Privát je obecně soukromé obydlí (byt či dům – ať už vlastní, nebo v pronájmu), které může být využíváno se scházení osob za účelem sexu – zpravidla se jedná o nelegální prostituci.

Existují v České republice erotické priváty?

Po České republice naleznete širokou nabídku erotických privátů.

Spousta dívek, obzvláště poskytuje své služby právě v erotických privátech, kde najdete určitou míru soukromí. Ať už má privát majitele, nebo zde naleznete několik dívek, které si společně pronajmou prostor. Dívky zde mají vyšší motivaci uspokojit svého klienta, než dívky z ulice nebo dívky z nočních podniků.

Užijí si všichni – stačí hledat

Na internetu naleznete všechny možné priváty i dívky, které se v nich nacházejí a informace o nich, co všechno umějí. Na chuť si přijdou všichni.

Chcete:

  • blondýnku?
  • brunetku?
  • zrzku?
  • černošku?
  • Asiatku?

Není problém. A není problém si přijít i na specifičtější choutky, naleznete zde třeba i těhotné dívky.

Jaké praktiky na privátech nabízejí

Co se týče praktik, opět si přijde na své téměř každý. Chcete známou klasiku, vykoupat se, popovídat si? I to se na privátech řeší, samozřejmě pokud se Vám líbí:

Vždy s ochranou!

Sex na privátech pro vyšší bezpečí probíhá vždy s kondomem, ač některé odvážnějí ženy nabízí své služby tzv. bez ochrany. To bychom vám ale určitě nedoporučovali, šamstrů se na privátech za den, týden, měsíc otočí hodně a nechcete doma přeci vysvětlovat, odkud máte jaké nemoci

Děkujeme za váš hlas!