Zkuste v posteli něco nového – třeba Deep Throat !

dívka na pohovce Chtěla bys svému příteli nějak zajímavě okořenit vaše postelové radovánky, ale nic tě zrovna nenapadá? Nebojíš se trochu extravagantních poloh a malého experimentování? Tak právě pro tebe je stvořená poloha deep throat. Deep throat neboli „hluboké hrdlo“ je jedna z možných poloh při orálním sexu, kdy partnerka leží na zádech na posteli a hlavu má v mírném záklonu z postele, partner stojí nad ní.

Hluboké hrdlo pro tebe asi nebude nijak příjemné a zajímavé, avšak s muži provádí úplné divy. Prožitek orálního sexu je pro ně až 10 krát intenzivnější než při poloze 69.

Z vlastní zkušenosti mohu říci, že deep throat nepatří mezi mé nejoblíbenější polohy, ale pokud chci příteli jednou za čas udělat radost, překvapím ho právě tímhle. Velice mě vzrušuje, když slyším a cítím, jak je mu moje laskání ústy příjemné a přivádí ho téměř do extáze.

Asi se ptáš, co může za to, že zrovna tato poloha je mužům tak příjemná, Odpověď je velice jednoduchá. Tím, že máš hlavu v mírném záklonu z postele, lehce docílíš toho, že svého miláčka ústy laskáš až u kořene penisu, což je pro naše drahé polovičky úplným rájem na zemi.

Vřele ti doporučuji alespoň jednou deepthroat vyzkoušet, ber to jako zajímavou předehru k dalšímu skotačení v posteli, buď si jistá, že po této poloze se ti tvůj miláček bude věnovat daleko intenzivněji a bude ti chtít tvoje„zlobení“ vrátit i s úroky!

Petr

Petr

Šéfredaktor a zakladatel magazínu Lascivní.cz - zajímají ho netradiční hračky, které posouvají vnímání sexuálních hrátek na nové úrovně. Chce zbavit sexualitu zbytečného tabu, které v české kotlině je zakořeněno po desítky let. A snad se mu to i daří...
Petr
[supsystic-social-sharing id="1"]

3 komentářů

  1. Markéto, Tvé hluboké hrdlo nelze ničím nahradit, ono je to pro muže také i o psychyckém zážitku. a ten honítkem prostě neuděláš. tréningem se to dá naučit a vypilovat k dokonalosti. stojí to za to 🙂

  2. Sice provedení honítka od Tengy je velmi zdařilé (podle kolegy), tak opravdové hluboké hrdlo při orálním sexu nenahradí. Pokud však chcete dopřát tuto techniku svému příteli, tak můžu poradit jen trénování.

    Předpokládám že vám dělá problém ho dostat do pusy celého. To dělalo ze začátku problém asi všem z nás. Stačí však nějakou dobu trénovat sama zásun například s nějakou erotickou hračkou a sama jistě poznáte jak lze zavést celý penis až po kořen.

  3. Myslíte, že pomocí honítka Tenga Deep Throat o kterém jste tu psali v jiném článku udělám partnerovi stejně dobře, jako sama svým hlubokým hrdlem? Jde mi to, že sama mám problém provést tuto techniku k spokojenosti partnera.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *