Malá hračička se vzhledem vibračního kroužku mě celkem zmátla. Po rozbalení jsem si vážně myslel, že mi poslali klasický vibrační kroužek, jenže ejhle on ani nevibroval. Tak k čemu je dobrý?

Změřte si svůj výkon v sexu – Sex counter v recenzi

Až po chvíli bádání (s návodem v ruce) jsem přišel na to, že bočním tlačítkem on/off se nezapínají vibrace, ale zapíná se měřící schopnost tohoto sexometru.

Tlačítkem na opačné straně se přepíná.

Jednotlivé módy:

  • Count – neboli počet přírazů. Díky malé kuličce uvnitř sexometru se počítají pohyby penisu – přírazy.
  • Cals – je známo, že sex je skvělým spalovačem kalorií. Zapomeňte na tabulky, které popisují, jaká poloha spálí tolik kalorií. Prostě si to sami vyzkoušejte.
  • Time – chcete trumfnout své kamarády z hospody svým „výkonem“, nebo naopak chcete zjistit „jak dlouho vydržíte“? Využijte třetí mód.

VIDEO z rozbalování v naší redakci:

Tady se nám otevírá zajímavá hra, která může oživit spoustu vztahů. Pokud se nestydíte použít vibrační kroužek, tak ani láskoměr/sexmetr nebude pro vás překážkou k lepšímu sexu. Počet přírazů je spíše hodnota pro „zajímavost“. Zato množství spálených kalorií může vaši drahou polovičku „donutit“ k tomu, aby se častěji oddávala milostným hrátkám. Co je lepší výmluvou, než „miláčku, ty nechceš hubnout a být zdravější?“ O:)

Zjistěte kolik stojí Sexoměrka, co měří přírazy
ZJISTIT CENU

A nakonec čas. Asi nejlepší funkce sexometru. Ocení ho především ti, kteří mají problém s předčasnou erekcí, ale chtějí se zlepšit. Už nemusíte koitus začínat se stopkami v ruce. Sexometr to za vás udělá.

Fotky:

Potěšilo mě možnost vyjmout měřící váleček a umýt tak celou hračičku. Do vnitřku se bohužel nedostanete, takže na výběr baterie se může zapomenout. Až „umře“ tak umře. Naštěstí cena sexometru není tak vysoká (cca odpovídá ceně lepšího vibračního kroužku).

Silikonový průhledný kroužek je velmi pružný, takže sedne jak „malému“, tak „mackovi“. Čísla k zamyšlení si tak může užít každý chlap.

Klady

Zápory

3 různé měřené hodnoty Nenalezl jsem
Pružný silikonový kroužek
Možnost vyjmout měřící váleček (hygiena)
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU Další inspirace
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: