Asi už jste z mých recenzí pochopili, že mám rád tvrdší sex. A to už pár let. A jak se říká, z vanilky na BDSM se dá přejít, ale zpět už se málokdo vrací. A já jsem přesně toho důkazem.

Je to nejen soubor sexuálních hrátek a hraček, ale hlavně psychologická/fyziologická hra s námi samotnými. TO do těch hrátek vnáší úplně jinou hloubku, dynamiku a kdo to zažil, tak ví, jak je to intenzivní prožitek, když máte správný protějšek či nedejbože (nebo ano bože prosím?) více protějšků.

Neodolám trestu

V rámci těch tvrdších hrátek mám v oblibě bondáž, znehybnění, svázání, je jedno jak to nazveme, ale vždy je to silný stimul, kdy tomu druhému odevzdáváte sebe sama a jste v jeho hře.

A co udělat se svázaným chlapíkem, co je neskutečně nadržený z toho všeho? No pěkně ho přeci potrápíte a užijete si jeho reakce, hekání, uhýbání, prosení (o stopku, ale i o víc).

A k tomu si taky můžete dopomoci naší dnešní hračkou. Je to anální hák. Jeho klasičtější a jemnější (ano i kus nerezové oceli v těle může být něžnější než tohle) už jsme testovali v redakci dříve, odkážu vás tedy pro kontext na ní.

Tato varianta je dost podobná, základem je taky leštěná a ohnutá do L profilu ocelová tyčka.

Na jedné straně má očko – pro jednodušší manipulaci, ale i pro provléknutí lanem (povíme si později).

Trojité potěšení či trest?

Na druhé strany je zakončená v tomto případě trojicí ocelových kuliček, které se postupně zvětšují v průměru. To postupné zvětšení je důležité, protože je velmi intenzivní při zavádění. A upřímně? To je vlastně vše – to je celá hračka, ta hlavní zábava je v jejím použití.

Hák je typicky vhodný pro znepříjemnění polohy vašeho protějšku. Ta zaváděcí část jde samozřejmě do prdelky (nebo dívčího klínu?) a tvarově odpovídá, že je plně zavedená a mezi půlkami až k bedrům kopíruje linii zad právě ta koncovka s očkem.

Tím očkem můžete buď celým zájem hýbat a tím dráždit váš protějšek, nebo k němu můžete přivázat lanko a to je ta zajímavější část.

Lubrikant?

Prakticky se u oceli nemusíte bát různých lubrikačních gelů = takže netečně ignoruje jak vodní zvlhčovadla, tak i silikonová (pro anální hrátky značka ideál). Plus i samotná ocel je hladká a kluzká, takže s trpělivostí ho pojmete (vy, nebo vaše hračka) i bez lubrikantu.

Můžete si ale ulehčit nějakým análním = lehce znecitlivují a vysoce kloužou = typicky kousky pro fisting jsou takové = Eros FistX apod… Pro dávkováí máme perfekně ozkoušený Fist-It = nutnost pro tyhle hrátky. O:)

VIDEO z rozbalování tohoto kousku v redakci

Jen ho přivažte

Lanko totiž můžete k něčemu přivázat – ehm nečekaně. Třeba k jeho/jejímu obojku. Při utažení se zafixuje zavedený hák a při každém pohybu hlavou se samozřejmě ten tah přenáší i do háku, který zase zatlačí o trochu hlouběji.

Takže bude intenzivní ho mít nasazený a takto přikrmovaný třeba při nuceném kouření, plazení se po všech 4, lízání (čehokoliv) z misky na podlaze, … tedy v ty momenty, kdy se pohyb přenáší až na samotný hák…

Nebo lanko od háku můžete mít připevněné třeba ke kladce u stropu, takže zase omezuje pohyblivost a prostor vaší hračky, nebo třeba ke stolu či topení.

Hry s otrokem

Když provléknete očkem háku lanko, to povedete přes záda k obojku (takový jsme od BlackRedu také testovali na sobě) a poté zase zpět někam zafixovali do prostoru, tak můžete hrát jednu náročnou hru.

Kolik aktuálně stojí nerezový anální hook/hák
ZJISTIT CENU

Princip je takový, že se postavíte před suba na opačnou stranu, než je přivázaný konec lanka a budete ho pobízet, aby se k vám přibližoval – dívky nabídnout třeba svůj klín, muž penis, nebo ho budete pohánět třeba důtkami či bičíkem.

Smysl je v tom, aby se váš otrok musel snažit posouvat vpřed, přestože každý posun mu intenzivně tlačí hák v prdelce a nemá kam utéci… podobnou hru jsme dříve dělali s padáčkem na varlatech a lankem přivázaným k topení.

Efekt je stejný – a když to tak píšu, tohle byste mohli dokonce zkombinovat, aajaj!:)

Jak jsme ho testovali?

Přesně tak, jak jsem psal výše upřímně. Klasický hák známe, takže novinka to pro nás nebyla. K recenzi jsme si ho také vybrali kvůli těm kuličkám na konci.

Vím, jak je stimulující postupné zavádění hračky do prdelky, kdy se mění právě její průměr.

Ta největší slast z análního sexu typicky není ze samotného hlubokého zasunutí a pocitu vyplnění či potupy, ale ve stimulaci svěrače či análního věnečku. A k tomu slouží právě anální kuličky, řetězy či podobné pomůcky s proměnlivým průměrem (či postupně se zvětšujícím).

Tady je zkombinovali s hákem a je to trefa do černého. Průměr poslední je už dost solidní, ale přesto díky postupnosti ho zvládne s citlivým tréninkem i začátečník – plus leštěná ocel krásně klouže.

Takže vás nebude brzdit samotný materiál, spíše sám se bude nabízet, aby ještě trochu ve vás slastně zmizel.

Hodnocení

Celkově hodnotím tenhle nápad a provedení jako 8 z 10. Lehké výtky bych měl vůči spojení jednotlivých kuliček, které ve mě nevzbuzovalo pocit spojitosti či neoddělitelnosti, ale i po testovacích úderech se nic nehnulo a drží stále na svém místě.

Takže možná jen můj stihomam, kdy mám nejraději pomůcky s veeelmi širokou patkou, aby nemohla zakousnout.

Klady

Zápory

Intenzivní znehybnění submisiva Vyšší váha
V kombinaci s análním drážděním Vyšší cena
Vzhledově krásná hračka
Jasný symbol otroka
Znepříjemňuje pohyb
Bezpečná, ale efektní pomůcka
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
Sexíčekshop.cz Sexshop51.cz Sexshopp.cz Flagranti.cz Spoutaná.cz
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Vaše názory 1 názor

A vyzkoušel někdo zasunout anální hák zepředu a přes kladku jemně natahovat. Kuličky háku tlačí na močový měchýř a přichází pocit nutnosti močit, ale nejde to. Krásný pocit.
P.S.
pokud to je zde někde popsáno, tak se omlouvám, ale neviděl jsem to.

Hezký den, nic jste nepřehlédl, nepsali jsme o opačném využití = děkujeme za praktický tip evidentně ze života! :))

Spolupracujeme: