Bude to zní bláznivě, až sebevražedně, ale chceme podpořit vznik nových sexblogů, které budou recenzovat hračky, budou otevřeně psát o sexu, praktikách, polohách, inspiraci, vztazích… O všem, o čem vlastně už teď píšeme sami.

Ale je to těžká řehole. Jestli si někdo zvenčí myslí, že nás to živí, tak se mýlí. Obor je malý, ale naštěstí zábavný 🙂

Kdo by si nepřál testovat nejnovější hračky pro dospělé, jezdit na erotické veletrhy a akce, vzácně i pomáhat s beta-testováním a připomínkováním nových pomůcek, …

Proto se v tomto segmentu držíme (leč někdy jen zuby/nehty). A hlavně protože už 6 let (Lascivní.cz existuje od roku 2010) chceme něco změnit.

CÍL: Změnit pohled Čechů na sex a erotické hračky

Naše recenze pomáhají čtenářům se vyvarovat propadákům a najít tu nejkvalitnější hračku v ideálním poměru cena / výkon. S výběrem jsme pomohli tisícům a chceme pomoci desetitisícům. Můžete nám s tím pomoci přispěním vlastní recenze hračky, kterou již vlastníte, nebo díky hračkám od nás.

POMŮŽETE nám s tím?

Ať už vlastním sexblogem (se kterým vám pomůžeme novou blogerskou agenturou Lascero.cz), nebo přispíváním svými zkušenostmi, názory, povídkami na Lascivní.cz a naše (již jich máme více) další tematické weby?

Společně to dáme a probudíme tuhle zastydlou zemi 🙂

Komu už jsme pomohli?

Zájemců o vlatní erotický blog se nám hromadilo, tak jsme je postupně provedli:

  • výběrem blogového jména,
  • naším systémem, ve kterém se blog spravuje,
  • doporučili jsme jim jak psát recenze,
  • předali tipy na propagaci,
  • a postupně s nimi děláme rozhovory!

Jsou to například Mladísexblogeři.cz, RozvernáLiška.cz, DarkMína.cz, Zrzkaodvedle.cz a připravujeme další!

Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Vaše názory 3 názory

Dobrý den,

píšete že hledáte sexblogerky, ale sexblogery ne? Mohl bych o hračkách referovat svém z pohledu muže, který si hraje s ženou 😉

Hezký den,

hledáme i sexblogery samozřejmě 🙂 paradoxně je uvítáme ještě více, než blogerky, protože i Lascivní.cz má citelně více redaktorek, než redaktorů. Už v rámci platformy/mini blogerské agentury Lascero.cz máme 2 začínající blogery (blogerek je zase citelně více = stále však netušíme čím to je). Takže budeme rádi i za muže.

Ozvu se vám.

Jsme starší pár z jižních Čech, který se vždy chtěl pochlubit s našimi zážitky 🙂 Napíšu vám! Tohle mě oslovilo.

Děkujem 🙂 těšíme se na spolupráci – blogeři z vyšších ročníků jsou vzácní a rozhodně žádaní!

Dobré, považuji názor o určité neinformovanosti či až neochotě spoluobčanů k většímu poznání širšího spektra zážitků, třeba sexuálními hračkami za správný, z hlediska autora a za chybu společnosti. Docela rád bych se zapojil do navrhované zábavy, psát poznatky mne baví.

Děkujeme za podporu našeho směřování 🙂 Ozveme se vám!

Spolupracujeme: