Na trhu (paradoxně i na omezeném českém) je hodně análních hraček, které vás ohromí svými tvary, velikostmi, náročností, průměrem, vibracemi… ale mnohdy se nemyslí na ty, kteří si mohou dráždění prdelky také užít – naprostí benjamínci, kteří to zkoušejí poprvé. Ti jsou odkázáni na nevzhledné kousky, často z smradlavého gelu, které jsou naprd.

Bootie anální kolíček – roztomilý, ale citelný

Nebylo by FF Fun Factory, kdyby nepřišlo s pěkným kouskem. Je jím menší anální kolík Bootie. Základem je nečekaně jemný lékařský silikon – tak jemný, že ho opravdu budete chtít znovu a znovu hladit – tak je příjemný.

Velikostí je opravdu malý – odpovídal by velikostí zahnutého palce dospělého muže. Tedy velikostí i tvarem něčemu, co dívčí prdelka často pozná při prvním prozkoumáváním tajů této části těla…

Oceňuji na něm širší patku, která solidně zamezí zaklouznutí = věřte, že cokoliv nechcete hledat ve svých hlubinách. Dobře se za rozšířenou patku drží, takže při zasouvání má partner jasnou kontrolu nad pohybem a drážděním. Divili byste se, ale citlivost a pomalost je u prvního rozevírání anusu klíčová.

Zjistěte kolik stojí kolíček Bootie
ZJISTIT CENU

Německé Fun Factory vycítilo zájem od zákazníků z celého světa a vyslalo do světa 2 nové velikosti kolíčku Bootie. Medium a Large (typické označení pro větší hračky od této značky) jsou už citelnější ve velikostech, ale stále zachovávají specifický tvar, který ocení především muži – zahnutý tvar hlavičky vhodně kopíruje vnitřní tvar anusu a může přispět k dráždění prostaty = mužskému g bodu.

  • Medium = délka 9,3 cm, průměr 1,7 – 3,5 cm.
  • Large = délka 11,1 cm, průměr 1,9 – 4,05 cm

Jestli se nemýlíme, viděli jsme i trojité balení od nejmenšího po největší pro postupné dráždění, uvolňování a roztahování análku. Také stojí za zvážení, jestli vás ten nezvyklý tlak a rozevření rajcuje.

Pro předehru je to ideální partner

I pro zkušenější harcovníky může být Bootie (i v nejmenší velikosti) zajímavým kouskem. V rámci předehry, trénování na dvojitý průnik (penis v klíně a kolík v prdelce), nebo na celodenní nošení = tolik zábavy si užijete s 1 tvarově jednoduchým kouskem. V jednoduchosti je dokonalost. Máte i další využití pro takový kolíček? Přispějte svou zkušeností do komentářů.

Za nás – vybalancovaný kousek, který je ověřený roky na trhu = pro začátečníky je to něco typu „musíte mít“.

Klady

Zápory

Lékařský silikon Rychle omrzí, ale to je přirozené
Tvar pro jednoduché zavedení
Začátečnická velikost (jsou i větší varianty)
Široká a tedy bezpečná patka
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: