Erekční kroužky patří mezi ryze pánské erotické pomůcky, které pomáhají vytvářet umělou zábranu odtoku žilní krve.

Slouží k zaškrcení (varlat či penisu) – při zaškrcení ztíží průtok krve a mohou mít za následek pevnější erekci, či zvýšení prožitků při sexu. Škrtící kroužky nejsou vhodné pro dlouhodobé nošení.

Proč muži používají kroužky na erekci?

Tato pomůcka (mnohdy označovaná jako škrtící) vám pomůže zpestřit váš sexuální život, ale může být užitečnou pomůckou i pro muže, kteří mají problémy s erekcí.

Naopak je nutné jejich používání velmi bedlivě sledovat, aby nedošlo k nedostatečnému prokrvení dané partie a například až k odumření. Nejčastěji vyhledávanými frázemi pro erekční kroužky na českém internetu patří i škrtící kroužek na penis a erekční kroužek. Tyto kroužky mohou mít různou podobu, tvar i materiály.

Mohou být například kombinované s análním kolíkem/anal lockem či dalšími pánskými erotickými hračkami.

Materiály pánských kroužků

Erekční kroužky můžeme rozdělit na pružné (vyráběné z gelu nebo silikonu) nebo utahovací (stahovací). Kroužky lze nasadit za šourek, žalud nebo ke kořeni penisu. Dávejte si však pozor na příliš velké nebo dlouhodobé zaškrcení penisu.

Základním materiálem těchto erekčních kroužků je měkký gel. Ten je velmi poddajný, dobře se dá vytvarovat, ale nemá dlouhou životnost, stálobarevnost a může uvolňovat do pokožky škodlivé ftaláty. Materiálem na opačné straně (tedy nejkvalitnější) je lékařský silikon. Není tak pružný, ale je zdravotně nezávadný a má téměř nekonečnou životnost.

Kvalitní silikon časem nedegraduje a neztrácí své vlastnosti. Dalším materiálem je překvapivě kov (převážně nerezová ocel).

Tyto kroužky je potřeba vybírat namíru velikosti penisu, aby dobře seděl a nezaškrcoval až moc.

Kde koupím kroužek na penis?

Tenhle miláček je dnes ve své klasické podobě k dostání už i v drogerii v balení s prezervativy. Vibračních kroužků je však ještě více druhů – největší nabídku budou mít samozřejmě internetové sexshopy, kde máte zaručenou i plnou anonymitu (v kamenném obchodě moc ne).

Klady

Zápory

Zpevňuje mužskou erekci Náročnější nasazování
Mnohé vypadají jako designová dekorace / šperk Potřebujete najít ideální průměr přímo pro vás
Tlakem ovlivňují nejen penis, ale i varlata
Mnohé mají výstupky pro dráždění partnerky
Na výběr neskutečné množství tvarů a průměrů
Některé obsahují i vibrační motorky
Nepoznaná tvrdost erekce
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
Růžovýslon.cz Flagranti.cz Sexshop51.cz Sexshop.cz Sexíčekshop.cz

Jaké existují další typy?

Erekční kroužek s kovovými kuličkami po celém obvodu k umocnění požitku? Vibrační kroužek s kalkulačkou? Také zvaný „Sexometr“, „Prciměrka“ nebo „Láskoměrka“, díky pohybovému čidlu zobrazující počet přírazů a spálených kalorií – tohle je fitko pro nesportovce!

Vibrační silikonový kroužek s nastavitelnými rozměry pak potěší především ty, co se rádi přiškrtí. Čím je zaškrcení penisu větší, tím se krátí jeho doba na uvolnění, aby mohla nová krev proudit. Doporučená doba zaškrcení je okolo 20 minut, erekce pak bude silnější a dlouhotrvající…

Díky různým výstupkům nebo vibracím přináší prožitek nejen muži, ale také jeho partnerce. Tyto stimulační růžky, kroužky či dráždítka při sexu intenzivně dráždí poštěváček partnerky, která si sex o to více užije.

VIDEO z rozbalování v redakci

Další druhy vibračních kroužků:

  • obsahující jednu vibrační jednotku,
  • obsahující 2 vibrační patrony a to pro stimulaci klitorisu i anální oblasti najednou,
  • spojené se stimulantem anální oblasti mechanicky – např. jsou spojené s análními kuličkami,
  • s kovovými kuličkami pro silnější erekci a vibrační patronou,
  • s integrovanou kalkulačkou přírazů, spálených kalorií a času sexu,
  • s vibracemi a nastavitelnou délkou pro lepší regulaci síly erekce,
  • stahovací – obvod si nastavíte sami; kroužek lze postupně utahovat pro větší citlivost,
  • elastické.

Posledním prodávaným typem jsou spojené vibrující kruhy na penis i varlata. Erekční kroužky s vibracemi jsou k dostání v běžné drogerii – mnohdy v oddělení s kondomy, takže si je můžete koupit jednoduše při návštěvě obchodu.

Zjistěte kolik stojí nejlepší erekční kroužky
ZJISTIT CENU

Investujte do kvalitnějších

Tyto druhy však nebývají z nejodolnějších materiálů, plus jsou slabší v porovnání životnosti a intenzity vibrací jako ty, které se prodávají přímo v sexshopech (ať už internetových či kamenných). Stejně jako u škrtících oček je vhodné investovat pár set korun do kvality.

Jednotlivé vibrační kroužky se liší podle elasticity. Záleží tedy na vás, jak moc pevní obemknutí penisu chcete.

Samotné použití vibračního kroužku je velice jednoduché. Stačí jej nasadit a užít si pořádnou jízdu. Nezapomeňte při nasazování kroužku využít lubrikační gel.

Tipy na nákup kroužků na penis

A jaký je vlastně rozdíl mezi kroužkem vibračním a erekčním? Hlavní vlastností vibračního kroužku je to, že vibruje a stimuluje tak muže i ženu. Naopak cílem erekčního kroužku je zlepšení erekce muže. Ovšem je možné si vibrat i takovou erotickou pomůcku splňující vlastnosti erekčního i vibračního kroužku.

Dvojí stisk je intenzivnější

Pokud vám to nestačí, nemohu nabídnout nic víc, než ještě větší rozkoš v podobě sexuálního triatlonu – kroužků na penis i varlata. Tyto kroužky jsou spojeny kovovou kuličkou, která vás ještě více rozdráždí, možná z toho nakonec i zešílíte…

Spolupracujeme: