Orální sex versus klasický sex, aneb raději klasika než pusou?

orální sex, či klasika Jedna známá mě přivedla na zajímavou myšlenku. Je lepší orální sex, či klasický sex? Jedni se staví na stranu dokonalého orálu a druzí na stranu dokonalého sexu. Zbytek se nechce buď reagovat, nebo nedokáže porovnat a vybrat si. Jak to máte vy?

Podle mého záleží na tom, kdo jak to umí. Jestli vás partnerka párkrát políbí na váš penis a to je vše, tak jistě dáte hlas klasickému sexu. Tam už vás partnerka tak nešetří a naprosto vás vyždímá. Jenže co když máte partnerku, která má ráda tu sladkou náplň uvnitř a nemůže se nabažit toho, až ji bude mít znovu na jazýčku? A podle toho se také snaží vám udělat dobře?

Zkušenost ze života s orálem/klasikou…

Nedávno s mi stalo, že jsem poznal slečnu, se kterou jsem se sblížil více, ale překvapila mě jedna věc. Raději se milovala v posteli, než aby mi udělala radost a věnovala se mi pusou (orálek).

Kdyby vysvětlení bylo, že to nerada dělá, tak bych to pochopil. Jenže jsem se dozvěděl, že orálek jí přijde mnohem osobnější než samotný sex. V tu chvíli jsem se zarazil. Takže jí přijde jako menší „prohřešek“, když se mnou spí a dá mi všanc své nejintimnější místa, než aby mě pusou vykouřila? Vždyť většinou sbližování probíhá v určité posloupnosti – seznámení, polibek, tulení, mazlení, orál!, sex, případně další praktiky.

Přijde mi běžné pokračovat v takovéhle posloupnosti. Ale tahle slečna mi ukázala, že každý z nás je originál a každý máme své hodnoty nastaveny jinak. Co si o tom myslíte? Máte to tak slečny taky?

Jaký je váš názor? Využijte anonymity internetu…

Natálie
Natálie
Natálie je členem našeho týmu již několik let. Sice je tato dívka velice stydlivá, ale i přesto se ráda věnuje lechtivým tématům. Recenze pomůcek nejsou jejím oblíbencem, za to ráda zpracovává nová hesla do slovníčku. Čerpá inspiraci nejen u nás, ale i v zahraničí. Její nové články budou plné sexuálních poloh - těšte se na její „seriál“ erotických poloh s praktickými informacemi a někdy i vtipnými historkami.
Natálie
[supsystic-social-sharing id="1"]

8 komentářů

  1. Ahoj,myslim,ze to tak ma spousta zen,vetsinou i kdyz je sex na jednu noc nedelas oral.A ve vztahu jsem jeste nikdy nedelala poradi oral pak sex,vzdy naopak.Proste to tak mame.V dlouhodobym vztahu to delam rada a casto i pusou,ale kdyz to ma byt poprve-nevis co se zrovna tomuhle chlapovi libi nebo ne.Jsem vic nervozni nez pred prvnim sexem:-)

    • Díky slečno Andreo za názor Vypadá to, že výsledek ankety je celkem objektivní, přestože každý to máme „jinak“.

  2. Já myslím, že to chlapi očekávají, protože v pornu je orál degradován na předehru. Jinak bych to ani já rozhodně nedělala chlapovi pusou dřív než první sex- pokud by si nezačal on s nějakým tím lízáním.

    • Já to mám tak, že opravdu jdu krok po kroku – polibky, svlékání, prsa, s orálem většinou začínám sám (pokud není slečna opravdu aktivní) a dále sex. Ale každý jsme nějací:)

  3. Miluju orální sex, ale opravdu to chce hlavně praxi. Dříve jsem se při polykání málem pozvracela, dneska už je to pohoda, přítelovi dělám i hluboký orální sex, tak jak to má rád.

  4. Myslím, že záleží na tom, jak to kdo doopravdy umí. Moje současná partnerka patří mezi tzv. kouřičky, kteár si neumí představit předehru bez orálku. A taky podle toho se mi věnuje. Měl jsem hodně slečen, ale tahle to se mnou prostě umí. Takže za mě dávám první možnost

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *