Honítko Tenga Soft Tube jsem dostal k recenzi, takže směle do toho. Tentokrát se jedná o honítko, která nemá pevný obal, ale měkký a na tom právě staví celý princip. Ostatní honítka z řady Tenga OnaCUP sázely na pohyb „tam a zpět“, který byl občas oživen podtlakovým ventilem, či vnitřními nopky.

Měkkoučké pánské honítko, neboli Soft Tenga

Zato Soft Tube se zaměřil na možnost doslova vlastnoručně ovlivňovat úzkost vnitřního prostoru. Toho lze dosáhnout jednoduše tím, že v požadovaném místě stisknete rukou obal honítka, které je samozřejmě z tohoto důvodu měkké. Díky tomu můžete při zasouvání regulovat stiskem ruky stísněnost prostoru, v kterém se prohání váš chachar.

Nechybí tu také ani podtlakový ventilek, který trůní na horní hraně honítka, zakrytý stříbrnou samolepkou. Tímto ventilkem (po odlepení samolepky) můžete regulovat vnitřní podtlak stejně, jako u většiny modelů Tenga (Deep Throat, Rolling Head, Air Cushion).

Zjistěte kolik stojí umělá vagína Tenga Soft Tube
ZJISTIT CENU

Pokud jste majitelem velkého „náčiní“ tak se nemusíte bát, že byste se do honítka Tenga Soft Tube vešli. Japonští výrobci této pomůcky dodali nově na trh i větší verzi honítka s přízviskem U.S. (Ultra Size – ultra velikost). Ta je dostačující do velikosti až 19 cm.

Stejně jako u ostatní modely honítek Tenga z řady OnaCup, má Soft Tube svoji nectnost. Tou je jeho předurčení k jedinému použití. Poté by se měl správně vyhodit. Problémem je, jak vyčistit vnitřek honítka, který po použití bude „zaneřáděný“. Můžete sice zkusit ho vymýt vodou a dezinfekcí, ale pravděpodobně moc nepochodíte. Takže jedinou možností je použít kondom, díky kterému bude Tenga Soft Tube použitelný i příště.

Stejně jako většina honítek Tenga má model Soft Tube několik verzí. Ty se liší svojí barvou (která slouží pouze jako identifikace pro jednotlivé modely), ale hlavně těsností vnitřků. Existuje jak klasická červená verze, ale také SOFT (jemnější) v stříbrně-bílých barvách a nakonec HARD (drsnější) v černo-oranžových barvách.

Hodnocení měkkého japonského honítka

Honítko Soft Tube mi dost připomínalo další výrobek od Tengy a to jejich masturbační vajíčko Egg. To jsem v původní recenzi poměrně strhal, ale provedení modelu Soft Tube je na vyšší úrovni. Přesto celkový dojem z hraní si s tímto modelem není nijak úžasný v porovnáním s ostatními honítky Tenga (Deep Throat, Rolling Head, či Double Hole).

Klady

Zápory

Nenápadný design Nevýrazný prožitek
Regulace těsnosti stiskem boků
Silikonová výstelka
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU Další inspirace
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Vaše názory 1 názor

Jak píše autor recenze, tak oproti ostatním honítkům od tengy (mám/mel jsem je všechny) je výsledek honitby spíše rozporuplný.

Spolupracujeme: