Pokud si chcete okořenit svůj vztah s partnerem (nebo ho rozbít), či si nezávazně jen užít, tak zkuste swingers párty. Jedná se o speciální akce pro zažití sexu v prostorách, kde nejste sami, ale i spousty dalších sexujících párů.

A co vlastně je taková swingers party?

Jedná se o různé sexuální aktivity, které probíhají mezi třemi a více lidmi. Swingers jsou praktiky, při kterých si páry vzájemně vyměňují svoje sexuální partnery za účelem náhodného sexu.

Swingers bývá někdy mylně označována pojmem grupáč. Ovšem na swingers party jsou na rozdíl od grupáče vždy jasně daná pravidla a není tak možné si sexuální radovánky užívat podle své chuti s kýmkoliv. Na swingers party se můžeme často setkat s kandaulismem (tj. cuckold), kdy si žena užívá sex s cizím mužem, ovšem za souhlasu a přihlížení svého partnera.

Před lety se začínaly i v České republice objevovat swingers párty. Jenže většinou šlo o uzavřenou společnost lidí, která málokdy mezi sebe někoho vpustila. Hlavním účelem swingers party je především pobavit se, poznat nové lidi, popřípadě se souhlasem další osoby zkusit něco nového a nevšedního.

Šlo o privátní sešlosti milovníků sexu v jejich osobních domech/bytech. V současnosti už je situace poměrně odlišná.

České swingers akce – kde je najít?

Pokud zadáte do vyhledávače slovní spojení „swingers klub“, tak zjistíte, že na tom ČR není zas tak špatně. Klubů zaměřených speciálně na swingers je tu poměrně dost, takže každý si jistě vybere.

Co bývá zakázáno/povoleno na swingers párty?

Samozřejmě pro návštěvu musíte souhlasit s jejich pravidly každý klub má vlastní pravidla pro své návštěvníky, ovšem některá pravidla bývají ve všech klubech stejná:

  • Mohou se účastnit pouze osoby starší 18 let.
  • Účastník musí být zcela zdravý (nesmí mít jakékoliv pohlavní nemoci, dokonce ani žádnou jinou akutní infekci – např. chřipku).
  • Je zakázán vstup v podnapilém stavu nebo pod vlivem drog.
  • Účastník nesmí jakýmkoliv způsobem obtěžovat ostatní návštěvníky (např. agresivní nebo žárlivé chování).
  • Vyjádření „NE“ musí být respektováno.
  • Focení nebo pořizování jakéhokoliv audio záznamu je zakázáno.
  • Účastníci party mají povinnost zachovat mlčenlivost o dění na party i o ostatních účastnících.

Ve swingers klubech mají party většinou předem danou specifikaci – například swingers party pouze pro manželské páry, gaye, lesbičky nebo třeba podle věkové kategorie.

Někdy bývá dovoleno například vstupu jen v páru a samostatným ženám. Sice se jedná o určitou diskriminaci samotných mužů, ale bez tohoto pravidla by na swingers párty bylo zbytečně moc testosteronu.

Velkým překvapením je, že na swingers párty nechodí jen nezadaní lidé. Velmi často je navštěvují i páry, které si buď chtějí užít s jiným/jinou pod dohledem svého partnera, nebo je vzrušuje okolní atmosféra a věnují se jen sami sobě.

VIDEO: jak může vypadat nezávazná erotická párty (přes 4 minuty)

Můžete, ale nemusíte se zapojovat do orgií

Samozřejmě při návštěvě swingers párty se nemusíte věnovat pouze jednomu člověku, který vám padne do oka, ale všem. Můžou tak vzniknout zajímavé propletence, kdy si každý užívá s každým a na různá „tabu“ se zapomíná. Ona vlastně žádná tabu neexistují, vždyť když se někomu něco líbí, tak proč by se měl nechat omezovat?

Jak to vypadá v zahraničí?

O tom, že swingers se mezi lidmi těží velké popularitě, svědčí také například to, že ve Velké Británii založili manželé tzv. swingers hotel Paradise. Kapacita hotelu je 16 párů a jeden víkend v hotelu vyjde přibližně na 120 liber (v přepočtu okolo 4.000 korun).

Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Vaše názory 4 názory

Moc se mi to líbí a doporučuji

Naprosto s Vámi souhlasím. Pokud nemáte pevný vztah, bude pouze hůř. Je to o důvěře a vzájemném respektu. My jsme byli už vícekrát na erotických masáži ( chodíme sem ) spolu a taky je to celkem divoký. Nám to prostě sedlo a náš vztah se přitom zlepšuje.

Sice pozoruhodně přesně popsané o co jde, ale chybí zásadní informace, že swingers párty navštěvují zoufalí jedinci nespokojení se svým sexuálním životem a podle toho to tam taky vypadá. Páry s kvalitním sexuálním životem tam chodit nepotřebují.

Dovolím si nesouhlasit. Včera jsem jednu navštívila s manželem a bylo to velmi kultivované, bez výměny partnerů a nepřipadalo mi, že by páry byly nespokojeny samy se sebou Ba naopak. Téměř všichni se uvolnili, ženy vzdychaly a jeden orgasmus střídal druhý a další. Velmi dobrá zkušenost.

Děkujeme za zpětnou vazbu – také nemáme pocit, že by byli nespokojeni a neužívali si to 🙂

Hezký den,

děkujeme za váš názor, ale osobně si dovolím nesouhlasit. Z mých zkušeností chodí na swingers právě páry s kvalitním sexuálním životem a pevným vztahem. Chějí jednoduše vyzkoušet něco jiného, co by jim rozšířilo jejich sexuální obzor. Nevidím důvod, proč tyto lidi nazývat zoufalcemi. Je to téměř totéž jako nazývat zoufalcemi páry, kteří používají erotické hračky :).

S partnerem jsme nedávno navštívili jeden nejmenovaný podnik na území našeho hlavního města (rozumějte Prahy). Neměli jsme sice moc odvahu, plést se do hrátek ostatním párům, ale přesto jsme si tu eroticky nabitou atmosféru naprosto užili a při nejlbižší příležitosti tam zajdeme znovu. Třeba se dostaví i odvaha zkusit něco nového a zašpásovat si s i s jinými páry.

Mám stejnou zkušenost a příště také zvažujeme se k některému páru připojit, zatím bez výměny partnerů.

to bych moc nedoporučovala

Abych řekl pravdu, tak swingers na české úrovni neznám. Mám zkušenosti hlavně ze zahraničí, kde jsem dlouhou dobu žil a studoval. A musím uznat že nic lepšího než si zařádit (bezpečně) s lidmi, co milují sex, stejně jako já. Pokud máte odvahu a blízko nějaký swingers klub, tak do toho jistě běžte. V životě se má vyzkoušet všechno ne?

Někdo tam může zažít slušné trauma

A někdo také ne 😉

Spolupracujeme: