Milking Machine, v českém překladu stroj na dojení penisu, je označení pro tip mužského masturbátoru bez použití rukou. Masturbátor je navržený tak, aby svého uživatele dovedl k intenzivnímu vyvrcholení, aniž by on sám musel cokoliv dělat.

Milking Machine bývá většinou plně automatický a má ergonomické rozměry, které odpovídají průměrnému mužskému tělu. Hračka může být použita k přímé stimulaci penisu, žaludu nebo hráze. Může je používat sám jednotlivec k samostatné masturbaci nebo využít hračku v páru jako zpestření předehry.

Jedná se o masturbátor, který přináší velmi hluboké sání a následně velmi intenzivní vyvrcholení.

Aneb jak podojit muže1

Z principu je použitelný jen pro muže, kdy je doslovně vydojí podtlakem, podobně jako v kravíně.

Tyto mašinky se v novodobé éře používají primárně v BDSM oboru – například při vynucovaném či extrémně prodlužovaném dráždění penisu otroka. Tento stroj (podobně jako jeho ženský ekvivalent jako šukací stroj = ač ten může být použit i na muže) se nikdy neunaví, takže zajistí několikanásobné orgasmy a to bez jakékoliv práce otroka či jeho Madam/Paní.

Konkrétní automatické masturbátory

Mezi oblíbené patří např.

Autoblow Al, Kiiroo KEON, Fleshlight Quickshot, Autoblow 2+ XT nebo The Lovese Max 2, Suck-O-Mat

Produkty bývají velice tiché (ale záleží na konkrétním druhu a konstrukci) a je možné jej zakoupit v kufříku, který obsahuje dálkové ovládání, masturbační válce, tichý motor s regulací rychlosti a další nezbytnosti.

Nejznámějším strojem na tzv. milking (neboli dojení mužů) je například výše zmíněný Suck-O-Mat – už má první i druhou generaci. A dá se sehnat i v České republice, což je velká výhoda pro fajnšmekry od nás. Viz fotky:

Kde koupit a jaké jsou výhody?

Zde si můžete vybrat jakou verzi byste preferovali – samozřejmě se liší výkonem, velikostí a dalšími parametry. I cenovka doznala radikálních změn, proto doporučujeme zkontrolovat obě varianty, abyste našli tu správnou pro sebe.

Klady

 •  

  Neskutečný výkon

 •  

  Více režimů podtlaku

 •  

  Přenosné varianty

 •  

  Orgasmus bez použití rukou

 •  

  Dálkové ovládání

Zápory

 •  

  Vyšší hlučnost

 •  

  Vyšší cena

Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:

Suck-o-mat 1. generace

Suck-o-mat 2. generace