Trochu nás už štvalo, že máme velké množství hraček uskladněné v krabicích od bot. Je to trochu „nedůstojné“ (víme, že to někomu nevadí), když množství hraček mělo několikatisícovou cenu a teď jsou tak ledabyle uskladněné.

Měli jsme tři možnosti

 1. Nechat to být.
 2. Koupit hotovou krabici na hračky.
 3. Vytvořit si vlastní.

Hádejte, které možnosti jsme využili:)

Jak si vyrobit box na sexuální pomůcky – samo-doma

Potřeby na výrobu krabice

Pro pěknou krabici na hračky (box) potřebujete:

 • Kartonovou krabici potřebné velikosti
 • Samolepící tapetu
 • Ostré nůžky (menší chirurgické, nebo kosmetické)
 • Nůž se špičkou

Vnější strana

Začneme vnější stranou, protože ta by měla mít maximálně čisté rohy – toho docílíme tím, že přebývající tapetu přehneme přes její rohy. U vnitřní strany krabice jen přelepíme tuto první vrstvu. Docílíme nejenom toho, že krabice bude mít čisté a přelepené rohy, ale bude celkově zesílená několika vrstvami tapety.

 1. Rozložíte si tapetu na plochu (doporučuji vymetené lino – na koberci by přebývající lepivá tapeta natáhla veškerý prach a vlasy, což nepotřebujeme).
 2. Na ní položíte rozevřenou krabici tak, aby na všech stranách přebýval aspoň 1 cm (pro přehnutí).
 3. Na jedné straně odlepíte voskový papír cca na 4 cm.
 4. Přiložíte hranu krabice tak, aby zůstal volný 1 cm.
 5. Přebývající hranu přelepíte na krabici.
 6. Otočíte celek (krabici i tapetu).
 7. Pomalu odleptáváte voskový papír a zároveň hadříkem hladíte nalepenou tapetu, aby nevznikly bublinky. Když vzniknou a nelze zpět odlepti tapeta, tak propíchnout lehce špendlíkem a vyhladit.
 8. Při odlepování kvůli velké šířce tapety postupujete od krajů – trochu odlepit levý kraj, vyhladit, poté pravý a znovu a znovu.
 9. Nejproblematičtější tvary použité u krabic jsou bezesporu kulaté hrany – u nás je máme u víka pro lehčí otevření. Tyto kulatiny lze s jedním fíglem skvěle oblepit pomocí „paprsků“. Přebývající tapetu u kulaté hrany rozstříháme na paprsky (proužky) a jednu po druhé ji budeme přilepovat. Je nutné dbát na to, aby paprsky byly široké dle toho, jak je hrana kulatá. Čím je kulatější, tím je pro plynulou hranu nutné mít slabší proužky – a naopak. Proužky lepíme vždy přímo proti danému místu – když to uděláme takto u všech proužků, okopírujeme tak kulatou hranu.
 10. Teď už umíte vše pro oblepení celé krabice – viz obrázky.
 11. Pokud vás ještě pořádně nebolí záda od krčení se nad krabicí, můžete pokračovat na vnitřní stranu.

Vnitřní strana

Vnitřní strana boxu na hračky pro dospělé je jednoduší. Stejným postupem jako výše oblepíme plochu krabice tapetou a tím zakryjeme nevzhledné přehyby z lepení vnějšku. Stejně jako předtím postupujeme pomalu a uhlazujeme hadříkem přilepenou tapetu.

Zjistěte kolik stojí opravdový boxík na erotické pomůcky
ZJISTIT CENU

U vnitřní strany nic neohýbáme přes kraj – zde stačí jen nůžkami objet celý obvod krabice. Zde mám pro vás tip: Při stříhání mějte nově přilepenou tapetu dole, abyste viděli, kolik jí přebývá. Nůžkami nestříhejte rovně, ale zkuste je lehce naklonit, aby ustřihnutá tapety nepřečnívala přes okraj krabice.

Pak byste totiž nadávali na přebývající cca – 1-2 mm, které by se při používání krabice neustále odlepovaly.

Pokud jste ostříhali všechny okraje a máte náročnější krabici s vyztuženými bočnicemi a víkem, zbývají dvě věci: 1) je nutné prostřihnout „křidélka“ u bočnic, aby bylo možné krabici zavřít, 2) proříznout otvory pro upevnění bočnic.

Pak už stačí jen prsty přejet po hraně krabice a přilepit tak přebývající kraje, které se nám úplně nepovedly. Tradá! Máme hotovo. Stačí jen krabici už složit a naplnit hračkami.

Náklady na domácí výrobu

Nás výsledná krabice stála:

 • 1x kartonová krabice na tiskoviny A3 430x310x100 3VVL – cca 17 Kč
 • 2x metr samolepící tapety – 115 Kč
 • 1x hodina času
 • 2x hmožděné prsty od nůžek
 • 1x bolavá záda

TIP pro nešikovné – kupte si hotový box na pomůcky

Pokud se vám nechce investovat dost čas, námaha a bolavé prsty, tak máme pro vás tip na kvalitní boxy na dospělácké pomůcky, které si můžete hned objednat domů. A máte vystaráno bez starostí. 🙂

Klady

Zápory

Perfektní uložení pomůcek ve tmě Někdy potřebujete i více boxů
Většinou i prachu odolné
Dostupné v různých velikostech a průměrech
Typicky mají nenápadný vzhled
Většinou se dají i šikovně zamknout pro nenechavé návštěvy
Bezpečně ochrání pomůcky i před domácími mazlíčky
Prodlouží životnost vašich pomůcek
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
Sexshop.cz Růžovýslon.cz Sexshopp.cz
Vaše zkušenosti nás zajímají

Také jste si vyráběli krabici na hračky? Nebo jste koupili už hotovou? Nebo se vám hračky válejí po šuplících? Napište do komentářů.

Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Vaše názory 5 názorů

Je potřeba ještě dnes lepit krabice, není jednodušší si ji koupit hotvou, což?

Jasně :)) To byl jen článek DIY poplatný době, kdy jsme si s tím hráli – a stačila nám jedna, dvě krabice. Dnes už máme jich násobně více a dají se koupit samozřejmě i hotové – se zámkem doporučuji, pokud máte součástí domácnosti nějaké trpaslíky.

Tak jim asi budete muset věnovat celou skříň:) Aby se nemusely mačkat:)

Tak s množstvím jsem na tom zřejmě stejně, když porovnám velikost krabic a zásuvky (teda pokud ty krabce nejsou 6 metru vysoké:D:D – ale zatím teda nevyhazujeme, jen „dokrmujeme“ 🙂

Naštěstí 6 metrů vysoké ještě nejsou – každá má jen 10 Cm na výšku, ale pomalu už přetékají – hlavně dnes jsme objednávali nové zboží na recenzi a ty pěkné kousky se nám tam už prostě nemůžou vejít:) (dva vibrátory, jeden strap-on, dva hedvábné doplňky pro svazování, nová fleshlight vagína a robík pro bdsm).

Jaké množství je unosné?:) Já si myslím,že hraček není nikdy dost,jen se s přibývajícími léty měni druh hraček:)

Hraček není určitě nikdy dost, ale u nás se musí už selektovat a případně vyhazovat – dvě A4 krabice jsou plné a přesto se hračky nevejdou:)

U nás taková krabice netřeba,a ani hračky nepřebývají v krabicích od bot..My pro mě máme celou zásuvku.A dle všeho budeme muset pro ně vyhranit další,protože ta stavající je plná..:)

U nás bohužel to množství hraček přesáhlo únosné množství, které bychom dostali do šuplíků:) Takže 2 krabice byly jediným řešením.

Spolupracujeme: