Pokračujeme v naší sérii rozhovorů s českými a slovenskými aktérkami z platforem OnlyFans a Patreon pro sdílení lechtivých fotografií a videí. Pro dnešek jsme si vybrali Renfri, kterou vám tímto i představujeme.

Renfri působí na Twitteru jako @Renfri20 a má přes 2300 sledujících a je zde zaregistrovaná od roku 2020, na OnlyFans má stejnojmenný profil @renfri20 (v době přípravy rozhovoru).

Kapitoly

Zdravíme Renfri, můžete se našim čtenářům nějak stručně představit?

Ahoj:) Jsem 24letá žena a, jak je výše zmíněno, na Twitteru působím pod jménem Renfri, abych si zachovala svou anonymitu. Ano, jsem zamilovaná do Witchera (knižní verze, samozřejmě).

Jak dlouho už se tvorbě erotického/provokativního obsahu pro fanoušky věnujete?

Tomu, co dělám na Twitteru, se oficiálně věnuji přibližně 2 roky. K prodeji videí jsem se dostala tak nějak spontánně, když se mě někdo z mých sledovatelů na Twitteru zeptal kolik bych chtěla za to nebo ono. Od té doby dělám videa a fotky na přání, které na základě požadavků nacením.

OnlyFans jsem si založila teprve nedávno, je to už můj druhý účet, jelikož na prvním se něco událo a nedalo se mi do něj nijak zpětně přihlásit, když mě jednou odhlásilo. No to jsem na Twitteru tehdy měla jenom několik sledovatelů a v podstatě jsem na tom nic neztratila.

Takže teď jsem tomu dala druhou šanci a zatím to pomalu jde. Připomínám, že nejsem na Twitteru velká osobnost a pořád mě sleduje poměrně málo lidí:)

Jaká byla vaše prvotní motivace začít s provokujícím/erotickým profilem?

Vždy jsem inklinovala k nahotě, intimitě a erotice. Jsem svobodná duše, která se nestydí za své tělo a za svou nahotu. Pikantní fotky jsem v podstatě fotila od nepaměti a zveřejňovat jsem je začala postupně a nejprve jen takové lehčí varianty.

Na Twitter jsem se přihlásila, když jsem se poznala s mým mužem a tehdy jsem začala svobodně přidávat cokoli mě napadlo.

Kde jste prvně našla informaci o možnosti fanouškovské podpoře autorek skrze OnlyFans/Patreon a podobných platforem?

O OnlyFans jsem prvně slyšela na Instagramu, vždy jsem sledovala různé lechtivé profily a mnoho z nich tam začalo propagovat své účty na OnlyFans. Ale nikdy jsem to nevnímala jako něco pro mě relevantní.

Jak vybíráte vhodné fotky pro Twitter a OnlyFans?

Jak se to vezme. Každý si představuje jako vhodné a nevhodné něco jiného. Ze začátku jsem na Twitter přidávala plně necenzurované fotky a videa.

No odkdy jsem začala tenhle kontent prodávat, tak tam přidávám už jen provokativní fotky a videa, která neodhalí mnoho, ale navnadí:D A na OnlyFans tedy přidávám fotky a videa, které nejsou cenzurované a taky i něco navíc, co na mém Twitteru nenajdete ani pod cenzurou:)

Máte na OnlyFans nějaké klíčové fanoušky, kteří vám pravidelně platí?

Pravidelné zákazníky mám spíše na Twitteru. Ověření lidé, kteří se mi párkrát do měsíce ozvou s nějakým nemravným přáním, které jim ráda splním:) Na OnlyFans mám zatím jen velmi málo sledujících a mnoho lidí OnlyFans doslova odsuzuje.

Vytváříte pro své sledující nějaké speciální obsah? Různé převleky, místa, pomůcky?

Samozřejmě:) Zakládám si na tom, aby byla moje tvorba originální a abych nepřetáčela jednu fotku či video dokola. Každý zákazník, který si to tak přeje, dostane fotky a videa přesně na míru 🙂

(Příklad: Když se mi někdo ozve a řekne, že chce vidět jak jdu po ulici v samodržkách s análním kolíkem, tak to pro něj udělám. Natočím mu to a ještě si to i náramně užiji, jelikož miluji veřejnou provokaci:))

Ideální, když se trefí do vaše “veřejného” fetiše. 🙂 Teď už o tom budou více vědět po přečtení rozhovoru…

Lidé, kteří mě sledují déle dobře vědí, že moc ráda veřejně provokuji😀

Dá se tímto způsobem uživit?

Jistě ano. Když se podívám na zahraniční tvůrkyně, které tohle dělají, je zřejmé, že si vydělají víc, než by se jim podařilo v běžné práci.

Co se mě týče, je to spíše příjemný boční příjem, který však potěší:) Slovensko je přece jen malé a já se snažím zaměřovat na československou scénu, ne na zahraničí.

Obsah (krásná žena) a téma je přenositelné, takže stejný profil v angličtině by měl nejspíše větší úspěch:)

To je více než jisté:) Původně jsem se pokoušela na mém profilu na Twittru přidávat příspěvky s anglickým textem a zaměřit se tak na globálního diváka, ale jaksi mi to nesedělo a zjistila jsem, že na české scéně mám mnohem lepší ohlasy než ze zahraničí.

Na Slovensku Twitter zatím není tak populární a jen málokterý Slovák ho v dnešní době má.

Setkala jste se někdy s negativní reakcí vašich fanoušků/sledujících?

Samozřejmě, i to k tomu patří🙂 Přece se říká: „Pokud tě všichni mají rádi, něco děláš špatně.“ Nikdy se nedá vyhovět všem.

Jaký byl nejzvláštnější požadavek/přání od vašich fanoušků?

Nejzvláštnější bylo, když jeden zákazník chtěl, abych ho slovně ponižovala.

Přesahuje váš provokativní tvorba někdy do reálného světa? Například do setkání s vašimi fanoušky?

Ne tak docela. Se sledovateli na Twitteru a na OnlyFans se osobně nesetkávám. Chráním si své soukromí. Ovšem s mužem jsme oba myslí velmi otevření a občas si dopřejeme trochu vzrušení i s jinými lidmi.

No to je velmi omezené, jelikož si dáváme pozor na to, s kým se scházíme a máme vysoké nároky na člověka, kterého takto mezi sebe pustíme.

Kolik vám zabere času vymýšlení obsahu pro OF a následná realizace?

Vymýšlení obsahu není tak zdlouhavé jako realizace. Když chci udělat hezké a kvalitní fotky či videa, nejvíc času mi zabere právě příprava.

Proto se na mých profilech nejčastěji objevují úplně jednoduché fotky a videa, která nejsou nijak upravována, protože na to mnohdy nemám čas. A paradoxně právě taková „jednoduchá“ tvorba mívá největší ohlas 😀

Je přirozená, takže zaujme v kontextu ostatních, kteří mají spíše profi fotografie z ateliéru – nejspíše vaši fanoušci potřebují právě autenticitu „dívky od vedle“, než profesionálku:)

Vnímám to podobně. I mně samé se mnohem víc líbí taková autentická tvorba než něco umělého a nepřirozeně „nastajlovaného“.

Vytváříte i obsah na míru jednotlivým fanouškům?

Ano, tomu se věnuji primárně🙂

Fotky/videa vytváříte vždy sama, nebo vám s nimi někdo pomáhá?

Většinou sama, ale má-li zákazník zájem o fotky či video, kde má figurovat i můj muž, tak mu to společně splníme:)

Případně, když chci nafotit nějakou pěknou sérii fotek někde v přírodě, tak mě fotí muž. Jinak si takové fotky a videa dělám sama s pomocí obyčejného stativu a mobilu.

Když se vrátíme k vašim účtům, jaký příspěvek měl u vašich sledujících největší úspěch?

Z těch příspěvků, které jsou aktuálně na mém Twitteru, mělo největší úspěch krátké video, kde jsem si v parku položila mobil objektivem vzhůru a v sukni bez kalhotek jsem si nad něj sedla😀

Z toho usuzuji, že se fanouškům nejvíce líbí veřejná provokace, což mě velmi těší, protože i mně:P

Určitě souhlasíme, nás u vás nejvíce zaujaly záběry z procházek, kdy hlavní obsah tvoří pohyb ňader v chůzi na veřejnosti. 🙂 Například ZDE a ZDE.

Toto je právě ten typ provokace, který mám ze všeho nejraději😀

My jsme magazín věnující se primárně testům erotických hraček – co vlastně vy a právě dospělácké pomůcky?

U sebe doma mám už celý arzenál, který bych ráda nechala ještě rozrůst:D Proto jsem nedávno vytvořila i vlastní Wish list, který jsem nasdílela na svém profilu, kde mi moji fanoušci mohou koupit hračku, se kterou by mě chtěli vidět, a v hodnotě dané hračky ode mě pak dostanou fotky a video na míru.

Jsem velmi zvědavá kolik hraček mi takovýmto způsobem přibude 😛 Nemůžu se dočkat!

Moc pěkné kousky tam máte – je vidět, že Fantasy/Zvířecí dilda vám nejsou cizí. 🙂 Je to hodně velký trend, v rámci našich recenzí se budeme mu muset také více pověnovat – nebo nám s tím chcete pomoci?

Moc ráda pomůžu, když se ke mně některé z nich dostane a otestuji ho na vlastní kůži😀

Dobré vědět!:)

Máte nějaké nejoblíbenější, které vás stále baví?

Velice mě baví a fascinují skleněné hračky. Ale nejlepší zážitek, jaký jsem kdy měla s umělou hračkou, byl s BadDragon dildem. Musím jej doporučit!

Velká škoda ovšem je, že nemají pobočku i v Evropě, a tedy všechny objednávky jdou z Ameriky a to clo je neskutečné. Proto mám od nich jen jednu hračku, jinak bych je vykoupila:)

A naopak některé, které vás nenadchly?

Nejméně zajímavými jsou pro mě vibrační vajíčka. Mám doma dvě a nijak mě to nenadchlo. Holt, každému vyhovuje něco jiného:)

Určitě – vajíčka jsou vhodná primárně pro klitoris, kde vidíme jejich největší sílu (ač se dají zavádět). Dle fotek u vás to vidíme spíše za potřebu být vyplněná co se týče průměru a hloubky aneb zvířecí dilda…

Ano i ne. Měla jsem na mysli vajíčka, která se zavádějí dovnitř a jsou na dálkové ovládání/aplikaci v mobilu. Vibrace uvnitř, bez dalšího pohybu či stimulace pro mě nepředstavují velké vzrušení. Zato vibrace na klitorisu, jak říkáte, jsou skvělé, to si umím pořádně užít. Třeba s vibrační hlavicí, jejíž koupi ani trošku nelituji 🙂

Pokud mám být upřímná, když jde o velikost hraček, či skutečných mužských nástrojů, patřím k ženám, které nesnesou hodně do délky / hloubky, ale do šířky velmi ráda zkouším kolik snesu a řekla bych, že jsem flexibilní:D

Co se těchto zvířecích a monster hraček týče, spíše je to takový bizar, který si ráda vyzkouším, ale není to vysloveně něco, na čem bych si ujížděla, ale je to zajímavé jak pro mě, tak i pro mé fanoušky. Mám ráda neobvyklé a originální věci:)

Z fotek a videí nám neunikla vaše vášeň pro kožené harnessy a výprasky, takže jak to máte s BDSM hrákami?

Vysloveně BDSM bych to, co mám ráda, nenazvala. Mám ráda když je muž vůči mně v dominantní pozici a já se mu můžu podřídit jako poslušná subka. Proplesk po zadku, hluboký orál, chycení pod krk a podobné záležitosti si moc užívám.

No všechno má své meze a nezacházíme s mužem do extrémů. Také je to o velké důvěře a lásce, nedá se každému takto bezmezně oddat.

Je něco ze sexu, co by vás lákalo ve fantaziích?

Jelikož se časem všechny mé fantazie stávají realitou, tak jich v mém seznamu už moc nezbývá 😀 Jako dva největší nesplněné sny mi zůstaly gang bang a zkušenost s černochem!

Pravda, tematika hromadného sexu či s vyvinutějším černochem se u vás více opakují. Ale už to, že jste ten sen zde vypsala, vám pomůže se k tomu přiblížit – aspoň takové jsou naše zkušenosti z dřívějších rozhovorů.:)

Tak to se budu moc těšit na ohlasy🙂 Děkuji!

[no_toc]

Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: