Většina mužů si hýčkání a masírování užije daleko více od své přítelkyně než od neznámé masérky někde v relaxačním centru. A jaký je důvod? Přece velice jednoduchý! Při masáži, kdy jsou pánové tvorstva skoro nazí se přirozeně skoro vždy vzruší a proto se bojí, že by se v masážních a relaxačních salonech ztrapnili a právě to jim zabraňuje se úplně uvolnit.

Masáže nemusí být vždy erotické – ale také můžou

Masírování těla partnera jistě patří do oblíbených kratochvíl každého z nás. Jenže někomu může přijít „fádní“ masírování zad, tak proč nevyzkoušet něco nového? Některé národy mají dokonce speciální techniky, kterémi dělaly dobře svým mužům, či ženám. A rozhodně nešlo jen o masírování intimních partií, ale i jiných částí těla. Inspiraci můžete najít níže.

Indiánská varianta masáže – tipy

Ženy indiánských kmenů považují masáže hlavy za jeden z nejlepších prostředků utišení bolesti šíje a ramen. Právě tyto dvě části trápí především muže, kteří celé dny vysedávají před obrazovkami počítačů. Na hlavě najdeme mnoho nervových zakončení, které když začneme hýčkat, přinášíme úlevu celému krku a šíji.

Pokud chcete vidět, jak je vašemu partnerovi masáž příjemná, položte si jeho hlavu do klína. Nejdříve masírujte místo mezi obočím, potom své ruce přesuňte k uším, kde podle čínské medicíny leží přes 300 akupunkturních bodů! Závěrem masáže mu přitiskněte všechny prsty jedné ruky na korunu hlavy a pomalu ji rozevírejte do stran, až se dostanete ke krku. Mnoho mužů má při takovémto hlazení i erekci.

Severská varianta masáže – rady

Ve finských a ruských saunách již po staletí provádí tradiční šlehání kůže větvičkami z bříz, které dokážou úžasně rozproudit krevní oběh a z těla napomáhají vyplavovat nebezpečné toxiny. Abyste toto „láskyplné naplácání“ mohla dopřát i svému miláčkovi, nemusíte se zrovna vypravovat do lesa na hledání čerstvých březových větviček. Jako náhrada vám může posloužit horký ručník.

Ručník namočte do hodně teplé vody, poté jej vyždímejte a asi na 30 vteřin jej dejte do mikrovlnné trouby. Potom poproste svého miláčka, ať se svlékne a otočí se k vám zády, už jen to, že nebude tušit, kde ho ručníkem počastujete je pro muže velice vzrušující. Ručník zatočíme do spirály a opravdu jemně svého partnera pošlehejte po zádech, nohou, hýždích a rukou. Poté ho můžete poprosit, aby i on ozdravně naplácal vám.

Vyloženě dráždivá / erotická masáž co se neodmítá

Pod dohledem vašich dlaní a doteků se váš partner bude cítit naprosto bezpečně a navíc vám za ně bude i vděčný a případné nažhavení poté můžete vzít i jako úžasnou předehru k dalším milostným hrátkám, které si jistě oba dva velice užijete.

Proto tu dnes máme pokračování článku o masážích těla, které vás třeba inspiruje a váš miláček si brzo začne užívat nových dotyků a dlouhých masáží. Ale nemasírujte jen vy jej, ale nechte ho také, ať se věnuje i on vám.

Pro erotickou masáž jsme připravili nový článek se všeříkajícím názvem Jak HO zničit erotickou masáží.

Thajci vědí co dělají…

Mistři thajských masáží tvrdí, že pokud jsou hněteny svaly hrudníku, zamilování si to užijí více než masáže zad. Láska takto totiž proudí z našich prstů přímo k srdci. Jemná masáž na hrudníku dokáže rozproudit krevní oběh a navíc skvěle posílí imunitní systém.

Partnerovi nejdříve na prsou rozmažte (nejlépe) jedlý masážní olej, na jednu stranu hrudníku následně přiložte své ruce, vaše prsty by měly směřovat nahoru a krouživými a pomalými pohyby se propracujte až ke klíční kosti. To samé zopakujte i na druhé straně hrudníku a poté zkuste jazykem obkroužit bradavky. Potom ještě namasírujte drahému ramena, zkuste střídavý tlak prstů a dlaní a poté samozřejmě navrhněte výměnu.

Zejména národy jižních zemí si v relaxačních a masážních centrech nechávají masírovat oblasti kyčelních kloubů a třísel. Možná vám to zní značně neobvykle, ale promasírovaní těchto míst je velice příjemné a uvolňující. Především pokud celý den strávíte sezením, svaly okolo kyčlí vám tuhnou a to následně způsobuje bolest kloubů. V tříslech najdeme lymfatické uzliny, jejich masírování napomáhá k odplavování škodlivých toxinů.

Tantrická masáž dokáže uvolnit

Pěknou alternativou ke klasické masáži muže být tajemná Tantra.

Svému partnerovi přiložte na vrcholek stehna obě své ruce, krouživými pohyby ve směru hodinových ručiček zkuste klouby jemně prohřát. Poté, co začněte pociťovat, že svaly vašeho miláčka jsou uvolněné, jemně přitlačte. Následně své prsty přesuňte k citlivé oblasti třísel a i je jemnými pohyby promasírujte směrem nahoru. Další masírování je již pouze na vaší fantazii a chuti.

Vyzkoušené masážní oleje

Několik masážní olejů, které se nám osvědčily při masírování. Vybrali jsme zpravidla větší značky, které jsou na trhu déle a dá se jejim produktům věřit – co se týče kvalitního složení (čisté přírodní oleje) a také jejich svádivé vůni.

Ta je při masírování také důležitá – v tom excelují hlavně Shunga oleje, které vás dostanou svojí podmanivou a snad až afrodiziakální vůní dálného Orientu. Konkrétně tyto patří asi k nejprodávanějším druhům na světě a i my v redakci je máme v oblibě. Ale samozřejmě investicí do jiné značky z našeho výběru také neuděláte chybu.