Dnes jsme měli možnost vyzkoušet produkt Doc Johnson Double Header Dong (Veined Black 44 cm dildo), oboustranné dildo z americké produkce.

Dlouhý černý had

V jednoduchém průhledném plastovém obalu byl připravený dlouhý černý had. Balení dále obsahovalo příbalový leták se všemi zásadními informacemi o produktu.

Co k produktu po jeho vyzkoušení říci? Testovali jsme análně a zde je výsledek: tohle dildo je kvalitní hračka, která ve sbírce žádného skutečného vyznavače anální erotiky nesmí chybět.

Černé oboustranné dildo Doc Johnson je opravdu výjimečné, a to v několika ohledech. Ačkoliv by se mohlo zdát, že je určené pouze párům, opak je pravdou – je skvěle použitelné například i pro relaxační sólo večer.

Rozměry jsou hlavním kladem

Jeho rozměry jsou jeho první předností. Umožní vám totiž skvělou manipulaci tak, abyste poznal, nebo poznala, jemné odstíny té pravé rozkoše z „velkého kusu“. 45 centimetrů délky a 4,5 centimetru v průměru se skvěle hodí jak pro párové hry, tak pro pořádné protažení sóloakcí.

Efekt análního protažení je vskutku úžasný. Je pravda, že tato hračka není pro začátečníky. Pokud teprve začínáte objevovat kouzlo anální erotiky, poohlédněte se raději po něčem menším. Nebo potřebujete dobrého průvodce či průvodkyni, která vás dokáže řádně připravit, aby vaše anální jeskyňka dokázala pojmout tohoto jemného macka.

Zjistěte kolik stojí Dvojité dildo Doc Johnson
ZJISTIT CENU

Pokud se vám to podaří, zjistíte, že je to sice macek, ale opravdu velmi jemný. Tvary tohoto dilda jsou oblé a hladké, a to včetně žilek, které z něj vystupují. Žalud je na obou stranách stejně zaoblený. Po mírném protažení jinou hračkou do vás pak pronikne, ani nebudete vědět jak. Jakmile je ovšem ve vaší prdelce, cítíte ho úplně všude. Při mírném pootočení nebo posunutí zahraje na nervová zakončení, které vám dosud nebyly známy.

Plnost o samotě, nebo ve dvou?

Výrazné, ale stáje velmi jemné dráždění s pocitem plnosti můžete zažívat sami, nebo ve dvou. Při využití obou konců může jeden partner manipulovat s dildem, případně se při použití pouze jednoho konce může naplno věnovat penetraci vašeho análního otvoru.

Dildo je díky skvělému certifikovanému materiálu od Doc Johnsona (PVC se složkou Sil-A-Gel, bez obsahu ftalátů) pevné a ohebné, materiál příliš nepodléhá deformacím, tedy pokud o něj řádně pečujete.

Péče o dildo

Hračka se snadno omývá jemně mýdlovou vodou a profesionální dezinfekcí značky Pjur. Hračku je potřeba uchovávat odděleně, aby nedocházelo k nechtěným chemickým reakcím s jiným materiálem.

Předností tohoto úžasného dilda je v neposlední řadě i příznivá cena, za kterou získáváte ověřenou kvalitu a dobře vymyšlenou hračku jak pro dva, tak pro jednoho. Nemůžeme než tuto pecku mezi oboustraňáky doporučit!

Klady

Zápory

Délka a průměr Není vhodný pro začátečníky v anální erotice
Poddajný a pevný materiál Jemná plnost nemusí vyhovovat každému
Skvělé tvary, plnost a jemné žilkování
Vhodný pro páry i jednotlivce
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
Sexshopp.cz Spoutaná.cz Sexshop.cz
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: