Lelo bylo vždycky jedním z průkopníků inovátorských erotických hraček. Ne vždy jsou to perfektní hračky (ač vždy krásné), ale snaha o novinky je vždy jasná. Jednou z netradičních sexuálních hraček jsou i venušiny kuličky Hula – není to nejnovější kousek od této švédské značky, ale přesto zajímavý pro naše recenzenty.

Hula byla představena už před několika lety po boku Idy a Tary – dosti neotřelých vibrátorů. Od nich převzala podstatnou část funkcí, novinek a dálkové ovládání.

Unboxing LELO Hula, neboli rozbalování zaživa

Zde výrobce zvolil trochu odlišnější balení oproti svým klasickým hračkám. Prim zde sice hraje nádherný křídový temný papír, ale zde je (snad i poprvé) doplněný průhledným okénkem, takže si rovnou můžete krásně prohlédnout vše v luxusním obalu:

  • kuličky (na výběr jsou 3 barvy),
  • dálkové ovládání,
  • nabíječka (se správný kolíky pro Evropu),
  • saténový černý obal,
  • návod a registrační karta,
  • 2 AAA baterie pro ovládání.

Vibruje i krouží kolem dokola – jako Hula Hula tanečnice

Hula sice také vibruje – ač ji trochu „mylně“ označujeme jako venušiny kuličky, ale má do vínku přidanou ještě jednu funkci a tou je krouživá hlavička.

Takže při zavádění a nošení nejenom že Hula vibruje, ale ještě k tomu jedna z hlaviček se kroutí sem a tam. Na první pohled se to zdá jak bomba. Vždyť i pánové mají rotační hračky a i v dámském sortimentu patří perličkové vibrátory za nejoblíbenější.

Jak si můžete s Hulou co nejvíc užít?

Z pohledu tvaru vás moc nepřekvapí – vypadá jako běžné kuličky, které ale mají spojení pevné a není tedy střed tolik pružný.

Použití může být dost nápadité:

  1. Malou přední hlavičkou si lehce zaveďte do klína a vnější druhou hlavičkou si nechte dráždit poštěváček. To by ještě šlo, ač při větším rozdráždění už mám problém cítit kuličku v sobě a může mi vyklouznout. Nestydím se za to, že mám ráda velké muže (a to nemluvím o jejich rukou), tak jsem vždy více uvolněnější O:)
  2. Nebo můžete zasunout kuličky celé do sebe. Věřím, že to někomu bude příjemné, ale já jsem vůči tomu hodně odolná, takže mi to dráždění se slévá (ať si vibruje, kroutí, div se neukroutí…
  3. Zajímavější může být dráždění jen čistě klitorisu kroucením a vibracemi, které se přenášejí do celého těla kuliček (ač se zdráhám je pojmenovávat kuličkami, je to spíše vibrátor ve tvaru spojených koulí).

Materiál, kterým se vždy zavděčí

Pokud znáte Lelo hračky, tak vás nepřekvapí, že základem je čistý lékařský silikon (tělo kuliček) a také tvrdý ABS plast (patka kuliček a celé dálkové ovládání).

Zjistěte kolik stojí vibranční kuličky LELO Hula
ZJISTIT CENU

Jak se kuličky vlastně ovládají, když nemají ani jedno tlačítko

Není v tom nic tajemného, pokud jste četli naši dřívější recenzi vibrátoru Lelo Tiani 3. generace, tak zde je stejný Sense Motion ovladač – 3 tlačítka na přidávání/snižování vibrací a přepínání režimů, ale hlavně uvnitř schovaný gyroskop.

Díky němu můžete ovládací leský „puk“ naklánět horizontálně a tím regulovat intenzitu vibrací, nebo s ním třást (jako s koktejlovým shakem) a tím také ovládat rychlost vibrací. Jsou to hodně zajímavé metody ovládání a za chvíli si na zvyknete. S 2 specifickými režimy Sense Motion má Hula 8 vibračních režimů/stylů.

Bohužel se zde projevuje stejný problém jako u všech dalších erotických hraček z této řady s dálkovým ovládáním – výrobcem popsaných 12 metrů určitě není reálných v běžném životě. Častěji se signál ruší a není to vůbec příjemná chvíle.

Jedna výtka navíc kvůli nabíjení

Klasická nabíječka ze sítě a integrovaná baterie – skvělá volba, jen pro vodotěsnost by pomohlo, kdyby nabíječka neměla hubičku pro zasunutí, ale magnetické kontakty. Pak by to byla jasná trefa do dírky.

ALE výrobce nenapadlo nic lepšího, že ovladač nemůžete nabíjet stejnou nabíječkou, ale máte zde výměnné AAA baterie. To je hloupý nápad – kdoví při jakých prasárničkách tohle vymýšleli a čistě nemysleli…

Co více říci?

Lelo nám standardně dalo krásně vypadající hračku, ale za nás funkčně poměrně kulhá. Což je trochu škoda, protože Hula není rozhodně nejlevnější hračka (a cenu si na sexshopech celosvětově drží, protože to asi dostali nakázáno ze shora, aby se nesestřelovaly ceny). Plusové body mají za inovativní nápad ohledně krouživé hlavičky i za dálkové ovládání, ale sráží to dosah ovladače a nabíjecí baterie v ovládání. Přitom stačilo tak málo, aby to byla super luxusní hračka.

Klady

Zápory

Zajímavá krouživá hlavička Menší síla vibrací
Sense Motion ovládání gyroskopem Jen nabíjecí baterie v ovládání
Luxusní zpracování Problematický dosah ovládání
Čistý silikon a ABS plast
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: