K dilatátorům jsem se osobně dostal trochu oklikou. Že je extrémně příjemné, když mi žena dráždí nehtem špičku penisu (a klidně ji i vyzvu, ať ho lehce zasune a může to klidně bolet), jsem zjistil dávno.

Den, kdy jsem doslova náhodou zjistil, že k této praktice existují specializované pomůcky, považuji za šťastný. První dilatátor, který jsem pořídil, byl poměrně krátký a úzký a nevěřil jsem, že ho zvládnu využít po celé délce. Ó jak já se mýlil, po chvilce jsem div, že nekřičel, že chci víc.

Paní doktorka dostala nové lékařské vybavení

Proto, když jsem viděl na recenzi Darkness Vibe, hned jsem manželce oznámil, že paní doktorka, pochopitelně její alternativní persona, když chci být trochu mučen, dostane nové lékařské vybavení.

Průměru 8 mm jsem se nelekal, ale rozhodně bych radil mít s touto praktikou předchozí zkušenosti a hlavně mít po ruce užší dilatátor, kterým se nejprve roztáhnete.

VIDEO z rozbalování

Lubrikant je nutnost

O lubrikantu nemluvě, ten je jasný. I tak se připravte, že tohle bude nářez, dvakrát takový, pokud se nebudete uspokojovat sami, ale necháte to na někom jiném, koho ideálně instruujete, že má ignorovat sténání a pokračovat, dokud ho výslovně nezastavíte.

Nikam nespěchejte!

Zastavil jsem. Když byl při prvním testování dilatátor uvnitř asi v půlce, tak jsem manželku skutečně zastavil, ale ne z důvodu nepříjemných pocitů. Na rovinu jsem řekl, že tohle je na mě už trochu moc. Ještě kousek a asi bych se zbláznil.

Co se délky týká, zasouvací část má 11 cm, takže pokud nejste milovníkem extrémů, Darkness Vibe má ambice postačit každému. Osobně jsem postupně zvládl zhruba dvě třetiny a myslím, že časem si troufnu na víc. Pak tedy hrozí, že se vážně zblázním rozkoší, ale to určitě přejde.

Proč jsem ale ženu vlastně zastavil doopravdy?

Odpověď je snadná. Vibrace. Můj první dilatátor byl jen obyčejný kus silikonu bez jediné elektrické součástky v sobě, zatímco tenhle macek se chlubí hned sedmi vibračními módy. Musím přiznat, že ze začátku jsem z nich měl trochu strach, ale jak se ukázalo, nebyl opodstatněný.

Zjistěte kolik stojí Vibrační dilatátor na penis Darkness Vib
ZJISTIT CENU

V momentě, kdy paní doktorka zapnula vibrace, jsem nejen pocítil úplně novou dimenzi pocitů z dráždění močové trubice, ale hlavně dilatátor začal dovnitř klouzat téměř sám. Vibrace jako kdyby vše uvolnily. A ano, s nimi jsem začal bláznit o to víc.

Nevyzkoušet to, nevěřil bych, o kolik lepší to s nimi bude. Ovládání vibrací probíhá velmi snadno jedním tlačítkem.

Pochopitelně nezapomínejte, že kdo nemaže, ten se ani trošku neprojede a hlavně je třeba dbát na hygienu naprosto maximálně. Zánět nechcete nikdo, takže se vyplatí před hrátkami věnovat hračce chvíli přípravy. Naštěstí materiál a tvar, tj. hladký a jemný silikon, vám pomůžou. Hračka se čistí málem sama.

Jak se dobíjí?

Aby toho nebylo málo, tak tato hračka má být vodotěsná, ačkoliv jsme ji do vany nebrali. Co se týká napájení, téměř mě překvapilo, že nejde dobíjet, ale vyžaduje tři kousky knoflíkových baterií LR44. Jinými slovy, pokud se chystáte si s tímto dilatátorem užívat naplno, radši se zásobte.

Kol a kolem, pokud je dráždění močové trubice vaším šálkem čaje, trochu trénujte, protože nechat si ujít tenhle kousek, by byla škoda. Co postrádá na faktu, že je jen obyčejně hladký, vám rozhodně vynahradí vibracemi, z nichž ztratíte rozum.

Klady

Zápory

Materiál Jen pro pokročilé
Vibrace Nutné náhradní baterie
Extrémní prožitek
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: