Tohle je věc, kterou jsem vždy toužil vyzkoušet. Flashlight to není (a na zážitek s ním ještě čekám), ale to vůbec nevadí. Co mě zaujalo je velikost této pomůcky a její hebkost.

Balení a materiál

Balení vypadá solidně, nicméně se jedná o obyčejnou papírovou krabici. Uvnitř najdete samotný masturbátor a nabíječku. Uvítal bych nějaký ochranný pytlík, do kterého lze hračku po použití a očištěné uschovat.

Po prvním rozbalení budete mile překvapeni materiálem, který je hebký a velice příjemný na omak. Dalším plusem je váha přístroje – vzhledem k velikosti je hračka překvapivě lehká. Čistý silikon černé barvy působí luxusním dojmem, velmi příjemný na dotek.

Je potřeba návod?

Návod na použití však není separátně, ale je na obalu výrobku – samotné použití je však velice prosté. O tom ale níže. Výrobce doporučuje použití pouze vodních lubrikantů. Na obalu výrobku najdete i jednoduchý návod k použití.

VIDEO z rozbalování v redakci:

Použití hračky

Použití je víc než jednoduché. Stačí masturbátor nabít a je připraven. Na jedno nabití má vydržet až 60 minut. Tak dobu ho ovšem nebudete potřebovat. Určitě ne na jeden „zátah“ 😊

Ovládání je snadné a to pomocí dvou tlačítek, které najdete na vrchní straně. Vrchním tlačítkem zapínáte přístroj, spodní slouží k výběru jednoho z deseti režimů vibrace – od stálého vibrování přes pulzační vibrace, stupující se a to vše v různých intenzitách.

Zjistěte kolik stojí Vibrační masturbátor penisu Rebel
ZJISTIT CENU

Zmáčknutí tlačítek jde trošku ztuha, ale není to vůbec na škodu, nedochází k náhodnému přepnutí/vypnutí.

Nasucho to nejde

Zkoušel jsem masturbátor nejdříve nasucho, ale to nejde. Výrobce doporučuje pouze použití lubrikantů na vodní bázi, ty moc nemám rád, ale lepší než nic.

Masturbátor padne pěkně do ruky, vložení penisu jde taky snadně, ALE – hračka není pružná a je zde tedy limitace průměrem penisu. Mám široký penis a do hračky jsem tedy dostal jen žalud, a to ne celý. Naštěstí na mě vibrace působí i na žaludu, takže jsem si vše užil, lež ne naplno.

Celkový dojem

Za rozumnou cenu dostanete masturbátor, který splní dané potřeby, ideální společník při sledování vašeho oblíbeného porna. Spoustu zábavy si užije i vaše partnerka, která vás hračkou může trápit nebo dělat vám dobře, když ona zrovna sex mít nemůže/nechce.

Závěrem

Je to fajn hračka a své místo v ložnici má. Není úplně skladná, takže při cestování nějaké to místo zabere. Používat ji mohou oba, avšak přijímajícím bude vždy jen muž:) Doporučuji všem, kteří si rádi zpestří masturbaci a to jak zadaným, tak sólo mužům.

Klady

Zápory

Velmi příjemný materiál Úzký prostor pro penis (jen asi 3,5 cm)
Silné vibrace Nikde jsem nenašel poznámku o vodotěsnosti hračky
Více režimů vibrací - 10
Váha
Dlouhá výdrž
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: