Honítek pro muže (chcete-li masturbátorů) jsme testovali už desítky. Velké, malé, vibrující, realistické, futuristické, … ale žádný neměl to, co tento středně levný „usměvavý“ kousek. A to vyhřívání přímo v těle honítka. Konkurence se na umístění „topné spirály“ hračky vykašlala a radši šla ven s zásuvným ohřívátkem – taky má něco do sebe. Ale Smile for Men Masturbátor s vyhříváním (celým názvem) s teplem pracuje lépe a hlavně po celou dobu dráždění.

Smilu se něco povedlo – až doteď jsem tuhle značku bral jako výrobce mainstreamových (což vůbec neznamená, že špatných), ale průměrných erotických hraček. Po testování této speciální umělé vagíny se na tuto značku určitě podíváme více (a do hloubky).

Vyhřívané honítko Smile = donutí vás se usmát?

Vibračních honítek jsme měli v recenzích několik – Fun Factory Cobra Libre (2 generace) a Hot Octopuss Solo. Oba kousky považujeme za inovativní a zábavné = neboli nám neleží v šuplíku a pravidelně je používáme. Smile je jim dost podobný, ač z jiné cenové relace.

Co dostanete v balení

Vezmeme to ale popořadě. Od jednoduchého papírového balení moc nečekejte – stejně ho zahodíte. Uvnitř máte samotné honítko a nabíjecí USB kabel. Nic víc, nic míň. Aspoň plátěný obal by neuškodil a výrobce by jistě nezruinoval. Koncovka kabelu je USB, druhá naprosto specifická, přirovnal bych ji k ocelové tupé jehle. Ta projde na vyznačeném místě tělem honítka a zapadne do připraveného a nenápadného konektoru.

Hračka je díky zúžení v daném místě sice voděodolná, ale 100 % vodotěsnost bych jí nepředpovídal. Na to jsou jako dělané geniální magnetické nabíječky. Nabíjení hračky trvá 3 hodiny a za to máte 1 výrazného vibrování = dobrý poměr.

Materiály, které vás nezradí

Prim zde hraje silikon – růžová měkčí část uvnitř a zdrsnělý povrch. Sekunduje mu ABS plast – pevný a tvrdý materiál, který zde tvoří pevnou kostru a obal honítka. Za mě ideální kombinace materiálů u dražších pomůcek = identicky to mají i 2 další zástupci námi testovaných umělých vagín s vibracemi.

Tvarově je honítko jako dělané do dlaně, prstům odpovídají jemné prohlubně na boku, směrem ke konci se zužuje do špičky s 4 ovládacími tlačítky a 1 stavovou diodou. Ta svítí zeleně při zapnutí a vibrací a červeně při nahřívání. Vnitřní růžová část má podobu otevřené pusinky s jazýčkem – směrem do hloubky se zužuje a do vnitřní jeskyňky se vejde už jen špička žaludu.

Stručně pár čísel

  • 6 režimů s vibracemi,
  • 3 síly vibrací,
  • 13 cm na celkovou délku,
  • 7 cm na zasunutí do hloubky,
  • 3 cm maximální průměr,
  • 3 hodiny nabíjení,
  • 1 hodina hraní.

Hlavním tlačítkem zapínáte a vypínáte vibrace, plus a mínus slouží pro zesílení a zeslabení vibrací a teploty.

Lidské teplo na stisk tlačítka

Je na vás, jestli si jedním stiskem tlačítka s teploměrem předehřejete honítko a až pak si s ním užijete, nebo si zkusíte „chladnou“ hračku a až pak si budete hrát s teplotou. Obě varianty mají něco do sebe a zkoušel jsem je několikrát.

Zjistěte kolik stojí vyhřívané honítko Smile
ZJISTIT CENU

Teplota lze nastavit až do 40 stupňů Celsia, což už rozhodně pocítíte. Dokonce jsem si při delším hraní i vyhřívání vypínal, že už to bylo moc teplé (nejsem zvyklý na vyhřátá honítka = je možné že už je teď budu vždy vyžadovat) a po chvíli znovu zapínal. Ty klouzavé změny teploty také přispěly k hraní.

Vibrace a hřejivost v akci

Bez gelu si zde ani neužijete, takže vodní lubrikant (silikonový by hračku poničil) je zde jasný. Poprvé doporučuji na pár minut zapnout vyhřívání, ať jdete už do komfortního prostředí:) Vždy si můžete stiskem tlačítka vyhřívání vypnout, nebo přidat.

Určitě vás na první zasunutí překvapí těsnost vnitřní jeskyňky. V určitých úhlech (nikdo neříká, že ho máte zasouvat jen jedním způsobem či jednou orientací tlačítek vůči vám) si užijete silnějšího podtlaku, který vytvořený žaludem a gelem, který utěsní vstup.

Bohužel opačným směrem – ven – si „užijete“ mlaskavý zvuk, kterému neutečete = vzduch jde zase zpět přes gel kolem penisu. Ten uslyšíte ještě hodně krát, pokud nebudete mít honítko na penisu jen zasunuté a nebudete jím jen kroužit a vrklat kolem žaludu.

Udělá mě jen samotné honítko?

Po pár kombinovaných hraních (honítko + honění) jsem zkoušel, jestli mě udělá samo o sobě. U Cobry to problém nebyl, ale zde je mnohem těsnější, ale také méně komfortnější „jeskyňka. Plus zde nejsou 2 motorky (které mohou vibrovat samostatně odlišně), ale jen 1. Netrvalo to extra dlouho a honítko jsem sebou vyplnil a spokojeně jsem si odpočíval.

Ano lze se udělat i jen těmi vibracemi. Bez dotýkání penisu, bez dráždění koulí, … stačí jen s „smajlákem“ kroužit kolem zasunutého žaludu, otáčet honítkem, lehoulince přirážet, … přidat vibrace ještě vlastní rukou při kmitání,…Musíte najít ten správný recept pro váš orgasmus = ale přijde a díky vibracím a nedráždění těla penisu, jen citlivého žaludu s uzdičkou = bude jiný a silnější než jindy.

Nejenom pro žalud, ale i koule

Vibrace a tvar honítka nemusíte používat jen pro špičku žaludu, ale na své si přijdou i varlata. Do kruhového otvoru se vždy jedna vejde a to bych se divil, kdyby se vám nelíbily vibrace v těchto partiích.

Co na něj říkám?

Příjemné překvapení letošního roku – kór od této značky. S cenou pod 2 tisíce je solidním konkurentem klasických honítek, které ani vyhřívání nenabízí. Přímá konkurence (zmíněná výše) je dražší, (cca 2.5k oliheň a cca 3.5k kobra) a nabízí toho více, ale jako samostatný produkt bez porovnání je super a koupil bych si ho znovu. Vyhřívání je opravdu silný argument pro koupi a plošně se objevuje u vícero erotických hraček (tedy hlavně dámských) a pro letošní rok je to nejspíše hlavní trend.

Klady

Zápory

Citelné a příjemné vyhřívání Těsnější než se zdá
Více režimů vibrací Mlaská při zásunech
Silikon a ABS plast Nemá vlastní obal
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: