Dámské večírky nemusí být jen o alkoholu a drbech, ale také o provokativnějších tématech. Právě ty přinese klidně i na váš večírek, rozlučku se svobodou, narozeniny Dámská jízda. Moderní trend v zábavných párty s tematikou dámských erotických hraček a kvalitní kosmetiky. O pořádání takových akcí jsme si popovídali s hlavní manažerkou Dámské Jízdy.[no_toc]

Kapitoly

Můžete mi ve stručnosti popsat koncept Dámské jízdy?

Dámská Jízda umožňuje ženám poznat erotické pomůcky v prostředí, kde se nemusí stydět. Tzn. nejlépe doma, s partou kamarádek, skleničkou vína a s jednou z našich skvělých agentek, která jim představí pomůcky, které je vždy zajímaly, ale třeba neměly odvahu zajít do sexshopu nebo nevěděly, co si objednat na internetu.

Jak jste se dostala k práci pro Dámskou jízdu?

Po mnoha letech v telekomunikacích jsem zatoužila po změně. Chtěla jsem dělat něco neobvyklého. Něco, co nedělá „každý“. Shodou náhod jsem při procházení pracovních nabídek narazila na tenhle skvělý projekt, kde jsem již více, než pět let.

Zkoušeli jste například i „Pánskou jízdu“ nebo partnerský večírek – cokoliv, kam by bylo možné pozvat i muže?

Samozřejmě, že jsme to zkusili, ale absolutně to ztratilo ten efekt. Pánové jsou přeci jenom ješitní (nic ve zlém 😊) a vůbec tam nepanovala ta správná atmosféra, jako při klasickém „babinci“.

Co obnáší práce agentky? Předpokládám, že to není nic pro stydlivky?

Agentka musí být hlavně přirozeně vtipná a musí mít chuť se stále vzdělávat ve svém oboru. Ale kdo by tu chuť zrovna v tomto případě neměl, že? 😊 Pro úplné stydlivky to určitě není, ale takové se k nám ani nehlásí.

Musejí mít nějaké zkušenosti s hračkami nebo je všechno naučíte?

Je skvělé, pokud už alespoň nějakou zkušenost s „hračkami“ mají. Ale samozřejmě naučit se dá všechno.

Co musím udělat, když si chci objednat večírek?

Ideální je vyplnit rezervační formulář ZDE. My se Vám během dvou dnů ozveme a domluvíme detaily.

Nabízíte také speciální večírky, které jsou zpoplatněné. Jaký je mezi jednotlivými večírky rozdíl? Přiveze agentka stejné kousky nebo se na ně připravuje různě?

Nejde o zpoplatněnou akci. Je tam pouze určena minimální hranice, kolik se na takové speciální akci musí utratit. Konkrétně to jsou min. 3000,-. Mezi speciální akce se řadí rozlučky se svobodou nebo narozeninové oslavy. Agentka má stejné produkty, ale věnuje speciální pozornost nevěstě nebo oslavenkyni.

Které jsou populárnější?

To je těžké specifikovat. Každá jsme jiná a líbí se nám něco jiného. Některé dámy jsou spíš romantičtější povahy a koupí si u nás třeba masážní svíčku nebo feromonový parfém. Jiné zase touží po „něčem pořádném“ 😊

Jsou večírky připravené spíš pro ženy, které s hračkami už mají nějaké zkušenosti? Nebo pro úplné laiky – dozví se tam základní informace, které se jim budou hodit v budoucnosti?

Ideální je to jak pro úplné začátečnice, tak pro zkušenější ženy. Naše agentka se jim plně věnuje, vše přesně vysvětlí a myslím, že vždy máme nějakou hračku, která překvapí i ženy s rozhledem v tomto sortimentu.

Když jsem se už jednoho večírku zúčastnila, můžu přijít i na další? Nebudu se tam nudit, protože jsem to už jednou viděla a slyšela?

Zopakování večírku mohu jedině doporučit. Dvakrát do roka přicházíme s novinkami v našem sortimentu, takže Vás máme vždy čím překvapit 😊 Novinky jsou vždy v měsíci dubnu a říjnu.

Kdybych si chtěla osahat hračku, kterou agentka nemá u sebe v kufříku, je možné se s vámi domluvit, aby ji agentka přivezla?

Máme v nabídce 60 produktů. Jak se říká „od každého něco“. Díky tomu jsme zatím na takovýto požadavek nenarazily.

Jaké kousky si dámy na večírku nejčastěji objednávají?

Samozřejmě jsou to vibrátory různých velikostí a funkcí. Ale většinou nezůstane jen u vibrátoru. Velmi oblíbený je již zmiňovaný feromonový parfém nebo třeba kuličky na posilování svalů pánevního dna.

Jak jste na tom vy s užíváním pomůcek? Používáte je? A pokud ano, používala jste je už před touto prací nebo až s ní jste je začala používat?

Určitě ano, používám. Měla jsem pár hraček i v minulosti. Ale s dnešní „výbavou“ se to rozhodně nedá srovnat.

Pamatujete si, jaká byla vaše první erotická hračka, kterou jste vyzkoušela? Byla jste s ní spokojená?

Byl to vibrátor. Spokojená jsem s ním byla velmi. Když si na něj vzpomenu, tak na dnešní dobu to už byl velmi „retro“ materiál. 😊

Jaká jste doma – dominantní nebo spíše submisivní?

Hi, hi, to si asi nechám pro sebe 😊 Některé věci by měly zůstat jen mezi mnou a partnerem 😊

Pokud je potřeba otestovat nějaký nový produkt, vezmete si práci domů?

Určitě ano a moc ráda. Vždy se těším na nové materiály a funkce.

Jak jsou vlastně vybírané věci pro agentky do výbavy?

Je to na základě letitých zkušeností. Za téměř šest let fungování Dámské Jízdy vím, čemu ženy dávají nejvíce přednost. Produkty vybereme, otestujeme a ty nejlepší můžete vidět na Dámské Jízdě 😊

Video z Dámské jízdy

Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: