Vydělala si už na dvě adresy. Tak se činí. Na jedné žije, na druhé pracuje. Která domina to má, no řekněte! Nestačím se divit… Dokonce mě v tu chvíli napadá, že až se znovu narodím, chci být ženská a živit se ponižováním otroků.

Kapitoly

Vše, na co jste se báli zeptat dominy Madam Dračice

Ale co nadělám. Pohlaví mám opačné, je třeba se spokojit s rolí pisálka. Na druhou stranu uznávám, že je praktické dvě adresy obývat. Madam Dračice nepotřebuje přece zatahovat do svých profesních záležitostí rodinu. Stačí jen oznámit, že jde na nákupy, a přitom se přesunout. A rodina? Samozřejmě že není proti. Dokonce se zatváří, že chápe, jak ty nákupy jsou důležité. Nicméně po dvou hodinách absence se dovtípí, že o ně ve finále asi nejde…

S Madam Dračicí jsem se setkal v pivnici nedaleko jejího studia na pražském Smíchově. Zvolené místo bylo pro rozhovor přímo příhodné. Všude nahuleno, ospalá servírka, v potemnělém koutě vysedávali tři na mol zpití štamgasti. Obsadili jsme roh pod plazmou.

Zrovna běžela repríza zápasu kopané, naštěstí bez zvuku. Pro sebe jsem objednal turka, domina dala přednost vitamínům v podobě stoprocentního džusu. Nojo, každého nabíjí po ránu něco jiného. Však to znáte…

Jaká byla vaše cesta k otevření studia?

Snadná. Dozvěděla jsem, že je studio na prodej, tak jsem ho koupila. Už ho mám sedm let.

Bez předešlé zkušenosti? To byla docela odvaha, nebo ne?

Bez jaké zkušenosti? Jsem dominantní i v životě. Zvláště po soužitím s manželem cizincem, který chtěl rozhodovat vždycky o mých penězích. Já vím, bývá to naopak. Chlap je ten, který domů přinese výplatu, vyklopí ji na stůl a manželka ji shrábne, aby s ni pak hospodařila…

A když nechtěl klopit?

To se stalo jen jednou. Kopla jsem ho do břicha, a možná asi pořádně, protože se podobná situace už neopakovala. Nakopla jsem ho hlavně kvůli tomu, že chtěl určovat, kam mám investovat svoje peníze a tím jsem mu to do budoucna už vyjasnila.

A jak se taková věc přihodí, že obyčejná holka klofne cizince?

Stačilo být pohledná, naučit se pár slov německy a sednout si na bar v hotelu Atrium. Tehdy po revoluci do Prahy jezdili bohatí obchodníci, nebylo tedy problém dělat někomu společnici. A to byly zlaté časy.

Takový cizinec dojel na tři dny a já měla práci na každý den za slušný příjem. Doprovod na obchodní schůzky, na koncerty, do baru.. Ne jako dneska, kdy přijíždí autobusy chudých turistů… Dnešní společnice se mají co ohánět, aby si vydělaly na barák.

Zajímavé. Ale zpět k vaší profesi. Proč ta?

S manželem jsem už dlouho, vychovali jsme tři děti, a jako žena v domácnosti jsem se začala nudit.

A co na to manžel?

Stále nechápe. Je to dáno náboženstvím, kulturou, v níž vyrostl. Nechápe, že by ženská mohla ponižovat chlapy.

To se musí promítnout i do vašeho soukromého sexu, nemám pravdu?

Sex s manželem? Nenechte se vysmát. Žijeme spolu jako bratr se sestrou. Mám ho pořád ráda, to jo, ale ztloustnul. A já objevila, že mám ráda kluky kolem 25 let. Pravda, taky jsem přibrala. Po dětech, roky přibývají… ale asi pořád mám co nabízet.

Dnes se profilujete jako domina. Stalo se, že jste se ocitla v roli opačné – v roli subinky?

Ocitla. Jednou a asi naposledy. To bylo s jedním vysokoškolským profesorem. Přivázal mě k míse na záchodě a já ho musela uspokojovat pusou. Pak ale vytáhl skládací prut, háčkem mi zachytil piercing v klíně a přitahoval a přitahoval, až ze mě začala stříkat krev

Strašné!

Strašné, zvláště když jsem od něho nic takového neočekávala. Pak mi několikrát volal a omlouval se. Pro mě je to jen ukázka toho, že když má někdo titul, nemusí být ještě seriózní.

Jak vypadá lekce ve vašem provedení?

Nejdříve dáme hovor, o jakou lekci má klient zájem. Samozřejmě, pokud už to není řečeno po telefonu, nebo mailem. Je to tak lépe. Stalo se mi totiž, že jeden takový neřekl nic, a když došlo na lekci, musela jsem ho odmítnout. Požadoval kaviár (chtělo ho na mě dělat) a to nedělám. Chlapec se musel sebrat a odejít. Taky nepřijímám ve studiu hodně pokérované, s bradavicemi (z hygienických důvodů) a opilé.

Byla zkušenost s osobním otrokem?

Byla, dlouho mi sloužil, ale už nemám zájem.

Co nějaká účast na swingers party, případně erotických festivalech?

Po revoluci jsem jezdila na swingers do Frankfurtu, nic mi to ale neříkalo, i když výměna partnerů jistě něco do sebe má. Určitě bych nesexovala s holkou, tak jako bych odmítla sex ve třech. Prezentace na přehlídkách… ne to taky nemusím.

K výkonu vaší profese slouží erotické pomůcky. Navštěvujete sex shop?

Hodně jsem jezdila do kamenných shopů v Německu, ale teď spíše objednávám přes internet. No, objednávám. Spíše klient, abych pravdu řekla. Požaduje-li například foot crossing, pošlu mu odkaz na nějaké pěkné kozačky, on je koupí a přinese na lekci. Ty mi pak zůstanou, protože si je domů odnést nemůže. Co by na to řekla manželka, že?

Vedle kozaček, obnovujete i jiné pomůcky?

Málokdy. To když zjistím, že mi někdo něco odcizil. Třeba vibrátory. Bohužel to většinou zjistím až později, takže nemůžu po nikom žádat náhradu.

Hm, smutné. A co jste si pořídila naposledy?

Masážní hlavici. Dobrá věcička. Přikládám ji na žaluda nebo varlata a klient se hned udělá.

Na bázi elektrostimulace?

Kdepak, žádná stimulace, ta hlavice se jen točí podle nastavené rychlosti. Pro elektrostimulaci používám vojenský telefon, co mívali spojaři. Stačí připojit obě elektrody na různé dvě části těla a rozjet to jen na půl otáčky…

A co výprasky? Je zájem o ně?

Moc ne. Mám pruty, bičíky i plácačky, ale zůstávají po nich pruhy. A to asi není vhod, když se klient třeba sprchuje mezi mužskými v práci, nebo na tréninku po sportu, natož něco takového vysvětlovat manželkám.

O co je tedy největší zájem?

O pobyt v kleci. Ve tři odpoledne tam panáčka zamknu, v devět odpoledne vysvobodím. Hodiny tam pobývá bez jídla a ve tmě.

Cože, tak dlouho? To se nikdo nesnažil z té klece vyprostit dříve?

Není jak. Jde o bytelnou kovářskou práci. Má rozměr metr na metr a půl. Jo, byl taky jeden, co se ji pokoušel otevřít nožem, který jsem mu tam z legrace nechala… Trochu pomuchlal zámek, ale ven se nedostal.

Popravdě řečeno, nechápu, jakou z toho má klient rozkoš…

Tady hraje roli bezmocnost, která vyústí v extázi, když se po několika dlouhých hodinách najednou před studiem rozsvítí a jsou slyšet moje kroky…

Zajímavé. A co netradiční zážitek? Vzpomenete si?

Vedle té smutné epizody s profesorem mám ještě jeden. Veselejší. Klient si s sebou přinesl šneky a já po nich musela šlapat v kozačkách. Zvuk praskání ho dostával do tranzu, no a když jsem pomazanými kramflekami šlapala po jeho těle, bylo „vymalováno“.

Jiné dominy prodávají použité kalhotky, vy prodáváte kozačky. Je to pravda?

Je, ale není to tak často. Asi za to chci moc.

Jaké praktiky se vám nezamlouvají?

Polévání voskem. Problém je s ucpáváním odpadu. Kdo to má pořád čistit, že. Navíc se to těžko dostává z klienta. Taky nemám ráda dog play a cévkování. Původním povoláním jsem zdravotní sestra a cévkovat umím (samozřejmě vždy sterilními). Když to klient vyžaduje, dám se do toho. Ale pro mě se ta hodina lekce vleče.

Nezaměstnanost se snížila, práce je dostatek. Peníze jsou všude kolem nás… Jistě jedete na plné obrátky. Nemám pravdu?

Ale jo. Je to lepší a lepší. Mám stálou klientelu. O lekci žadoní byznysmeni, advokáti i notáři, zkrátka ti, co se mohou dostavit dopoledne, nebo o odpolední pauze. Večer nedělám. To se věnuji rodině.

Takže kolem patnáctého v měsíci, kdy se rozdávají zálohy, se můžete strhat..

A víte, že ne. Že den výplaty není rozhodující. Rozhodující je změna počasí. Jak je výkyv, hned se mi plní mail žádostmi…

BDSM studií přibývá rok co rok, i mimo Prahu. Nebojíte se konkurence?

Nebojím. Většinou je to tak, že když klient vyhledá dominu novou, ta ho svojí nezkušeností zklame. Rád se ke mně vrací, spokojenost a spolehlivost zkrátka hrají do karet. Dokonce i cizinci vyžadují moje služby. Když se vyptávám proč, tvrdí, že například v Německu jsou studia neosobní, že při opakovaných návštěvách tam nenalézají tu samou dominu. A jak víme, jedině stálá domina si zapamatuje, co se od ní vyžaduje.

Návštěvu lekce lze objednat na níže uvedených kontaktech. Madam Dračice vás přijme ve studiu, kterému vedle již zmíněné klece trůní pranýř – místo hanby, ponížení a utrpení. Samozřejmostí je sprcha s teplou vodou a toaletou.

Telefon: 702 684 637

Email: madamdracicee@seznam.cz [no_toc]

Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Vaše názory 2 názory

Nevite, jaky ma ceny? Neni to tam napsany. Dekuji.

Hezký den, na to se musíte přeptat samotné dominy, nedávalo by smysl to zde uvádět, protože ta cena se může v čase měnit.

Dračici znám, byl jsem u ní několikrát. Nevěděl jsem, že si dobře žije. Ale já jí to přeju. Odstěhoval jsem se do Brna, tak využívám služby jiný dominy. Taky stejně kvalitní.
Konečně pěkný čtení. Jen by toho mohlo být víc. S napětím očekávám další zajímavosti.

Ke které chodíš ? Zkoušel jsi jich v Brně víc ?

Hezký den,

dekujeme za váš komentář… jsme rádi, že se vám naše články líbí 🙂

Spolupracujeme: