Máme pro naše čtenáře nový rozhovor – tentokrát s vítězkyní erotické soutěže Miss Erotika 2019, která byla vyhlášená na posledním pražském erotickém festivalu, kde jsme samozřejmě také nechyběli.

Nejdříve se nám prosím slečno Marie představte – ne všichni čtenáři magazínu Lascivní.cz vás znají.

Jmenuji se Marie Kolářová, brzy oslavím své jednatřicáté narozeniny, žiju v Praze s přítelem a jsem stará a sprostá hospodská (smích).

Kontaktovat mě můžete na FB s mým jménem, popřípadě přes Instagram profil @maria_the_saint.

(Autor fotografie: Jakub Šindelář – @kubasindelar_)

Jak jste se vlastně dostala k modelingu a focení?

Úplně náhodou, přítelova kamarádka (teď už i moje) mi přeposlala link na soutěž Miss Tattoo Convention 2019, ze prý bych se měla přihlásit, tak jsem to zkusila.

Moje fotka měla velký úspěch a to mě nakoplo, v souteži jsem se sice neumístila, ale v podstatě díky tomu jsem navázala spolupráci s alternativním magazínem MOmag, pro který teď fotím a díky kterému se mi kariéra alternativní modelky celkem pěkně rozjela. Vlastně to ještě není ani rok a už jsem oslavila několik pro mě dost zásadních úspěchů.

(Autor fotografie: Jakub Šindelář – @kubasindelar_)

Jak se vám líbila spolupráce s MOmagem?

Moje spolupráce s MOmagem stále trvá a jak jsem již zmínila v předchozí otázce, jsem za tuto příležitost opravdu vděčná. Každý měsíc například probíhá v rámci MOmagu taková mini soutežička o fotoset měsíce, kdy vítězí ten s nejvyšším počtem shlédnutí a s modelkou je pak na iDnes uveřejněn rozhovor společně s fotkami z vítězného setu.
 
Navíc také každoročně MOmag ve spolupráci s iDnes vyhlašují soutěž Mogirl roku pro kterou hlasují internetoví diváci a kterou pro rok 2019 vyhrála já 🙂

Proč jste se do soutěže Miss Erotika přihlásila?

Asi hlavně proto, abych si něco dokázala. Jsem soutěživá a ráda se předvádím, takže taková soutěž je pro mě ideální kombinace.

(Autor fotografie: @fotovrzal)

Nestyděla jste se vystupovat před desítkami tisíc lidí na samotném veletrhu?

Samozřejmě jsem se styděla, ale bylo nás tam několik (soutěžících) a to bych řekla, že celou situaci dost ulehčuje, protože člověk ví, že v tom není sám, alespoň já to tak mám.

Jaká část soutěže byla pro vás nejnáročnější?

Určitě volná disciplína, té jsem se bála jako čert kříže od samého začátku, až do úplného konce. Tam totiž člověk kope jenom sám za sebe, není to jako přehlídka nebo společná choreografie, jste jen vy a publikum.

(Autor fotografie: Jakub Šindelář – @kubasindelar_)

Co vám dalo vítězství v této soutěži?

Kromě několika hmotných cen určitě fantastický pocit z toho, ze moje tvrdá dřina a odhodlání se vyplatily a že věk je jenom číslo. Dělám si srandu, ale je pravda, ze vlastně skoro všechny slečny byly mladší a některé i o 11 let, takže mi výhra o samozřejmě o to více polichotila.

(Autor fotografie: Jakub Šindelář – @kubasindelar_)

Co vlastně vy a sexualita?

Sexualita je pro mě v životě hodně důležitá, ale už není na prvním místě (smích). Nevím, co by vás přesně zajímalo? Mám za sebou nejrůznější experimenty, trojky, ženy, víc bych se raději nerozepisovala.
 
Každopádně nejspokojenější jsem v pohodlí domova s mojí láskou, víc už nepotřebuji a nehledám, asi fakt stárnu.

(Autor fotografie: Jakub Šindelář – @kubasindelar_)

Erotické hračky vám něco říkají?

Ano, ale úplně je ke svému spokojenému sexuálnímu životu nepotřebuji. Máme doma par kousků, ale používáme je jen svátečně, pro zpestření 🙂

Co plánujete dál ve své kariéře foto-modelky?

Já moc na plánování nejsem, žiju okamžikem a nechávám se překvapit tím, co si pro mě vesmír přichystal. Jsem domluvena s několika fotografy na spolupráci, až se situace uklidní, ale zatím nic konkrétního.

(Autor fotografie: Petr Puchala – @foto.magelan)

Máte nějaké vysněné focení? Lokaci, fotografa, téma?

Hrozně se mi líbí focení se zvířaty, vlk, medvěd, liška,.. ale jelikož se takovéto využívání zvířat neslučuje s mým životním stylem a mentálním nastavením, nechávám si to ujít.

Rada bych ale nafotila stylový kalendář s jógovými pozicemi, což by neměl být takový problém a už se na to těším.

Děkujeme mockrát za rozhovor ať se vám daří!

Máte na Marii nějaké dotazy?

Určitě se naši čtenáři nestyďte a napište nám do komentářů níže své připomínky, či zvědavé otázky! Děkujeme.

12. díl podcastu = jsou erotické veletrhy rajcovní? Očima Petra a Aly:

Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Vaše názory 1 názor

Krásný fotky! Co krásný… Modelka, kompozice, tetování – vše lahodí oku!!!

Děkujeme za váš komentář, Miss slečnu to jistě potěší, až si to přečte!

Spolupracujeme: