POI aneb zpestřete si sex tímto novým doplňkem – víte, co se stane, když uzamknete pánský rozkrok a zahodíte klíč? Budou se dít hotové divy! Naprosto získáte mužovu kontrolu a získáte nad ním úplnou moc.

Pokud si chcete sexuální hrátky, pak vám k tomu dopomůže pás cudnosti. Někdo ho zná i pod pojmem „klec“. Muž své druhé polovině důvěřuje natolik, že se vzdá své dominance a přenechá klíč partnerce či partnerovi, kteří rozhodnou o jeho osudu.

Napětí a znemožněná erekce vedou k velmi intenzivnímu orgasmu hned poté, co svého milovaného vysvobodíte z jeho vězení.

Rozšíření známé jak POI

Kdo by si hrátky chtěl o něco více zpestřit, na trhu se objevují doplňky pásů cudnosti známé pod zkratkou POI. A co taková zkratka znamená? Je to zkrácenina „Points of Intrigue“, což v překladu znamená „Body intriky“.

Ty hrátkám přidávají ještě větší a intenzivnější zážitek. POI se osvědčují jako velmi účinný doplněk efektu, který má za úkol pás cudnosti. Tyto doplňky mají vzhled přídavných zoubků ke klíckám. Na trhu jsou různé velikosti zoubků z různých materiálů.

Záleží jen na vás, které si vyberete, a které pro vás budou nejvhodnější. Pochopitelně čím větší zoubky, tím větší bolest a řádný trest.

Umístění zoubků v kleci

Tyto zoubky připevníte k prostřední spojovací tyčce, která se nachází mezi kroužkem a klíckou tak, aby se dotýkaly penisu. Na některém druhu pánského pásu cudnosti se zoubky mohou kývat, což je v pořádku. Nejedná se o žádnou chybu. Jsou tu i klícky, kde zoubky drží pevně.

POI může být znáročnující trest/odměna pro subíka v rámci Locktoberu!

Points of Intrigue jsou navrženy taky, aby vyhovovaly s většinou pásů cudnosti. Řada CB-X je vyrobena z polykarbonátu, který je neporézní a pro tělo zcela bezpečný materiál.

Většina párů se shoduje na tom, že toto odevzdání posiluje pouto mezi držitelem klíče a partnerem. Pokud chcete dráždivý pocit, odměňte ho, když je zavřený kratšími POI. Pokud chcete divočejší zážitek, ukázněte ho a nasaďte POI s delšími zoubky.

VIDEO představení

Spolupracujeme: