Zažili jste někdy erotickou masáž? Od svého protějšku? Nebo od profesionálky? Pokud vás zajímá toto téma, rozhodně si přečtěte dnešní rozhovor. Jaké to je mít erotický masážní salon MataHari a jak vlastně vznikl? Také o tom jsme si povídali s Alenou Davidovou. Dozvíte se nejenom pravidla erotické masáže, jak se vybírají skvělé masérky či jestli se mohou muži masérek při masáži dotýkat

A samozřejmě i hodně věcí navíc. Masérky z MataHari nám pomohly aktualizovat i jeden z našich nejčtenějších návodů – nečekaně je na erotickou masáž muže!

Kapitoly

Vše, co jste chtěli vědět o erotickém salonu MataHari, ale styděli jste se zeptat

Medailonek zakladatelky MataHari: Alena Davidová

Vystudovala jsem FF UK obor indologie se specializací hindština. Také jsem absolvovala studijní i badatelské výpravy do Indie a jihovýchodní Asie. Externě jsem spolupracovala s Česko-indickou obchodní komorou, pro kterou jsem publikovala řadu článků o Indii. V současné době stojím v čele společnosti, která provozuje erotický masážní salon Matahari. Jsem nadšenou propagátorkou erotických služeb, které jsou poskytovány čistě a na úrovni. Snažím se bořit tabu, které se k této oblasti váže.

Alena-Davidova

Jak vznikla myšlenka založit erotický salon?

Na konci svých studií jsem si jako asistentka přivydělávala u jednoho úspěšného podnikatele, který se zaměřoval na mezinárodní obchod. Díky němu jsem měla možnost nahlédnout do života bohatých úspěšných lidí. Líbilo se mi, jak dokáží trávit svůj volný čas – nebáli se utrácet hodně peněz, ale hlavně měli výborný vkus.

Řada z nich chodila právě na erotické masáže. Ale přišlo mi, že je v této oblasti stále ještě prostor na výrazné zlepšení. S tím se spojil i fakt, že jsem studovala indická studia / indologii a často jsem do Indie jezdila. Tam jsem také načerpala výraznou inspiraci pro náš salon.

Chtěla jsem lidem, kteří mají prostředky a čas a nechtějí ho trávit stále stejným způsobem (golf, návštěvy v barech, …), dát jinou možnost. To, že to byly erotické masáže, je víceméně náhoda – vnímala jsem to jako díru na trhu.

Salon-MataHari-(6)

Mata Hari byla femme fatale své doby, byl to důvod, proč jste salon pojmenovala právě po ní?

Nechtěla jsem salón pojmenovat jako Afrodité, nebo jinak obyčejně. Už v tom názvu jsem mu chtěla dát sílu, osobnost a příběh. Mata Hari je známá a navíc má přesah do Indie. To je příběh, který se k nám hodí.

Salon MataHari LOGO

Navíc každá naše masérka je femme fatale – nechceme, aby naši klienti chodili za službou nebo za pocitem, chceme, aby chodili za osobnostmi, tedy za konkrétní masérkou. Aby se k ní rádi vraceli, protože ona je svá a má svůj vlastní styl.

Jaké byly vaše začátky jako majitelky erotického salonu?

Donutila jsem své známé, aby mě s sebou vzali na erotickou masáž.

Načerpala jsem tam hodně inspirace, a také jsem se masérky na dost věcí ptala a ona mi nevědomky odpovídala. Předtím jsem neměla žádné zkušenosti jako klient a netušila jsem, že je taková možnost si přivydělat jako masérka.

Salon-MataHari-(2)

Takže jste po otevření salonu nemasírovala?

Já si masérky hledala a nabírala jsem je přes inzerát. Hledala jsem dívky, které mají o masáže zájem. Ale objevily se i dívky, které neměly žádné předchozí zkušenosti, takže jsme to lepily dohromady. Také se přihodilo, že jsem musela jednou masírovat já, protože masérka nedorazila na směnu. Pro mě to byla poučná zkušenost – zjistila jsem, co bych od svých masérek měla chtít a proč. Jsou to detaily, které si nevymyslíte, když tu masáž nezažijete.

Pamatujete si na prvního klienta?

Na prvního klienta si nevzpomínám, ale vzpomínám si na první telefonáty, když jsme otevřeli. Tehdy jsem zvedala objednávkový telefon já. Přiznám se, že některé dotazy byly tak zajímavé, že jsem nevěděla, co mám odpovědět. Někteří zkoušeli erotiku přes telefon, jiní pokládali perverzní dotazy. Než se to vyprofilovalo a my se naučili jak odpovídat, tak to prostě zkoušeli.

Řešila jste někdy problém s klientem, který si Váš salon spletl s privátem a požadoval jiné služby než jsou v nabídce?

Vždycky se objeví někdo, kdo se zeptá, co vše nabízíme a zkouší. Většinou se tak ale děje přes telefon, takže my takové klienty dokážeme eliminovat už při prvním kontaktu. Postupem času se také klientela díky naší přímočaré čisté komunikaci vyprofilovala na vážné zájemce o erotickou masáž, nikoliv sex.

Potkávají se navzájem Vaši klienti, nebo zachováváte diskrétnost?

Dříve jsme dost dbali na diskrétnost, aby klient nikoho jiného ze salonu ani jiné klienty nepotkal. Ale zjistili jsme, že je to škoda a změnili jsme koncept. Věříme tomu, že když klient vstoupí do salonu a už je uvnitř, nemusí nutně vadit, když potká náhodou jinou masérku nebo výjimečně i jiného klienta, pokud si nepřeje výslovně jinak. Jsou přeci v prostoru, kde jsou všichni na stejné vlně a není důvod, proč se skrývat.

Salon-MataHari-(3)

Nabízíte masáže primárně pro muže, ale v nabídce jsou i nasáže pro ženy. Využívají často ženy Vašich služeb?

Pro ženy co se týče služeb zatím moc prostor nemáme. Nabízíme párové erotické masáže, kde si pár může zvolit jednu, nebo dvě masérky, a také si můžou zvolit kombinaci masérky pro muže a maséra pro ženy. Takže ženy k nám chodí v páru nebo třeba na rozlučku se svobodou, kde mají objednaného toho maséra.

Zkoušeli jsme se zaměřovat i na masáže pro ženy, ale u žen je tato služba vnímaná jinak. Jsou jinak nastavené než muži, nemají zájem ani potřebu chodit na takto placenou službu. Takže to pro nás nemělo smysl. Ale to neznamená, že jsme pro ženy uzavřené. Pokud se objednají na masáž, rádi je namasírujeme. Teď pro ně navíc chystáme jedno překvapení, které je bude určitě zajímat – ale více zatím prozrazovat nebudu.

Takže masér je jenom pro ženy, nebo si ho může objednat třeba nějaký gay klient?

Masér je pouze pro ženy a je nutné nás předem informovat, když si ho vyberete, protože s námi spolupracují pouze externě.

O jakou masáž je největší zájem?

Nejčastější je klasická erotická masáž na jednu hodinu s jednou masérkou. Řada klientů, kteří k nám přijdou poprvé, si zvolí půlhodinovou masáž, ale záhy zjistí, že je to krátká doba. Proto spíše doporučujeme tu hodinu, kdy se to všechno stihne a klient zjistí, jestli je to služba, která ho baví a vyhovuje mu. Potom se může rozhodnout, jestli k tomu něco přidá nebo bude chtít další masáž.

Také doporučujeme NURU masáž – je to velmi smyslná masáž tělo na tělo s minimálním zapojením rukou, spíš se masérka po klientovi klouže, ale z nějakého důvodu u klientů stále vede ta klasická verze.

Používáte při masážích nějaké erotické hračky?

Asi bych měla říci, že ano, ale pravdou je, že erotické hračky nepoužíváme. Používáme horké ručníky, lávové kameny nebo masážní dřevěné pomůcky na záda. Už nás sice napadlo erotické pomůcky použít, ale při masáži nemají hračky moc prostor a vnímáme je jako rušivý element. Samozřejmě pokud mají klienti specifické požadavky a domluví se to s masérkou, pomůckám se nebráníme. Stalo se nám už, že se klient domluvil s masérkou a přinesl si Tenga Egg a nebyl to problém. Ale to byla spíše výjimka, klienti jinak s hračkami moc nepřichází.

Salon-MataHari-(4)

Kdyby za Vámi přišla slečna, která by chtěla u Vás pracovat, máte nějaký standardy, jak by měla vypadat?

Na začátku jsem chtěla masérky, u kterých klienti řeknou WOW, když je uvidí, ale postupem času jsem zjistila, že pouze o tom to v podstatě není. Měly jsme tu slečny, které nebyly 90-60-90, ale měly v sobě obrovský sexappeal a jiskru. To jsou holky, které budou umět s klientem komunikovat, budou dobře masírovat. Takže míry a podmínky, jak by měla vypadat, nemáme. Vzhled sice hraje velkou roli, ale musí tam být především ta jiskra. Naši klienti mají různý vkus, takže vybíráme i různé typy masérek.

A jak je to se zkušenostmi – preferujete děvčata, která už masírovala v nějakém erotickém salonu, nebo ty, které jsou bez zkušeností?

Pokud masérka už masírovala v jiném erotickém salonu, není to nutně překážka. Ale pravdou je, že ji musíme přeučit zlozvyky a nastavit svá pravidla. Musíme ji vlastně učit daleko více než tu, která to nikdy nedělala. Pro nás je ale stejně nejvíc důležité, pokud má ta slečna zájem o masáže a sebevzdělávání v tomto oboru.

Takže, kdyby se nějaká naše čtenářka rozhodla budovat u Vás kariéru, co by měla udělat?

Ať se ozve, pošle krátké info o sobě spolu s fotkami.

Salon-MataHari-(5)

Své masérky tedy školíte – jak probíhá takové „zaučování“ nové masérky?

Každá masérka u nás musí projít rekvalifikačním kurzem na sportovní masáž, po kterém obdrží certifikát. Spolupracujeme s jednou masérskou školou, kam naše masérky chodí. Potom si to zařizujeme z vlastních zdrojů. Bavíme se s klienty, a pak to předáváme masérkám, protože ony jsou ten nejdůležitější článek. Ony odvádí tu cílovou službu a měly by to dělat tak, jak my komunikujeme. Takže své masérky pořád „otravujeme“ s nějakými školeními.

Každá žena – a tedy i masérka je jiná. Snažíte se jejich různorodost vnést i do masáží?

Určitě. Když je učíme masírovat, dáme jim nějaký základ, ale zároveň jim říkáme, ať si najdou svůj styl a naladí se na svého klienta. Masáže sice spojují jisté standardy, které si zažije každý klient, ale nechceme z masérek udělat stroj. Chceme, aby daly svůj sexappeal a osobnost do masáže.

Teď připravujeme medailonky masérek – měly popsat, v čem se cítí nejsilnější, ale i to v čem se necítí dobře. I podle toho si pak klienti můžou vybrat vhodnou masérku.

Panuje mezi masérkami rivalita a boj o klienty?

Ne, učíme své masérky, aby se navzájem klientům představovaly a doporučovaly se. Často se nám stává, že si klient v průběhu masáže přizve jinou masérku nebo se k té nové objedná příště. Prostě kopeme všechny za stejný tým.

A teď asi nejdůležitější otázka – můžou se klienti masérek dotýkat?

Můžou. Je to přirozené, když vedle muže leží nahá masérka, která se mu líbí. Může ji pohladit po ruce, může se ji dotknout, může ji masírovat. Doteky by měly být příjemné oběma stranám, protože jinak se průběh masáže naruší. Pokud to neporušuje pravidla salonu, je na masérce, co všechno klientovi dovolí. Ale pořád je to prostor pro klienta – on si to má užít.

Zaciname-sprchou

Máte dlouhou objednávací dobu nebo je možné se z hodiny na hodinu rozhodnout pro Vaše služby?

Záleží na dni a na čase. Frekventované jsou odpolední a večerní časy. Objednávek dopředu máme hodně, ale říkáme svým klientům, že čím dříve se objednají, tím lépe. Může se stát, že se uvolní termín třeba hodinu předem, ale to nemůžeme zaručit a je to operativní záležitost. Ideální je, aby se klient objednal 2 – 3 hodiny před příchodem nebo den předem – to je nejideálnější.

Chodí k Vám klienti bez objednání?

Ano určitě. Najdou si nás třeba na internetu, takže dorazí jak my říkáme „přímo z ulice“. Máme krásný lobby bar, takže tam je uvede naše provozní manažerka, která s nimi vykomunikuje, jakou masáž by chtěli – jak dlouhou, jestli už mají vybranou slečnu, a také s nimi domluví termín, kdy může být namasírovaný. Pak má klient dvě možnosti: počká na termín své masáže v lobby baru, kde si může vybrat ze široké škály velmi kvalitních vín či alkoholických nápojů, nebo odejde a vrátí se na smluvenou dobu.

Dají se Vaše služby darovat jako dárek?

Poukazy nabízíme v anglickém a českém jazyce. Máme je elektronické i papírové a obratem je posíláme po přijetí platby. Také je možnost si je vyzvednout v salonu. Dostanou ho ve zlaté obálce, takže i vypadají decentně a luxusně. Na poukazu je kolonka „Pro koho“, takže tam může být i osobní věnování.

Kdo kupuje tyto poukazy?

Ženy je často kupují svému partnerovi, aby mu ho mohly fyzicky předat. Dokonce se ptají, jaké masérky mu doporučíme nebo jestli by mu nemohly objednat dvě. Většinou objednávají speciální masáže – chtějí darovat extra zážitek, takže svému partnerovi koupí hodinovou masáž se dvěma masérkami a přidávají whirlpool a šampaňské. Je hezké, jak si své muže rozmazlují.

Eroticka-masaz

Jak byste na závěr popsala cíle Vašeho salonu? Jak byste na závěr popsala myšlenku Vašeho salonu?

Přejeme si, aby se i širší veřejnost dozvěděla o této službě a v podstatě možnosti intimního vyžití nebo zábavy ve volném čase s trochou vzrušení. Protože je faktem, že intimita je základní lidskou potřebou, stejně jako třeba dýchání. Také si přejeme nastavovat v České republice standardy v podstatě erotické služby. Protože i tato oblast se dá dělat na úrovni a kvalitně tak, že se slečny nedřou, když to přeženu, pro špinavého pasáka za pár korun, ale že je to i může bavit a zajímat, což se pak odráží na kvalitě té služby samotné. Mám ještě hodně nápadů a těším se, až je postupně představím našim stávajícím i potenciálním klientům. Zatím si je ale nechám pro sebe.

Samozřejmě nám to nedalo, takže jsme na erotickou masáž do salonu MataHari sami vyrazili 🙂 Koho jsme si vybrali? Jaká byla masáž? Užili jsme si to? Reportáž ze sexuální masáže pro vás budeme mít už brzy = máte se na co těšit… [no_toc]

Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: