Orální sex versus klasický sex

orální sex, či klasika Jedna známá mě přivedla na zajímavou myšlenku. Je lepší orální sex, či klasický sex? Jedni se staví na stranu dokonalého orálu a druzí na stranu dokonalého sexu. Zbytek se nechce buď reagovat, nebo nedokáže porovnat a vybrat si. Jak to máte vy?

Podle mého záleží na tom, kdo jak to umí. Jestli vás partnerka párkrát políbí na váš penis a to je vše, tak jistě dáte hlas klasickému sexu. Tam už vás partnerka tak nešetří a naprosto vás vyždímá. Jenže co když máte partnerku, která má ráda tu sladkou náplň uvnitř a nemůže se nabažit toho, až ji bude mít znovu na jazýčku? A podle toho se také snaží vám udělat dobře?

Jaký je váš názor? Využijte anonymity internetu…

Natálie

Natálie

Natálie je členem našeho týmu již několik let. Sice je tato dívka velice stydlivá, ale i přesto se ráda věnuje lechtivým tématům. Recenze pomůcek nejsou jejím oblíbencem, za to ráda zpracovává nová hesla do slovníčku. Čerpá inspiraci nejen u nás, ale i v zahraničí. Její nové články budou plné sexuálních poloh - těšte se na její „seriál“ erotických poloh s praktickými informacemi a někdy i vtipnými historkami.
Natálie
[supsystic-social-sharing id="1"]

4 komentářů

  1. Miluju orální sex, ale opravdu to chce hlavně praxi. Dříve jsem se při polykání málem pozvracela, dneska už je to pohoda, přítelovi dělám i hluboký orální sex, tak jak to má rád.

  2. Myslím, že záleží na tom, jak to kdo doopravdy umí. Moje současná partnerka patří mezi tzv. kouřičky, kteár si neumí představit předehru bez orálku. A taky podle toho se mi věnuje. Měl jsem hodně slečen, ale tahle to se mnou prostě umí. Takže za mě dávám první možnost

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *