V návaznosti na náš rozhovor s majitelem „nevěstince“ Naughty Harbor jsme připravili i reportáž přímo z NH privátu.

Jaká byla návštěva v erotickém privátu Naughty Harbor

Když jsem přišel na místo, už na mě panny čekaly… Obě krásně oblečené, tiché a bez komentářů. Prostě připravené na akci, pro kterou byly vychovány a připraveny. Vybral jsem si pro tuto návštěvu 2 panny – Rebeccu (mladičkou a učenlivou „zrz“ školačku) a Yasmine (solidně prsatou a prdelatou holku „krev a mlíko“). Obě mají něco do sebe a přijdou mi ty nejzajímavější ze stávající nabídky šukacích panen od NH.

V reálu sex s šukací pannou

Na rovinu, nebudu vám lhát – oficiální fotografie vypadají neskutečně sexy a rafinovaně, jakoby ty panny byly živé. V reálu jsou jako „živé“ jen z některých úhlů. Věřili byste jim to v podstatě bez hlavy, ta je nejnáročnější na realističnost a uvěřitelnost.

Zde zvítězila mlaďoučká a vysportovaná Zrzka, její výraz byl rozhodně přitažlivější. Rozdíl mezi načančaností a reálem si můžete zkontrolovat mezi oficiálními fotkami Rebeccy (neskutečná rajda s vlnitými zrz vlasy) a bloňdatou Luccy. Ten rozdíl v prokreslenosti a hloubce obličeje jistě uvidíte.

Dostanete ji do ideální polohy, ale…

Manipulace se Zrzkou, tedy dostání jí do jiné, než připravené polohy, bylo poměrně v pohodě, přeci jenom váží 28 kilogramů. Takže si ji můžete otočit do jakéhokoliv úhlu, vnitřní ocelová kostra jí realisticky drží v daných polohách, takže si ji můžete dát na všechny 4 „na pejska“, či na bok pro polohu lžiček, nebo klasicky na misionáře? Zde záleží na vaší fantazii.

Zato Yasmine, to je opravdu kus ženské, se kterou budete mít hodně práce. Nemyslím si, že jsem „iťák od počítače“, něco nasportuji za týden, ale 50 kg „mrtvé váhy“ je dost. A ještě rozložené do 163 centimentrové sex-doll – kdyby byla soustředěná do malého torza (třeba prdelky či jejích neskutečných ňader), tak neřeknu ani fň, ale tady jsem už narazil na problém. Musel jsem už dost přemýšlet, do jaké polohy ji opravdu chci dostat, protože její váha se mi bránila.

Jak byly vyfintěné?

Rebecca hrála klasicky stydlivou, ale stejně si na sebe vzala kratší punčoškové ponožky, mini sukýnku od roztleskávaček a hodně uplý topík, který krásně vykresloval její dvojková mladičká ňadra. K dopilování outfitu nechyběly rozverné tenisky.

Yasmine se toho naopak nebála, hedvábné bodíčko, tartanová sukénka a pěkné punčošky. Tílko skoro nezvládalo váhu jejích prsou, takže na mě čekala už s pořádně velkým a rozevřeným výstřihem a prořezávajícími bradavkami skrze látku…

Jaký je to pocit?

Na omak je jejich tělo velmi příjemné – odstín kůže, detaily bradavek, ženské křivky, všechno sedí. Povrch je lehce matný, někde místy zapudrovaný, ale na dotyk hodně slibný. Tuhostí by odpovídal opravdu lidské tkáni – ač velmi pevné a mladé = což je samozřejmě u takovýchto milenek výhodou. Jsou to prostě pozitivní vlastnosti silikonu, ze kterého jsou tyto realistické panny vyrobené.

Pocitově je to jako velké honítko – pokud znáte materiál od Fleshlightek či Tenga hraček, tak ten pocit budete znát. Na první pohled lehce drhne jako kůže, ale s lubrikantem už to jde bez problémů. Tady oceňuji, že šlo zkoušet do hloubky jak orál, tak klín či vystavená prdelka.

Panny vás nechají zkoušet nevídané

Nebál jsem se experimentovat (však proto jsem si vybral 2 real-dolls), takže jsem s pomocí lubrikantu zkusil u druhého čísla tzv. španělský sex, neboli sex mezi prsy. Z těchto dvou děvčat byla citelně lépe vybavená Yasmine – přeci jenom prsa „osmičky“ jen tak naživo nenajdete.

Jak jsem měl 2, mohl jsem si přehrávat scénáře, při kterých jsem je mohl libovolně střídat, neboli byly vůči mě ve velmi silné submisivní poloze a jak jsem si je nastavil, tak mi „podržely“.

Nebo, že jsem je načapal při lesbických hrátkách a teď mi musely za moje mlčení splnit každé nemravné přání… Stejně tak střídat prdelku jedné a kundičku druhé a poté zpět. To už záleží na vaší výdrži při sexu a délce objednané návštěvy v erotickém privátu.

Těch možností je hodně, jen si děvčata musíte napozicovat, nebo prvně objednat do správného oblečení pro vaše role-play situace. V době psaní reportáže byly možné tyto outfity:

  • sekretářka,
  • školačka,
  • fitness outfit.

Sex na španělský způsob

S gelem mezi ňadry penis skvěle klouzal a špičkou jsem jí „přejížděl“ před chtivými rtíky. Však jsem v nich nakonec i skončil. Ale to už s kondomem, protože s děvčaty se přeci vždy užívá jen s kondomem – ať už placenými či ne.

U spodních dírek musíte bohužel brát fakt, že máte pannu jen pronajatou, takže nemusí být vždy ve 100 % stavu, jako když ji koupili. Takže lehké natržení či poškození se může objevit. Moje panny byly ještě v dobrém stavu, ale myslím, že příští měsíc by je už měnily za jejich nástupkyně. Podobným neduhem mohou trpět i prsty na rukou, které dostávají zabrat při přenášení či pozicování šukacích panen do jednotlivých milostných poloh.

Zjišťoval jsem to, a opravdu panny po větších poškozeních či časových intervalech celé mění či renovují.

Jak je hodnotím?

Dokonalé nejsou, ale jsou to za mě první vlaštovky, které mohou nabídnout netradiční erotické služby pro ty, kteří se stydí, či mají problémy se seznámit s reálnou dívkou či dospělou ženou.

Panny jsou krásné, stylově oblečené, skvěle drží v připravené poloze, ale pro některé muže může být problém, že nejsou jen „jejich“, ale máte je jen půjčené, tak jako ostatní. A jistě víte, jak se ostatní chovají k půjčeným věcem.

Celkově je ale hodnotím jako zajímavé zpestření, ale jsem hlavně zvědavý, kam se tento segment posune – robotika, virtuální/augmentovaná realita, vyhřívání, zvukové/pohybové reakce na vás,…

Aktualizace z 25. 6. 2019: K klasickým pannám (a nově i panákům) přidali v NH i virtuální realitu skrze VR headset Oculus Rift. Brzy se na něj podíváme a dáme vám vědět!

Klady

Zápory

Zpracování těla Možné jemné poškození silikonu
Detaily bradavek Náročnost manipulace
Pohyblivá kostra Teplota těla (nemají vyhřívání - zatím)
Sexy oblečky
Citelná váha
Více dírek
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
Naughtyharbor.cz
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: