Termín revirginalizace označuje operativní obnovení hymenu (tj. panenské blány). Moderní chirurgie nabízí požnosti plastického obnovení panenské blány během operace.

I v minulosti však bylo v některých kulturách vysoce ceněno panenství dívky nebo ženy. Pro obnovení se využívalo panenského octu, což je bylinná směs, která způsobuje stažení poševního vchodu. V současné době již revirginalizace není spojena s žádnými rituály, většinou se jedná o potěšení muže ze strany jeho partnerky.

Umělá panenská blána začíná být trendem i u nás.

Co si o tom myslíte? Proč si ji ženy nechávají dělat? Páni, chtěli byste, aby vaše partnerka byla opět panna?

Panenství s plastickou chirurgií

Vrácení panenství je dnes v Evropě, ale i ve Spojených státech velkým trendem, který se pomalu dostává i k nám. Ještě nedávno by se Češky mající zájem o umělou panenskou blánu musely svěřit do rukou zahraničního plastického chirurga. Dnes se tento zákrok provádí i u nás.

A proč si ženy nechávají dělat novou panenskou blánu neboli hymen?

Většinou chtějí překvapit svého partnera a obdarovat ho nevšedním dárkem. Nejde však o jediný zákrok v oblasti vagíny, pro který jsou plastičtí chirurgové ženami vyhledáváni. Některé ženy si nechávají upravovat také stydké pysky. Jde zpravidla o jejich zmenšování. Někdy dokonce větší stydké pysky mohou způsobovat zdravotní problémy. V takovém případě operaci platí pojišťovna. Jde-li pouze o estetické hledisko, hradí si pacientka zákrok sama.

Pannou i ve starším věku

Dále si stále více žen nechává zúžit vagínu a dokonce přistupují ke zvětšení G-bodu, který vylepšuje jejich sexuální prožitek. Tato operace vás vyjde zhruba na 12 000 Kč.

5/5 - (1 vote)