Na trhu je hodně análních kolíků – velké, malé, plastové, gelové, gumové i latexové. Ale i silikonové – třeba zrovna ten, který máme v dnešním testu. Schovávali jsme si ho pěkně dlouho (a psalo si o něj hodně čtenářů.

Testování análního kolíčku

Tak se mu pojďme podívat na zoubek – a o kom vlastně mluvíme? O análním kolíčku Fun Factory Boosty. Je náročnější verzí hladkého Bootie. A rozhodně i hezčí. Ale jaký je při zavádění a nošení? Na to vám teď odpovím.

Rozhodně na něj nezapomenete…

Rozhodně na něj nezapomenete…

Tvarově je hodně netradiční – když opomineme řádně rozšířenou patku (aby nezaklouzl do anusu), tak je tvořen trojicí výrazných „bublinek“. Ty nejsou seřazeny za sebou, jak se sluší a patří (a jak to konkurence běžně má), ale je v podobě zmrzlinových kopečků, které na sebe asi poskládal opilý zmrzlinář. Snad tento text nečte žádné dítě, kterému bychom tímto zkazili mínění o tomto skvostném povolání.

Díky silikonu je kolík poměrně tuhý, takže ho při zavádění a nošení rozhodně ucítíte. A to také díky asymetrickému umístění jednotlivých bublinek, které budou zpočátku tlačit. U pánů třeba na prostatu, což je vlastně velkým kladem. Prevence není nikdy dost – u rakoviny prostaty to platí trojnásob.

Zjistěte hlavní výhody a cenu tohoto produktu
ZJISTIT CENU

Jaký je při nošení?

Při zavádění vám doporučuji větší množství gelu (samozřejmě na vodní bázi, protože silikonový by ho mohl poškodit) – povrch hračky je matně, takže poměrně drhne. Ale aspoň se na něj nelepší prach a chlupy jako například na jinak dobrý We-Vibe druhé generace. Ten byl tím skoro proslulý.

Při vklouzávání budete muset najít vhodný úhel, který vám ulehčí jeho plné „přijmutí“ – pro začátečníka rozhodně není jednoduché ho dostat do sebe. Pro ty bych doporučil třeba Bootie s krásně hladkým tělem a lehce zahlou špičkou. Ten do vás vklouzne hned a bez výmluv. Ale také ho při nošení skoro necítíte. Což se o Boosty říci nedá.

Co se mi na dnešním testovaném kolíku líbí? Čistý silikon s perfektním opracováním, nevyklouzává a má velmi výraznou patku. Na můj vkus je ale tvarem poměrně agresivní. Ale to je otázka vkusu. Doporučím vám ho? Ano, pokud chcete prozkoumávat taje análních hrátek, podobně spolehlivé a prověřené hračky se vždy hodí.

Klady

Zápory

Silikon Není ideální pro začátečníky
Výrazný tvar Drhne při zavádění
Decentně ohebný
Velmi výrazná patka
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: