DDLG popisuje vztah mezi dominantem a sibmisivem. DD je anglická zkratka pro daddy dom a LG znamená little girl. Podstatou jejich stavu je to, že dominant se v podstatě stará o svého submisiva. Ve vztahu bývají nastaveny přísná pravidla, pokud je sub nedodrží, bývá potrestán (převážně se jedná o fyzické tresty, ale častější bývají zákazy).

Roztomilejší varianta BDSM? DDLG!

Jednoduše řečeno se jedná o životní styl podobný BDSM, ve kterém se submisiv rád chová dětinsky, roztomile a svého Pána oslovuje jako daddy (v překladu tatínek, papá). Ovšem důležité je vědět, že tento vztah neobsahuje žádné známky incestu. Oslovení daddy nahrazuje pouze obecnější pojem care giver (tj. ten, kdo se stará).

Dominantní partner v tomto vztahu představuje toho, kdo se stará o svého otroka, hraje si s ním a udává pravidla. Jakoby svého otroka vychovával, je jakýmsi pečovatelem.

Tento vztah může otrokovi přinášet pocity bezpečí, protože ví, že někomu na něm záleží a že se o něj někdo postará.

Nemusí se jednat o sexu

Dalším důležitým znakem vztahu je to, že tento styl může, ale nemusí zasahovat i do sexuálního vztahu Pána a otroka. Někteří subové se rádi chování dětsky i při sexu, ale jiní tuto podstatu vztahu nenechávají zasáhnout i do svého sexuálního života.

Submisivové mají možnost se v tomto vztahu vzdát zodpovědnosti nad svým každodenním životem a celí se odevzdávají svému Pánovi, který se o ně stará. V krajních případech daddy o svéhu submisivů stará tak, že pro něho má i dudlíky, dětské lahvičky či dokonce i plínky.

Dominant také pro svého submisivů připravuje seznam pravidel, které by měl dodržovat.

Většinou se jedná o základní věci jako je hygiena, pořádek, stravování, apod.

Pravidla můžou vypadat následovně

  • Když se vzbudíš, popřej Daddymu dobré ráno.
  • Ustel si postel.
  • Každý den jez alespoň 3x denně.
  • Každý večer popřej Daddymu dobrou noc.
  • Večerka je ve 22 hodin.
  • Zákaz používání telefonu po večerce.
  • apod.

Spolupracujeme: