Dostat se do studia Madam Bonye není jednoduché. Na pražské adrese se nachází coby zastírací manévr reklama na zhotovení montovaných domů podobných typu Okal. A jak asi mnozí vědí, Okal bylo lidové označení typizovaných montovaných dřevostaveb, které se za dob Československa začaly objevovat na počátku 20. století.

Bohužel, jejich nevýhodou bylo, že se z lepidla v dřevoštěpkových deskách uvolňoval formaldehyd. To byla minulost. A přítomnost? Co se uvolňuje nyní, nevíme, nicméně ve studiu Madam Bonye to bude určitě napětí.

A nejen to. Klient se tu nejen příjemně uvolní, ale také získá novou energii do života z rukou ženy, která svému povolání vyloženě propadla.

Jaká byla vaše cesta k BDSM?

Jsem dominantní odjakživa. Praxi jsem nabyla jako asistentka u jiné dominy.

V případě, že si k vám najde cestu nový klient, co mu nenabídnete?

Sex jako takový, hnědou sprchu a taky neřežu varlata. Někdy se mi stane, že mi někdo volá na mobil, ne aby se objednal, ale abych na něj sprostě mluvila. Tak to má rovněž smůlu. Proč se mám zdržovat s někým, koho nevidím, natož když z něj nemám ani korunu, že. A co si budeme povídat, vždycky je něco za něco.

V inzerci nabízíte šanci stálým otrokům. Znamená to, že ctíte pravidla otrokářské smlouvy?

Určitě. Díky smlouvě je mi otrok zavázaný, chodí pravidelně na lekce a platí v termínu. Nejde však o otroka stálého, u mě žijícího, který by například dělal domácí práce. I když takový by se mi zrovna teď hodil. Potřebuji pohnout s úklidem. Co vy, pane redaktore, nechcete mi otročit? Potřebuji pověsit závěsy, vyprat koberce…

No, to tedy nechci. Předvánoční úklid jsem zažíval čtrnáct dní v mojí rodině a opakovat to dlouho nemusím…Vraťme se k vaší profesi. Máte nějaký netradiční zážitek s klientem, který ve vás zanechal pozitivní stopu v podvědomí?

Mám. Jeden přišel a požádal mě, abych mu do penisu zasunula místo dilatátoru zubní kartáček. Nejdříve jsem to odmítala, ale pak mi to přestalo vadit. Hlavně že to klientovi dělá dobře. Od té doby vyžaduje jen tuhle metodu. Samozřejmě dbám na sterilní prostředí, takže vybaluji vždy originálně zabalený kartáček.

A jak je to tedy s tím dilatátorem? V čem je jeho kouzlo?

Jde o chirurgický nástroj, kterým jde rozšířit otvor nebo průchod močové trubice. Jeho pomalé zasunování a následné vytahovaní navozuje slast. I když jde o nerezovou ocel, před akcí je dobré ho ošetřit dezinfekčním sprejem. Kromě hygieny se musí také pamatovat na důkladnou lubrikaci. Trochu gelu se rovněž může vstříknout přímo do močové trubice – nejlépe injekční stříkačkou bez jehly.

Jsou nějaké druhy?

Většinou jde o dilatátor se zakulacenými špičkami na obou koncích. Ten se mimochodem dobře zavádí. Začátečníkům se doporučuje pracovat s nejmenším průměrem čtyři milimetry. Jsou ale také druhy opatřené příjemnými vroubky – pro kvalitnější stimulaci. Jiný má tvar připomínající nábojnici s úchytkou pro lepší manipulaci. Navíc je dutý, takže klient klidně může vystříknout se zavedením uvnitř, sperma volně vyteče ven. Vyrábí se také varianta s vibracemi a pro elektrosex.

Nebolí to?

Kdepak. Naopak je to velmi příjemné, jak se močová trubice kousek po kousku rozestupuje, aby pojala sondu. Kdo to zkusí, už se toho orgastického pocitu nikdy nebude chtít vzdát.

Hluboká penetrace penisu je dokonale dráždivá podívaná – když si sonda razí cestu vnitřkem, zvnějšku na spodní straně penisu může klient pozorovat její pohyb a dokonce ji i nahmatá, když penis vezme do dlaně.

A další oblíbené techniky ve vašem studiu?

Naplňování varlat fyziologickým roztokem. Píchá se to mezi varlata, stačí půl litru. Udělala jsem to jednomu klientovi a teď to chce pořád. A přihlašují se na to i další. Je to trochu odvážnější technika, ale já se vždycky radím s lékaři jak bezpečně postupovat.

Máte lékaře v rodině?

Ne, jsou to moji kamarádi. Ale doktor v rodině by se hodil, to jistě.

Takže jste pro klinik sex jak dělaná…

To jo, mám dobře vybavenou ambulanci a baví mě pracovat s jehlami a cévkami.

Jste pyšná na nějakou část studia?

Na celu. Klienta v ní zavírám na dvacet čtyři, případně na čtyřicet osm hodin. A protože mám nad studiem ještě byt, mohu provádět inspekce cely každou hodinu. Tuhle výhodu má málo domin.

Navštěvujete sex shop?

Osobně ne, využívám internet. Naposledy jsem pro sebe objednávala nafukovací vibrátory a pro klienta malé dilatátory.

Obnovujete sbírku pomůcek pravidelně?

Určitě. Pořád něco měním a doplňuji. Mám přece jen na to tři místnosti. A když je něco už okoukané, vymýšlím pomůcky nové, které si dokonce vyrábím nebo upravuji sama.

Neříkejte! Co jste vyrobila naposledy?

Nemá to ještě jméno. Ale je to něco jako pavučina. Dokážu otroka svázat, že se z toho nevyvlíkne, ale může se v tom pohybovat celou hodinu. Dále jsem si vymyslela přístroj na mučení varlat. Protože nejsem fyzicky zdatná, pomáhá mi s výrobou ještě kamarád, abych byla přesná.

Byla jste někdy v roli subinky?

Nebyla, ani po tom netoužím.

Vyznáváte nějaký fetiš?

Nevyznávám. Co se týče bot, které vidíte všude kolem, tak to není nic z vášně, jen z praktických důvodů. Mám nezvykle malé číslo nohy, takže když v obchodě nebo na internetu uvidím konečně něco pěkného s číslem 35, hned to koupím do zásoby. Nesnáším, když mě prodavačka posílá do dětského oddělení…

Co říká rodina na vaše podnikání?

Část rodiny, která je v Praze, je s tím smířená. Druhá část žije na Slovensku, takže o tom asi ještě neví. A kdyby ano, nemám z toho žádné trauma. Povolání dominy je jako každé jiné.

Co si myslíte o sexu v manželství?

Většina mých známých, kteří jsou sezdaní a zpestřují si sex novými technikami či používáním různých pomůcek, žije ve vztahu déle. A někde jsem se dočetla, že se dožívají takoví manželé dokonce i vyššího věku, prý až o devět let. Jsou navíc údajně dlouho zdravější a spokojenější.

Madam Boney nabízí rovněž společnost jiné subinky, případně dvou domin. Vedle dlouhodobé převýchovy otroků se věnuje i potřebám manželských párů. Se studiem, které je otevřeno i o svátcích, se můžete spojit na níže uvedených kontaktech.

Telefon: 737 479 245
Email: bonye.domina@email.cz [no_toc]

Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Vaše názory 2 názory

Madam je profesionálka, nádherně mučí, lekce u ní je zážitek! Doporučuji!

Děkujeme za zpětnou vazbu.

Dobrý článek, ale mám prosbu. Může o lekci požádat i mimopražský? (Jsem z Pardubic, ale kvůli rodině tam nechci žádné studio navštěvovat.) Pokud ano, dá se u ní přenocovat? Děkuji.

Hezký den, s tím vám bohužel neporadíme – musíte kontaktovat přímo dominu na daných kontaktech.

Spolupracujeme: