Pojem semen swapping znamená v českém překladu předávání semene. Jedná se o nepenetrativní sexuální praktiku, při které dochází k předávání spermatu z úst do úst.

Výměna jako z porna

Většinou dojde při styku k ejakulaci do úst jednoho partnera/partnerky, která sperma následně předává. Sperma může být předáváno prostřednictvím líbání, do úst partnera nebo také do úst jiného partnera.

U heterosexuálních párů znamená, že muž přijme od ženy do úst své vlastní sperma, které předtím ejakuoval do partnerčiných úst.

Vhledem k tomu, že při této praktice dochází k výměně tělesných tekutin, není tato sexuální praktika příliš bezpečná a může při ní tak docházet k přenosu různých pohlavních onemocnění mezi partnery.

Semen swapping je také často zachycován v pornografických filmech, kde bývá součástí bukkake.

Při předávání se mohou líbat či dráždit. Čím více partnerů je k předání, tím se na sperma nabaluje více slin. Název techniky vzniknul díky nabalování slin na sperma – jako kdyby se malá sněhová koule nabalovala dalším sněhem při kutálení se ze svahu.

Původ pojmu hledejme zde:

Původně byl termín semen swapping používán pouze mezi gay a bisexuálními muži. Z výzkumu, který proběhl v roce 2007 v New Yorku, vyplývá, že přes 1.500 homosexuálních a bisexuálních mužůzkušenosti s touto praktikou z různých LGBT společenských akcí.

Spolupracujeme: