Vibrační vajíčko patří mezi erotické pomůcky a má kulatý nebo oválný tvar. Tato erotická hračka se skládá většinou z 2 částí: samotného vibračního vajíčka (malý vibrátor kulovitého tvaru) a ovládání. To může být drátové (takže má omezený dosah), nebo bezdrátové (zde je dosah zdánlivě větší, ale u mnoha výrobků tomu tak bohužel není).

Jak vibrační vajíčko vlastně vibruje?

Uvnitř vajíčka se nachází miniaturní elektromotor, na jehož osičce je excentricky uloženo závaží. Pokud se motorek roztočí, dochází ke vzniku vibrací. Nejčastěji bývá vyrobeno z plastu nebo silikonu, zvnitř vajíčka se pak nachází vibrační motorek.

Velká část vibračních vajíček obsahuje ovladač a baterie, který je kabelem spojen s vajíčkem. Naopak dražší modely vibračních vajíček obsahují akumulátor přímo uvnitř vajíčka, díky čemuž je možné regulovat sílu vibrací bezdrátově. Ty nejdražší typy vajíček disponují např. až 10 různými vibračními programy.

Jak se používá?

Vibrační vajíčko se používá k jemnému dráždění například klitorisu, případně ženského klína zevnitř, ale vajíčko se dá použít i na mnoho jiných způsobů (např. při dráždění prsou).

Díky dálkovému ovládání je možné s touto sexuální pomůckou jít například ven mezi lidi. Třeba jim uděláte radost tím, jak se budete nebetyčně usmívat a blaženě se tvářit – ale pozor, aby vibrace nebyly moc hlasité

Kde se dá koupit?

Díky svému univerzálnímu využití patří vibrační vajíčka mezi jednu ze základních erotických pomůcek oblíbenou u žen i mužů. A proto jsme pro vás vybrali spolehlivý sexshop, který zasílá rychle a diskrétně i tento typ erotických hraček.