Termín cybersex, virtual sex nebo netsex je označení pro virtuální (online) setkání dvou a více osob. Účelem tohoto online setkání je bezkontaktní prožívání sexu a sexuálních praktik. Osoby si navzájem popisují své prožívání prostřednictvím eroticky laděných zpráv.

V češtině se pro cybersex používá pojem počítačový sex. Výraz počítačový sex není v současné době zcela přesný, protože cybersex probíhá i prostřednictvím chytrých telefonů nebo tabletů. Slovo cybersex je anglického původu a vzniklo spojení slov cybernetic = kybernetický a sex).

Proč počítačový sex zažívá takový rozmach

Cybersex je přirozená a bezpohlavní sexuální aktivita, která mi simulovat skutečné sexuální praktiky. Cílem cybersexu je sexuální vzrušení a následné uspokojení prostřednictvím masturbace všech zúčastněných osob.

Cybersex využívají partneři, kteří jsou z od sebe z nějakého důvodu odloučeni, ale i osoby toužící po anonymitě. Velkou předností je, že tato praktika není finančně ani technicky náročná. Pro jeho provozování je potřeba pouze počítač, mobil nebo tablet s možností připojení na internet. Dle průzkumů vyhledávají služby cybersexu muži i ženy v poměrně stejném zastoupení.

Aplikace a nástroje pro elektronický sex

Nejčastěji bývají využívány různé druhy online chatovacích místností (např. internetová stránka IRC, v České republice Lide.cz), dále bývá využíván streaming, webcam chaty, Skype, mobilní textové zprávy, posílání e-mailů s erotickou tématikou, sex po telefonu prostřednictvím hovoru (tzv. phone sex), aplikace do chytrých telefonů (např. WhatsApp, Kik), zákládnání různých cloudů (online úložiště, které si založí dvojice, které společně praktikují cybersex), Dropbox, atd.

Erotické pomůcky pro sex na dálku

Už i moderní erotické hračky začínají pracovat s internetem a umožňují vzájemné erotické hrátky dvoum a více partnerům na dálku. Za první vlašťovky můžeme považovat 4. generaci We-Vibe Plus, případně dvojici erotických pomůcek (masturbátor a vibrátor) Kiiro (ten je vyvíjen ve spolupráci s americkou značkou Fleshlight.

V současné době si získala velkou oblibu také online služba Omegle, která zaregistrované uživatele zařazuje do náhodných chatovacích místností. Vždy hraje roli, o čem a s kým by chtěl uživatel chatovat. Jednotlivé místnosti jsou buď čistě textové nebo obsahují i webovou kameru, což je závislé na volbě uživatele.

Zjistěte kolik stojí chytré erotické pomůcky
ZJISTIT CENU

On-line hry a erotické hrátky

Dále je velice oblíbený také tzv. MMORPG (massive multiplayer online role-playing game = masivní multiplayerové online hry na hrdiny/hraní rolí). Jedná se o online hry, kde hráč hraje určitou roli (nějakého hrdinu), avšak jeho pohyb ve vymodelovaném virtuálním světě je zcela svobodný. Mohou se věnovat hernímu plánu, navazovat vztahy s ostatními hráči apod. V těchto virtuálních hrách je vysoká koncentrace stovek tisíc až miliónů uživatelů.

Pro cybersex v online hrách a chatech s nimi spojenými se užívá specifický termín mudsex. Jednou z těchto virtuálních her je hra Second life (Druhý život), která je věkově omezená, jednotliví hráči se nazývají rezidenti a jejich pohyb není nijak omezen. Mohou prozkoumávat neomezený 3D prostor a libovolně navazovat vztahy s dalšími hráči. Hra Second life je zdarma, ale za některé erotické, BDSM a fetišistické oblečky je nutné si zaplatit určitý poplatek.

Ve hře je možné najít specifickou lokaci určenou pro mudsex. Hráči se odeberou do určených prostor a zde si prostřednictvím chatu popisují sexuální fantazie nebo postupují podle předem domluveného scénáře. Ve hře funguje také ekonomický systém, každá postava může nabízet libovolné služby (i erotické).

Cybersexual doll

I erotické povídání sem patří…

Kvalita cybersexu se odvíjí podle toho, jak dokáží osoby popisovat svoje emoce. Nejčastěji se jedná o sdělování různých erotických fantazií nebo přání, které se bojí v reálném životě vyzkoušet. Dále je velice důležité pozorně vnímat, jaké představy nám sděluje i druhá osoba, je zde důležitý kompromis, aby byli spokojení všichni.

Netolerantní chování bývá často impulsem pro ukončení seance. Pro heterosexuální cybersex je možné využít přístroj Lovepalz. Po vzájemné domluvě může dvojice vyzkoušet líbání prostřednictvím Kissenger.

Většina partnerů považuje cybersex za nevěru. Sexuální uspokojení můžeme rozdělit na pasivní a aktivní. Pasivní uspokojení zahrnuje masturbaci o samotě nebo s využitím porna. Aktivní uspokojení je jakákoliv interakce s druhou osobou, kam spadá i cybersex. Pokud schvalují cybersex oba partneři, může se stát zpestřením vzájemného vztahu.

Virtuální sex – aneb užívejte si přes internet

Počítač a především internet přináší mnohé možnosti téměř ve všech oblastech lidského života. U sexu to platí snad dvojnásob.

Můžete si užívat u všemožných erotických fotografií, videí, ale můžete jít ještě dál. Existují různé 3D hry, které vás vtáhnou do vzrušující erotické fantazie, díky které prožijete vše, co si jen můžete přát. Tyto hry jsou nastavené tak, aby splnily vaše veškeré sexuální představy.

Chcete být v interakci se skutečnou osobou opačného (popř. stejného) pohlaví? Existují různé erotické chaty, které se hemží lidmi stejných tužeb. Stačí si jen pod určitou „místností“ najít to, co vás nejvíce láká a už si můžete prostřednictvím různých příběhů užívat. Ano, i to patří pod označení cyber sex.

Ovšem raději moc nepřemýšlejte nad tím, zda u druhého počítače skutečně sedí taková osoba, která se vám popsala. Lidé jsou různí a klidně se vám může stát, že si ve skutečnosti nepíšete s dvacetiletou vyvinout blondýnkou, ale se stárnoucím chlapem mající tak trošku úchylku…

Zážitek na erotickém chatu je ještě opravdovější, budete-li vy i váš protějšek vlastnit webkameru. Někomu ale může vadit ztráta anonymity.

Už teď máme virtuální či cyber sex nadosah

I na českém trhu existují erotické pomůcky, které se dají ovládat přes internet – a je jedno, jestli na druhé straně bude váš partner/ka, nebo někdo neznámý a bude moci vás dráždit tzv. smart hračkou. Takové jsou i nové generace partnerského vibrátoru We-Vibe.

Mezi takové pomůcky patří například nejnovější honítka značky Kiiro, kterou vytvořili společně s Fleshlightem. Je to kombinace speciálního vibrátoru, popřípadě unikátního pánského honítka – obě můžete ovládat navzájem (vibrátor například reaguje na zásuny do honítka a naopak), případně samostaně přes aplikaci.

Nebo existuje specifické honítko Vstroker, které je propojené přes speciální senzor s pornovidei, sleduje vaše pohyby s honítkem (přírazy) a k tomu automaticky upravuje rychlost zásunů dívky na videu. Je to hodně intenzivní zážitek, ale nevýhodou je to, že si tato videa musíte kupovat za nemalý peníz a snímač pracuje jen s honítky značky Fleshlight.

Může se to posunout ještě dál!

Ještě s lepší technologií přišel model The Fleshlight Launch powered by Kiiro – je to doplněk k běžným honítkům této značky, který už umí sám přirážet, takže vám stači se jen uvelebit a už jedete směrem k orgasmu.

Klady

Zápory

Sex na dálku s netušenými možnostmi Pro maximum funkcí vyžadují chytrý telefon
Partner/ka ovládá hračku přes telefon Většinou vyšší cena
Typicky aplikace jak pro GoogleAndroid i iOS Apple
Mnohdy je součástí aplikace i livechat pro psaní/volání mezi vámi
Ty nejlepší materiály (silikon, ABS plast, nerez, ...)
Některé varianty mají i fyzický ovladač přibalený
Přednastavené režimy vibrací
U části můžete vytvářet vlastní režimy pulzů a vibrací
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
RůžovýSlon.cz Sexshop.cz Flagranti.cz Sexshop51.cz

Co lidi láká na virtuálními sexu?

Jsou to čtyři rysy, které jsou pro tento druh zábavy charakteristické. Je to anonymita, dostupnost, inspirace a interakce.

Spolupracujeme: