Potěšte svého miláčka masáží a on se vám jistě odvděčí

masáž těla Většina mužů si hýčkání a masírování užije daleko více od své přítelkyně než od neznámé masérky někde v relaxačním centru. A jaký je důvod? Přece velice jednoduchý! Při masáži, kdy jsou pánové tvorstva skoro nazí se přirozeně skoro vždy vzruší a proto se bojí, že by se v masážních a relaxačních salonech ztrapnili a právě to jim zabraňuje se úplně uvolnit.

Erotická masáž pro muže

Pod dohledem vašich dlaní a doteků se váš partner bude cítit naprosto bezpečně a navíc vám za ně bude i vděčný a případné nažhavení poté můžete vzít i jako úžasnou předehru k dalším milostným hrátkám, které si jistě oba dva velice užijete.

Proto tu dnes máme pokračování článku o masážích těla (Masírování těla, coby potěcha pro partnera), které vás třeba inspiruje a váš miláček si brzo začne užívat nových dotyků a dlouhých masáží. Ale nemasírujte jen vy jej, ale nechte ho také, ať se věnuje i on vám.

• Mistři thajských masáží tvrdí, že pokud jsou hněteny svaly hrudníku, zamilování si to užijí více než masáže zad. Láska takto totiž proudí z našich prstů přímo k srdci. Jemná masáž na hrudníku dokáže rozproudit krevní oběh a navíc skvěle posílí imunitní systém.

Thajci vědí co dělají…

Partnerovi nejdříve na prsou rozmažte (nejlépe) jedlý masážní olej, na jednu stranu hrudníku následně přiložte své ruce, vaše prsty by měly směřovat nahoru a krouživými a pomalými pohyby se propracujte až ke klíční kosti. To samé zopakujte i na druhé straně hrudníku a poté zkuste jazykem obkroužit bradavky.

Potom ještě namasírujte drahému ramena, zkuste střídavý tlak prstů a dlaní a poté samozřejmě navrhněte výměnu. Pro erotickou masáž jsme připravili nový článek se všeříkajícím názvem Jak HO zničit erotickou masáží.

• Zejména národy jižních zemí si v relaxačních a masážních centrech nechávají masírovat oblasti kyčelních kloubů a třísel. Možná vám to zní značně neobvykle, ale promasírovaní těchto míst je velice příjemné a uvolňující. Především pokud celý den strávíte sezením, svaly okolo kyčlí vám tuhnou a to následně způsobuje bolest kloubů. V tříslech najdeme lymfatické uzliny, jejich masírování napomáhá k odplavování škodlivých toxinů.

Tantrická masáž dokáže uvolnit

Pěknou alternativou ke klasické masáži muže být Tantra. Svému partnerovi přiložte na vrcholek stehna obě své ruce, krouživými pohyby ve směru hodinových ručiček zkuste klouby jemně prohřát.

Poté, co začněte pociťovat, že svaly vašeho miláčka jsou uvolněné, jemně přitlačte. Následně své prsty přesuňte k citlivé oblasti třísel a i je jemnými pohyby promasírujte směrem nahoru. Další masírování je již pouze na vaší fantazii a chuti.

Vyzkoušené masážní oleje

Několik masážní olejů, které se osvědčily:

masážní olej Saine Moi - Fun Factory Masážní olej Savoure Moi - brusinkový Masážní olej Savoure Moi

Petr

Petr

Šéfredaktor a zakladatel magazínu Lascivní.cz - zajímají ho netradiční hračky, které posouvají vnímání sexuálních hrátek na nové úrovně. Chce zbavit sexualitu zbytečného tabu, které v české kotlině je zakořeněno po desítky let. A snad se mu to i daří...
Petr
[supsystic-social-sharing id="1"]

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *