Lubrikačních gelů jsme v recenzích historicky moc neměli (ale už jsme tu chybu začali napravovat). A byla to škoda, protože se na českém trhu prodává nepřeberné množství lubrikantů a zákazníci se v nich těžko vyznávají.

A právě proto ty nejzajímavější a nejprodávanější postupně testujeme ne/doporučujeme. A tenhle kousek je opravdu netradiční, protože je sice založený na silikonovém základu, takže má:

  • vysokou kluznost,
  • odolnost proti vodě,

ale zároveň dle výrobce nepoškozuje silikonové erotické pomůcky. A to je hoodně netradiční kombinaci – vlastně jsme ji nikdy neviděli a ze začátku jsme k tomu byli opravdu nedůvěřiví. Mimoto stále nám přijde vtipné, že silikonové hračky nemají rády silikon… no věřili byste tomu? Kdybychom si sami dříve pár hraček nezničili (nejenom silikonovými lubrikanty), tak bychom to nebrali v potaz, ale realita je jiná. A proto nás tenhle „bombastický“ gel zaujal.

Upřesňujeme radši: je to lubrikant s černým polepem, se stejným názvem existuje i „vodo-základový“ zvlhčující gel, ale ten má bílou přelepku.

Ve složení jsme žádné záhady nenašli (Dimethicone/Dimethiconol), tak se podívejme na praxi.

Jak jsme testovali jeho snášenlivost se silikonem?

Takže jsme vzali pár starších a nepoužívaných hraček z lékařského silikonu (ano, i takové jsou v naší sbírce) a dali jsme je na férovku do skleniček s tímto gelem. Nebyly ponořené celé, abychom viděli případné změny na povrchu vůči originálu.

Zjistěte kolik stojí BOOM sexgel
ZJISTIT CENU

Po týdnu, 2, 3, 4… se nestalo naprosto nic. Je to asi otravný test, ale výsledkem je prostě čistá 0. Neboli nulová reakce silikonového lubrikant se silikonovou ero-hračkou.

Celkově

Je to kratší recenze, ale to u lubrikantů bývá, protože je to prostě… SUPER gel. Klouže, stačí ho málo, má dávkovací pumpičku a NEREAGUJE se silikonovými ero-pomůckami.

Nemáme moc co vytknout – snad jen, že ta odolnost proti vodě, neboli umytí, je kladem i záporem, protože odolnost při análním sexu je super. Ale při potřísnění povlečení, erotického prádélka… to už je horší a budete to mydlit dlouho.

Klady

Zápory

Vhodné pro silikonové pomůcky Vysoká odolnost proti vymytí (+ i -)
Vysoká kluznost
Odolnost proti vodě
Jak pro anál, tak vagínu
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: