Vibrační vajíčko patří mezi erotické pomůcky a má kulatý nebo oválný tvar. Tato erotická hračka se skládá většinou z 2 částí: samotného vibračního vajíčka (malý vibrátor kulovitého tvaru) a ovládání.

To může být drátové (takže má omezený dosah), nebo bezdrátové (zde je dosah zdánlivě větší, ale u mnoha výrobků tomu tak bohužel není).

Jak vibrační vajíčko vlastně vibruje?

Uvnitř vajíčka se nachází miniaturní elektromotor, na jehož osičce je excentricky uloženo závaží. Pokud se motorek roztočí, dochází ke vzniku vibrací. Nejčastěji bývá vyrobeno z plastu nebo silikonu, zvnitř vajíčka se pak nachází vibrační motorek.

Zjistěte kolik stojí ideální vajíčko pro váš klín
ZJISTIT CENU

VIDEO z rozbalování v redakci

Velká část vibračních vajíček obsahuje ovladač a baterie, který je kabelem spojen s vajíčkem. Naopak dražší modely vibračních vajíček obsahují akumulátor přímo uvnitř vajíčka, díky čemuž je možné regulovat sílu vibrací bezdrátově. Ty nejdražší typy vajíček disponují např. až 10 různými vibračními programy.

Jak se používá?

Vibrační vajíčko se používá k jemnému dráždění například klitorisu, případně ženského klína zevnitř, ale vajíčko se dá použít i na mnoho jiných způsobů (např. při dráždění prsou).

Díky dálkovému ovládání je možné s touto sexuální pomůckou jít například ven mezi lidi. Třeba jim uděláte radost tím, jak se budete nebetyčně usmívat a blaženě se tvářit – ale pozor, aby vibrace nebyly moc hlasité

Orgasmus ženy = potřebuje hračku, nebo muže? Podcast napoví:

Kde se dá koupit?

Díky svému univerzálnímu využití patří vibrační vajíčka mezi jednu ze základních erotických pomůcek oblíbenou u žen i mužů. A proto jsme pro vás vybrali spolehlivý sexshop, který zasílá rychle a diskrétně i tento typ erotických hraček.

Klady

Zápory

Vhodné nejen na stimulaci klitorisu, ale pro zavedení Nemají tak velký výkon
Dají se nosit skrytě na veřejnosti Spotřeba baterií 🙂
Drátové i bezdrátové (i mobilní) ovládání Ty dálkově ovládaní nemají vždy perfektní odezvu
Cenově od pár stokorun do tisíců
Materiálově: silikony, abs plasty a další antialergenní
Vhodné pro začátečnice / sexuální panny
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
Sexíčekshop.cz Sexshop.cz Růžovýslon.cz Sexshop51.cz Flagranti.cz

Spolupracujeme: