Strap-on považuju za zajímavé zpestření mých chvil s partnerkou. Je to pro mě trochu jiné a osobnější než ostatní hračky, ale velice vyrušující. Nudit se určitě nebudete.

No, drobeček to není

Penis s varlaty je tvořený z gelu tělové barvy a velice realistického vzezření. Jedná se spíše o tvrdší materiál (PVC), i když je do jisté míry ohebný.

Uchycený je napevno ke kalhotkám z gumy, které se zapínají pomocí plastových přezek. Samotné kalhotky jsou dělané spíš na drobnější boky, i když se dají povolit asi o 5 cm na každé straně. Balení ale také obsahuje prodlužující pásy, které zvětší obvod o dalších 16,5 cm na každé straně.

Rozměry

  • Použitelná délka: 13 cm
  • Šířka žaludu: 4 cm
  • Šířka v spodní části: 5 cm
  • Obvod kalhotek: 80 cm (bez prodloužení)

VIDEO z redakčního rozbalování:

Fantasii se meze nekladou

Použití této pomůcky je opravdu jednoduché. Nic nemusíte nikde navlékat nebo upevňovat. Samotným postrojem jsou zde pevnější kalhotky. Prostě si zapnete kalhotky a zábava může započnout.

Mám trochu obavy z materiálu kalhotek.

Bojím se, že časem a častějším, nebo hrubším zacházením může guma prasknout.

Mě se to zatím ale nepovedlo. Je možné, aby pomůcku používali jak ženy, tak i muži díky otvoru, který je pod varlaty. Není to ale nic pro muže příjemné.

Na druhou stranu ale zas dva penisy… hmmm.

Toto místo taky hezky poslouží ženě, na upevnění hračky, kterou zasune do sebe.

Zjistěte kolik stojí Strap-on od TOYJOY
ZJISTIT CENU

Musí mít širší základnu, aby držela. Samotné dildo je spíše větších rozměrů s výrazným žaludem. Jeho pevnost je výhodou při zavádění, hlavně u análního sexu, ale na druhou stranu velikost může být překážkou. Nepovažuju to úplně za hračku pro začátečníky.

Nejen na vodní bázi

Velice se mi líbí, že díky materiálu se u této pomůcky nemusím omezovat pouze na lubrikanty na vodní bázi. Jediný problém, který jsem zaznamenala, byl s uchycením. Dildo je docela těžké a proto to chce pevné uchycení. Jsem klasická ženská krev a mlíko, pas mám 85 cm a musím říct, že se mi kalhotky napevno uchytit nepodařilo. Samotný postroj je mi malý a s prodlužovacími pásy je velký.

Velikost by byla dobrá pouze s jedním pásem, ale to se zase celé kalhotky zkroutí. Asi budu muset vytáhnout jehlu a prodlužovací pásy trochu zkrátit. Pokud se ale vejdete do rozměru, s touto hračkou zažijete mnoho zábavy, ať jste muž nebo žena.

Klady

Zápory

Pevnost gelu dilda Nemožnost přesnějšího nastavení velikosti kalhotek
Možnost použít jako lubrikant i olej Šance na roztržení kalhotek
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: