Kožená škraboška maska (alá Fantom opery) by se dala využít pro různé druhy kostýmů, například pro Halloween nebo pro divadelní představení.

Ale jak tušíte na našem webu, nebudeme vám dávat tipy na slušné kostýmy, spíše naopak. Tato maska by mohla být také použita pro různé druhy BDSM aktivit nebo jako součást roleplay – neboli hraní na role.

Co je to

Škraboška je vyrobena z umělé kůže, která vypadá jako pravá kůže. Navíc má praktickou a bytelnou gumičku, která umožňuje snadné nasazení a drží masku na svém místě.

Její nastavení je jen na úrovni pružnosti materiálu, takže nejsou zde žádná očka pro přesnější nastavení. Ale dospělému dle mě jednoduše sedne – i dívce, ale velikostí je spíše pro pány.

Maska není voděodolná, takže si ji užijte jen v suchu.

Lehký deštík s pozdějším otřením přežije, ale na koupání to opravdu není:)

Barva je čistě černá, takže poměrně univerzální – ideální k pánskému (moderně střiženému) obleku, ale i třeba ke košili.

Zjistěte kolik stojí Škraboška Dorcel Mask
ZJISTIT CENU

Velikost škrabošky je 19,5 x 8,5 cm. Nezdá se to, ale sedí více pánům (vyzkoušeno za vás), takže nepovažujeme ji vyloženě za unisex kousek díky své velikosti. Dívkám více také sedí jemnější kontury – máme skvělé zkušenosti (třeba z Berlínského VENUSu) s krajkovými maskami. Krásné a něžné. Ale o těch více jindy.

Vhodné i na swingers?

Co se týče swingers akcí, není to typický typ doplňku, který by se na nich používal. Záleží však na konkrétních podmínkách a preferencích jednotlivých účastníků.

Pokud by se účastníci na takovém setkání shodli, že by chtěli mít takové doplňky, bude to určitě zajímavým zpestřením. Určitá hra na domnělou anonymitu je vždy sexy. Je to ale věc předem napsaného dress-codu. Třeba na KitKatu v Berlíně, kde jsme minulý rok byli, to sedlo do dress-codu černá kůže a nahota.

Ale nebude to univerzální kousek = překvapivě pro nás zakrytí obličeje nebylo klíčovým či požadovaným doplňkem na takové akci.

Spíše podstatnou část večera (a ehm noci) jsem ji měl nasazenou jen nad čelem, než na očích pro lehkou anonymitu.

Zároveň je tahle maska decentně vypadající, že by se dala použít i na slušnější akci.

Klady

Zápory

Pěkné dílenské zpracování Horší dostupnost
Pružný pásek pro nasazení Jen 1 velikost (spíše pánská)
Decentní zlatý nápis Dorcel
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Vaše názory 2 názory

Ahoj, jaké jsou některé běžné scénáře a roleplay, které mohu vyzkoušet se svou partnerkou? Děkuji za inspiraci.

Ahoj Tomáši,
existuje mnoho různých scénářů a roleplay, které můžete vyzkoušet se svou partnerkou. Některé běžné příklady zahrnují:

Učitel a žák
Lékař a pacient
Policista a podezřelý
Pán a služka
Zachránce a záchránce
Boss a sekretářka

Důležité je najít scénář, který oběma vyhovuje a zajímá, a diskutovat o hranicích a pravidlech před začátkem roleplay. Experimentujte, bavte se a užívejte si společný čas.

Další najdete na:

Jak na D/s roleplay? Máme pro vás konkrétní sexuální scénáře, Role play / hraní rolí, Cosplay, „Miluji role play, takže mám sety fotek jako elfka, puppy, dráček… “ – ROZHOVOR s Jiji Bean – jsou k tomu i vhodné pomůcky: Na 1 den být JEHO kočičkou na vodítku sada s kolíkem, Zahrajeme si na pejska čubičko… anální psí ocas , Na jeden den nemravnou lištičkou – RECENZE análního kolíku s ocáskem a další. :))

Škoda, že už se nedá sehnat, na nějakou akci s číslem yby to bylo fakt pěkný kousek – je to zpracování v tmavé kůži vypadá sexy.

SOuhlasíme, snad se najde třeba nějaký český autor, co by vytvořil podobně elegantní a hladký kousek. 🙂

Spolupracujeme: