Milking Machine, v českém překladu stroj na dojení penisu, je označení pro tip mužského masturbátoru bez použití rukou. Masturbátor je navržený tak, aby svého uživatele dovedl k intenzivnímu vyvrcholení, aniž by on sám musel cokoliv dělat.

Milking Machine bývá většinou plně automatický a má ergonomické rozměry, které odpovídají průměrnému mužskému tělu. Hračka může být použita k přímé stimulaci penisu, žaludu nebo hráze. Může je používat sám jednotlivec k samostatné masturbaci nebo využít hračku v páru jako zpestření předehry.

Jedná se o masturbátor, který přináší velmi hluboké sání a následně velmi intenzivní vyvrcholení.

Aneb jak podojit muže1

Z principu je použitelný jen pro muže, kdy je doslovně vydojí podtlakem, podobně jako v kravíně.

Tyto mašinky se v novodobé éře používají primárně v BDSM oboru – například při vynucovaném či extrémně prodlužovaném dráždění penisu otroka. Tento stroj (podobně jako jeho ženský ekvivalent jako šukací stroj = ač ten může být použit i na muže) se nikdy neunaví, takže zajistí několikanásobné orgasmy a to bez jakékoliv práce otroka či jeho Madam/Paní.

Zjistěte kolik stojí milking machine v ČR
ZJISTIT CENU

Konkrétní automatické masturbátory

Mezi oblíbené patří např.

Autoblow Al, Kiiroo KEON, Fleshlight Quickshot, Autoblow 2+ XT nebo The Lovese Max 2, Suck-O-Mat

Produkty bývají velice tiché (ale záleží na konkrétním druhu a konstrukci) a je možné jej zakoupit v kufříku, který obsahuje dálkové ovládání, masturbační válce, tichý motor s regulací rychlosti a další nezbytnosti.

Nejznámějším strojem na tzv. milking (neboli dojení mužů) je například výše zmíněný Suck-O-Mat – už má první i druhou generaci. A dá se sehnat i v České republice, což je velká výhoda pro fajnšmekry od nás. Viz fotky:

Kde koupit a jaké jsou výhody?

Zde si můžete vybrat jakou verzi byste preferovali – samozřejmě se liší výkonem, velikostí a dalšími parametry. I cenovka doznala radikálních změn, proto doporučujeme zkontrolovat obě varianty, abyste našli tu správnou pro sebe.

Klady

Zápory

Neskutečný výkon Vyšší hlučnost
Více režimů podtlaku Vyšší cena
Přenosné varianty
Orgasmus bez použití rukou
Dálkové ovládání
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
Suck-o-mat 1. generace Suck-o-mat 2. generace

Spolupracujeme: