Kristinu Haidingerovou jsme už vám dříve představili, jako provokativní českou autorku románů (neuměl by vám ujít hodně upřímný rozhovor), byli jsme i na křtu jejího nového románu na 13. Eroticonu . Ale něco nám zde citelně chybělo – samotná recenze knížky Richardovy živé hračky, kolem kterého se zmínky o ní na Lascivní.cz vždy točí.

Živé erotické hračky, které si dokázal podmanit…

Historický román, který chce nevtíravě provokovat a laskat naši fantazii. Proč vše říci naplno, když kolem toho můžete kroužit, dráždit, pomalu odhalovat – přesně jako při hodně svůdné předehře. A přesně takový jsou Richardovy živé hračky.

Živé hračky zde jsou jasným odkazem na to, že Richard lidi kolem sebe rád využívá. Je sice blahosklonný a krutě upřímný, ale zároveň si rád hraje s ostatními. A to i v sexuální provokativní rovině.

Citace

Ani v tomto přízračném polosvětle však nebylo možné přehlédnout šokující dění přímo u jídelního stolu. Von Zeillinger s funěním pleskal svým nahým břichem o Eričina právě tak odhalená záda. Jednou rukou ji při tom držel za všechny vlasy a nějaký šátek, takže to vypadalo, jako by vedl koně. Dívka poslušně zakláněla hlavu, ani nevzdychla; aby ne, onen tmavý šátek tiskla v ústech. Ruce měla vpředu spoutané okovy, které chřestily o stůl, o nějž se opírala.

Zůstal jsem stát neschopen pohybu a snad jsem ani nedýchal. Naslouchal jsem nestoudné vlhké řeči jejich těl, zíral jsem na vztyčené hroty Eričiných prsou a na Zeillingerovu tučnou ruku, hnětoucí je tak, jako ona hnětávala těsto. Nedokázal jsem odtrhnout pohled… Ne, dokud se neozvalo zavrzání židle. Té, která stála za opačným koncem stolu, utápějícím se ve tmě. Někdo tam byl. Někdo tam tiše seděl a díval se.

Konec citace

A když už je v tom hraní, tak si rozhodně pomáhá vlastnoručně vyrobenými pomůckamidildy, pásy cudnosti (pro ctěné dámy i ponížené pány), … Jeho klienteou je zpravidla smetánka, protože nikdo jiný v jeho době neměl peníze na tak náročné a specifické pomůcky

Hlavním hrdinou není paradoxně podivínský a lehce zvrhlý bohatýr Richard, ale jeho schovanec Michael, kterého Richard zachránil před jistou smrtí. Ve společnosti ho představí jako svého příbuzného, v soukromí se však rozvíjí nepředstavitelný fyzický a psychologický boj.

Zjistěte kolik stojí tato poutavá knížka
ZJISTIT CENU

Mezi Michaeolovou čistotou a naivitou a dráždivou a tajemnou zvrhlostí Richarda, kterému není nic svaté. Schválně, kdo vyhraje… a kdo zůstane dole… doslova.

Číslo vydání: 1
Počet stran: 332
Hmotnost: 387 g
Hloubka: 200 mm
ISBN: 978-80-8704-495-7

Jeden z nejprovokativnějších českých erotických románů

Celý příběh neskutečně dobře graduje tak, že vás napíná (nejenom v myšlenkách, ale pány/dámy i v reálu v kalhotách) a ani netušíte, kam až autorka ve vyprávění lascivního příběhu zajde.

Osobně jsem nevěřil, že by některý český autor mohl trumfnout zahraniční klasiky fetish/bdsm knížek, ale tohle se autorce povedlo levou zadní. Děkuji Kristino za takový zážitek!

Klady

Zápory

Poutavý příběh Nenašli jsme 🙂
Nápadité ilustrace
Nejedná se o prvotinu autorky
Propracovanost vyprávěcího oblouku
Erotický / BDSM podtext
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: