Na tuhle hračku jsme se s partnerkou těšili oba. Ale očekávání bylo vetší než co skutečnost přinesla. Ne že by se jednalo o hračku špatnou, to vůbec ne. Jen jsme očekávali více.

Balení a zpracování – aneb jak vypadá?

Krabička je moc pěkná, což se nedivím za tu cenu, kterou vajíčko stojí. Papírovo-plastový obal obsahuje vajíčko, ovladač, baterie a moc pěkný decentní černý pytlíček, kam posléze můžete vajíčko zabalit. To se mi líbí! Osobně mám drobnosti, jako je pytlíček nebo decentní obal, velice rád. Je to takové příjemné zpestření a usnadňuje to například převoz.

VIDEO z našeho rozbalování:

Vajíčko je velice příjemné na omak. Snadno čistitelné a rozebratelné. Stačí posunout jednu polovinu a dostanete se k bateriím. Stejně jako ovladač má růžovou barvu. Ta je však u ovladače na můj vkus výstřední. Uvítal bych spíše decentní šedou, která v ruce nepůjde vidět a nebude tak přitahovat pohledy například ve společnosti.

Zjistěte kolik stojí Bezdrátové vajíčko Bswish
ZJISTIT CENU

Použití

Nevím jak ostatní dámy, ale má partnerka lubrikovat nepotřebovala a vajíčko jsem do ní zavedl snadno. Prostě ji vzrušovala představa, že si ji budu moci dráždit decentně na dálku a ona to nebude moci vůbec kontrolovat. Koho by to taky nevzrušovalo – mě to taky dobře nastartovalo. O:)

Ovladačem můžete navolit jeden ze sedmi naprogramovaných stylů vibrací. Od slabých po silné, pulzovaní a eskalaci. U nás zvítězil program číslo 5. Ovladač má dvě tlačítka. První je On/OFF, druhým je „volič“ stylu vibrací. Snadno pochopitelné i ovladatelné. Prostě blbuvzdorné, takže to mohu doporučit i začátečníkům.

Na hraní venku je to fajn, ale nečekejte orgastické výkřiky vaší partnerky pokaždé, co zapnete vajíčko. Je to rozhodně příjemné dráždění, které skvěle nabudí a vědomí, že jste někde venku a přesto si hrajete a dráždíte se, je hodně vzrušující.

Suma sumárum, aneb zhodnocení nakonec

Abych to vše shrnul. Je to super vylepšení, ale orgasmus vajíčko nepřivodí. Oba jsme čekali něco intenzivnějšího. Nicméně to neznamená, že je to špatná věc. Jen ji musíme použít jinak.

Chtěli jsme zkusit použít vajíčko, zatímco budeme provozovat anální sex – nebudu vás napínat, bylo to příjemné i mě. Málokdo ví, že stěna mezi vagínou a prdelkou není tak extrémně silná, jak si možná myslíte, takže se přes ni dobře vedou vibrace. Takže při každém přírazu jsem zaprvé cítil netradiční výstupek v jejím klíně a ještě příjemně vrněl a dráždil. A to oba. Za mě ideální kousek.

Také použití na veřejnosti máme v plánu – obchod, kino, večeře. Jedinou překážkou je hlučnost. Ta je celkem vysoká, takže po zapnutí je vajíčko slyšet. Asi jako kdyby vám vibroval mobil v kabelce.

Klady

Zápory

Snadná manipulace Slabé, avšak hlasité vibrace
Nezapáchá
7 různých vibrací
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: