Anální kolík Pink Grapnel nás upoutal hned na začátku svojí barvou. Až křiklavá růžová snad nejde přehlédnout.

A když jsme zjistili, že se jedná o svítící anální kolík, vzrostla i naše očekávání. Přeci jen, o které vaší erotické hračce můžete říct, že to dokáže? My jsme žádnou takovou doposud neměli. Samotný kolík mimo zbarvení na první pohled ničím jiným příliš nezaujme.

S celkovou délkou něco málo přes 10 cm a maximálním průměrem 3 cm se nedá přirovnat k žádným velikánům, vlastně spíše naopak. Co musím pochválit je ale veliká patka. Díky ní se kolík dobře drží a tím pádem je zasunutí i vysunutí snadné.

Čím ale kolík vynikne, zjistíte až po rozbalení, tím že dokáže svítit, to opravdu není, k tomu ale později, je jeho zpracování.

Zpracování

Ta hladkost a až by se dalo říct hebkost je opravdu skvělá. Hned poznáte, že kvalita silikonu, ze kterého kolík je vyroben, je na vysoké úrovni. Zároveň díky němu je pružný a na dotek takový až měkký. Přitom aplikace kolíků je bezproblémová. Teď k hlavnímu lákadlu (alespoň pro nás), tedy k možnosti svítit.

Zjistěte kolik stojí Svítící anální kolík Pink Grapnel
ZJISTIT CENU

Jak asi tušíte, nejde o svícení v pravém slova smyslu, kolík spíše jemně září a to ještě pouze za předpokladu, že jste ho nějakou dobu nechali nasvítit. Pokud ho totiž budete schovávat v šuplíku a po vyndání z něj zhasnete v naději, jak si zpestříte vaše hrátky, budete zklamaní.

VIDEO z redakčního rozbalování:

Světelná show?

Pokud si tedy budete chtít užít „světelnou show“ budete muset kolík vyndat alespoň o hodinku dříve. I tak samozřejmě nemůžete čekat, že kolík bude zářit celou noc. Jedná se v podstatě o maximálně desítky minut.

Pokud se ale na vše připravíte, odměnou vám může být opravdu zajímavá podívaná.

Váš partner se může na chvíli proměnit na světlušku a to je rozhodně zajímavá zkušenost kterou bych doporučil všem:) Svícení, ale považuji za pouhý bonus. Samy jsme si ho užily jen párkrát.

Přeci ne vždy si člověk vzpomněl, že musí kolík, alespoň chvíli předem nechat nasvítit. Mě především, mimo již super úžasného materiálu, vyhovoval i na delší nošení.

Velká ohebná patka se krásně dokáže přizpůsobit tělu a zároveň se během nošení nemusíte obávat, že by vám kolík zajel dále, než má. Tvar i velikost kolíku je pro mne ideální.

Není těžké ho aplikovat, dá se s ním chodit a klasicky fungovat. V pohybu neomezuje, ale přitom o sobě dokáže dát vědět. Za mne je tento kolík na delší nošení ideální.

Nejen pro začátečníky?

Myslím tedy, že u tohoto kolíku nebude zklamaný snad nikdo. Začátečníci ocení, že není extrémně veliký a krásně je tak vyplní. Pokročilejší jedinci ho zase budou moci využít i mimo hrátky na delší nošení.

A pak je tu ještě ten materiál a to, že kolík v noci dokáže zářit. Díky ceně za kterou se dá tento kolík sehnat, myslím, že patří do každé sbírky erotických hraček.

Klady

Zápory

Materiál, materiál a materiál Pokud chcete, aby zářil, musíte ho nechat chvíli nasvítit
Tvar Nezáří dlouho
Velikost
Snadná aplikace
Velká patka
Možnost ho použít i na delší nošení
Může v noci zářit
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Vaše názory 1 názor

Skoda, ze chybi fotka realne sviticiho koliku, takhle mi prijde recenze nekompletni, coz je skoda. Jinak diky za test, budu se tesit na dalsi.

Děkujeme – máte samozřejmě pravdu, to nám nedošlo! Proberu s testery, jestli je možné ho vyfotit/natočit právě ve tmě – tam se dost projeví to, jak moc on sám svítí = tedy, jestli je to vůbec dobře zachytitelné, než jen šmouha.

Spolupracujeme: