildu je ten, že je dutý – po zavedení do análního otvoru tedy umožňuje další penetraci například penisem. Použití análních tunelů si oblíbili především gayové, který je používají pro ještě citelnější roztažení anusu a silnější dráždění při análním sexu.

Tyto speciální tunely se dají použít i v rámci klinik hrátek (podobně jako s vaginálním/análním spekulem neboli gynekologickým zrcátkem). Intenzivnější bude jeho zavedení v kombinaci s vibracemi z vibrátoru či masážní hlavice.

Nabízí netradiční pohled i pocity…

Kouzlo análních tunelů tkví v jejich otvoru uprostřed, který nabízí netradiční anální prožitky. Tunel ulehčuje aplikaci lubrikačního gelu i klystýru, dále jim také můžete prostrčit prstíky nebo i jiné anální hračky. Anální tunel je možné vybrat v různých velikostech (nejčastěji S – malý, M – střední a L – velký).

Moderní anální tunely mohou dále obsahovat i různé stimulační kroužky, které výrazně podráždí řitní otvor. Všechny tyto pomůcky bývají vyráběny ze silikonu, který je hypoalergenní, pružný a příjemný na dotek.

Klady

Zápory

Nevšední rozevření Musíte najít ideální s vnitřním průměrem pro váš penis
Dá se používat i jako klasický kolík
Silikonové, ocelové i skleněné varianty
Dají se kombinovat s pissingem, ...
Maximální vyplnění
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
Sexshop51.cz Sexshop.cz Vibrátory.net Sexshopp.cz

Spolupracujeme: