Elektro sex pro mě už není neznámou, ale co jsme zkusili, tak bylo povrchové – a tyhle kuličky sice můžete použít na kůži… Ale to hlavní dráždění je pak… ve vás.

Na první pohled vidíte kde jsou vývody elektrostimulace – pevnější, kovově vypadající O proužky na konci – jedině jejich spojením skrze sliznici či kůži dojde k propojení obvodu. A rovnou u toho píšu – všechny elektrosex hračky jsou vhodné jen pro zdravé lidi = a nepoužívají se nikdy na oblast hlavy prosím! 

Tematicky ho v redakci řadíme mezi vibrátory, anální vibrátory, ty anální kuličky jsou dle mě (ale vy víte, jak se dokážu pod vlivem mé Paní uvolnit) spíše pro parádu.

Hlavní rajc a prožitek z análního sexu je typicky z pocitu vyplnění a pohybu přes svěrač = hračky toho využívají třeba proměnlivým průměrem = typickým zástupcem jsou pak právě kuličky

Jedna po druhé ve vás mizí tam i ven = to cítíte. Tady jsou ty rozdíly mezi nimy méně citlivé = a to zhodnotíte už pohledem, to nemusíte je mít ještě ani v sobě. Což je škoda, jinak je to pěkně pružný vibrující proutek = taková kouzelná hůlka.

Dokonce díky tvaru snad i „bezová“? Fandové jistě vědí, kterou myslím. 

VIDEO z redakčního rozbalování:

Co se dá říci o vzhledu

Thunderbolt kuličky přicházejí v elegantním designu, který je stejně funkční jako esteticky příjemný. Jejich sametově hebký silikonový materiál je nejen na dotek příjemný, ale také bezpečný a hygienický. 

Už na první pohled i amatér pozná, že úzká špička a pružnost materiálu vám ulehčí první seznamování = takže snadné a pohodlné zavádění. Tady plus body pro příjemné zpracování, lícování dílků a jednoduchý začátek i pro nezkušenější.

Flexibilní mrška

Jednou z klíčových vlastností je jejich flexibilita. Díky ní jsou kuličky vhodné pro různé polohy a scénáře – od solo hraní až po použití v BDSM akčnění a prasení. Nemusí vás ani trápit, že jste s elektrem neměli zkušenost – vyzkoušeli jsme si to s novou kamarádkou, že i přejíždění přes nahé tělo je moc zábavné = a sledovat, jestli si všimne těch impulzů, co jsem postupně přidával.

Vibrační a elektrostimulační funkce?

Se 7 vibračními a 5 elektrostimulačními programy máte dostatek možností jak si najít ten svůj – za mě nejdříve seznamte s vibracemi. Nemá smysl se stresovat ještě vnímáním komba vibrací a impulzů = to ani nechytíte.

Od jemného mravenčení až po intenzivní elektrické výboje = to by se dalo přečíst na obalu hračky = takže od výrobce. Ty impulzy nejsou nijak divoké, ale více mě překvapilo, že jsou na hračce pro anální hrátky.

Ač jak píšu výše, tak se dá s úspěchem (i pro vanilkové milovníky = ale i „pistáciové“) použít i zevně – bez rozevřené prdelky.

A jako start je to rozumné = také na prvním radne nenabídnete protějšku zadní vchod, chcete se trochu poznat. Tady doporučuji to samé.

Tichý režim a vodotěsnost

Výrobce myslel i na diskrétnost a pohodlí uživatelů. Tichý režim znamená, že vaše hrátky zůstanou vaším sladkým tajemstvím. A vodotěsnost vám ulehčuje čištění, ač jak nás v redakci znáte, tak prdelkové hrátky jedině s kondomem. 

Zjistěte kolik stojí Elektrické anální kuličky Thunderbolt
ZJISTIT CENU

Tady budete narážet jedině na délku tohoto vibrujícího proutku – doporučím nějaké xxl, aby ve vás nezmizel, ale zároveň jste si užili celou jeho délku.

Nabíjení

Magnetická nabíječka = konečně nějaká pořádná hračka, co nemá zasouvací konektor, ale prostě magnetické zakončení. Nic pohodlnější prostě neznám z oboru mimo sexhračky a konečně to došlo plošněji i do našich ložnic (a v tomto případě BDSM dungeonů).

Pár čísel

  • 7 vibračních režimů
  • 5 e-stim pulzních režimů
  • Celková délka 23,5 cm
  • Využitelná délka (co pojmete do sebe) 16.5 cm
  • Průměry 1,6-2 cm (to zvládne i prvnička)

Ve stručnosti

Elektrické anální kuličky Thunderbolt jsou jako most mezi světem „vanilky“ a odvážnějších BDSM praktik. Začátečníci ocení jemné elektrické stimulace, které jsou jako lehké šimrání, zatímco pokročilí uživatelé mohou prozkoumat intenzivnější a tvrdší režimy.

Závěr: proč si vybrat Thunderbolt?

Anální kuličky s elektrostimulací (ten název hromu alá Thunderbolt je trefný) jsou hračkou, která přináší nejen rozkoš, ale i možnost objevování nových hranic vaší sexuality. Ať už jste nováček v anální stimulaci nebo zkušený BDSM praktikant, tyto kuličky nabízí něco pro každého.

Klady

Zápory

Elektro stimulace Cenovka je vyšší
Úzká špička
Pružnost těla
Masáž prostaty jako nikdy
7 vibračních a 5 e-stim programů
Magnetické nabíjení
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: