Stimulátory na klitoris se (s mírnou nadsázkou) na trhu objevují jako houby v lese po dešti. Normálně bych z toho měla radost, ale bohužel se na nás ve většině případů valí takové kousky, které bych nejraději výrobcům omlátila o hlavu.

Teď se mi k recenzi dostal další, na první pohled velice zajímavý, kousek. A musím říci, že jsem se na testování opravdu těšila, protože jsem opět měla šanci (i když jenom nepatrnou), že můj oblíbený Womanizer nalezne konkurenta… a taky se jedná o stimulátor značky LELO – a kdo by se netěšil na testování takhle luxusní značky? 😀

Další z mnoha stimulátorů?

Je pravda, že se na většinu stimulátorů dívám dost skepticky. A upřímně mě ani nenapadlo, že by se Sona od LELO jenom přiblížila k legendě v oboru (ano mám na mysli Womanizer). Měla to u mě holka těžké… tak čtěte dál a uvidíte, jak obstála:D

Luxusní kousek v luxusním balení

Body navíc ode mě LELO pokaždé získává za svoje obaly. Jsou to jednoduché, čisté a velice elegantní krabičky. Já si nemůžu pomoci, ale moje srdce vždycky zajásá, když si tu černou krabičku vezmu do ruky. Je to sice pitomost, ale v mých očích produkt vždycky stoupne, když má reprezentativní obal. Navíc není tajemství, že LELO patří mezi ty dražší hračky, takže tam se ten luxusní obal vyloženě hodí.

Moje Sona je v černé variantně. I když si můžete koupit různé barvy, černá se zlatým doplňkem je pro LELO naprostou klasikou. A je to i moje nejoblíbenější kombinace – soudíc podle toho, že jinou barvu moje LELO hračky nemají:D

Kromě barvy jsem nadšená i z tvaru. Krásně padne do ruky (i té mojí mrňavé) a nikde nic nepřekáží. Působí jakoby vyrobený z jednoho kusu. To je rozhodně plus kvůli vodotěsnosti, ale zároveň je to handicap – ostatní stimulátory mívají výměnné zobáčky, které se lépe myjí a můžete si vybrat i velikost, takže máte větší šanci, že vám bude sedět.

VIDEO z rozbalování v redakci:

A když už jsme u toho zobáčku…

Právě ten zobáček vnímám jako největší problém. Na první pohled se mi zdál malý a dost tuhý. Takže zklamání hned na začátku, bezva!

Jdeme testovat…

Na první testování jsem se řádně připravila – využila jsem chvilku, kdy jsem byla sama doma (poprvé jsem ho chtěla testovat sama bez partnera, aby to bylo objektivní), pustila si příjemnou hudbu a udělala si pohodlí. Pak jsem samozřejmě zapnula Sonu a přiložila ji na klitoris.

Nebudu vám nic nalhávat, první přisátí bylo dost hrubé a velice nepříjemné. Dokonce jsem se lekla. Zobáček byl příšerně tvrdý a neohrabaný, a taky jsem ho asi nepřiložila na to správné místo – přesně proto nesnáším malé zobáčky, s velkým to prostě nemusíte řešit.

Nepříjemný tlak zobáčku brzy polevil (můj klitoris si asi zvykl na hrubé zacházení) a já mohla Sonu konečně začít pořádně testovat.

Bohužel, jak je ten zobáček menší, se mi několikrát při testování posunul. Většinou jsem z toho byla dost rozmrzelá, protože mě to vykolejilo a musela jsem začínat od začátku. Ale jednou jsem za to posunutí byla opravdu ráda, protože jsem zjistila, že když zobáček posunu výš – přesněji na horní část klitorisu – užiju si to mnohonásobně víc.

Zjistěte kolik stojí LELO Sona
ZJISTIT CENU

Sonu jsem nejprve testovala na první stupeň intenzity (i když celkově preferuju vyšší stupně, a u Womanizeru jsem se už propracovala na ten nejvyšší). K mému překvapení to naprosto stačilo. Podtlakové vlny byly silné a připravovaly mé tělo k orgasmu. Toho jsem docílila zhruba do 2-3 minut – přesně vám to bohužel neřeknu, protože jsme úplně ztratila pojem o čase 😀 Ale i kdyby se jednalo o ty 3 minuty, jedná se o skvělý výsledek, když vezmeme v úvahu, že jsem zvyklá na Womanizer.

Poznámka: Jenom takové malé varování – na stimulátory si časem zvyknete, takže při hraní budete postupně přidávat intenzitu. Například já začínala u Womanizeru také na prvním stupni intenzity, teď potřebuju tu nejvyšší a nejraději bych si ještě přidala. A vzhledem k tomu, že u LELO Sona jsem při testování zvládnula maximálně 3 intenzity (stejně jako na začátku u Womanizeru), předpokládám, že i tady bude průběh totožný:D

A protože jsem chtěla zjistit, jestli můj orgasmus nebyl náhodný, zapnula jsem Sonu ještě podruhé, potřetí a počtvrté (s krátkými přestávkami samozřejmě)… pokaždé se stejným výsledkem. Jenom ten poslední orgasmus se dostavil o něco později – myslím, že to trvalo necelých 6 minut. Ale mě to nevadí, protože i cesta k němu byla příjemná:D

Celkově výkon dost ovlivnil i fakt, že Sona je velice tichá a nenaruší tak správnou atmosféru.

3 tlačítka úplně stačí

LELO Sona se ovládá třemi tlačítky. Tlačítko „+“ přístroj zapíná a zvyšuje intenzitu podtlakových vln. Naopak tlačítkem „“ snížíte intenzitu, a když ho chvíli přidržíte, Sonu vypnete. Prostřední tlačítko pak slouží k přepínání jednotlivých módů. Sona jich má celkem 8, což je na můj vkus trochu moc… například já si rovnou oblíbila hned ten první 😀 Ale uvidíme, časem třeba svoje preference přehodnotím.

Tlačítka jsou poměrně logicky seřazena – když držíte Sonu v ruce a přiložíte si ji na klitoris, první tlačítko, na které narazíte, je „+“. Takže stimulátor intuitivně zapnete a bez problému zvýšíte intenzitu. Ovšem měla jsem takový malý problém, když jsem chtěla Sonu vypnout – omylem jsem vždycky podržela „plusko“ a intenzita vyletěla nahoru… pokaždé mě to dost vylekalo. Ale asi jsem nepoučitelná, protože se mi ani jednou nepodařilo moji Sonu vypnout normálně:D

Mimochodem stejně jako jiné hračky od LELO má i Sona režim cestovního zámku, který zamezí náhodnému zapnutí například ve vaší tašce. Stačí když tlačítka „+“ a „-“ současně podržíte zhruba 3 vteřinky.

Trocha technických záležitostí

Sona se dobíjí pomocí USB kabelu, který naleznete v balení. Kromě nabíječky se tam ukrývá i saténový pytlík na skladování (jupí!), návod na použití (který vlastně ani nepotřebujete, protože ovládání je naprosto intuitivní) a vzorek lubrikantu. Ten by se sice mohl někdy hodit, ale já ho vlastně nikdy nevyužila.

Stimulátor LELO Sona je vyroben z prvotřídního silikonu, který je na dotek velice jemný (mými slovy mazlivý). Jeho nevýhodou ale je, že se na něj velice dobře chytá veškerý drobný bordel. Kromě prachu je na něm taky hned vidět, že byl používán, což mi v podstatě nevadí, protože po každém použití své hračky myju a desinfikuju, ale tady je údržba trochu náročnější. Musíte totiž čistit celý přístroj. No co se dá dělat.

A ještě pár slov na závěr

I když jsem se na Sonu na začátku dívala dost skepticky a nevkládala jsem do ní moc nadějí, opravdu mě nadchla. Ano má svoje chyby – zobáček bych zvětšila, zjemnila a udělala ho sundávací (i když by to narušilo ten čistý design) – přesto bych po LELO Sona sáhla, kdybych si chtěla koupit stimulátor na klitoris za rozumnou cenu, protože ve své cenové kategorii nemá konkurenci! Alespoň ne takovou, kterou jsem testovala. 😀

Klady

Zápory

Hedvábný silikon Tuhý a malý zobáček
Luxusní vzhled Zbytečně moc módů (což je subjektivní)
Tichý chod Náročnější údržba
Příznivá cena
Velikost akorát do ruky
Intuitivní ovládání
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
Do obchodu
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: