Womanizérů už jsme vyzkoušeli nemálo a máme je velice rádi, proto jsme se s chutí pustili do dalšího modelu, tentokrát stylizovaného jako beruška. Ovšem beruška není jen pulzační pomůcka, ale skrývá ve svém těle ještě další dvě funkce a celá je navíc za cenu opravdu slušnou.

Zní to skvěle. Naše nadšení ale od začátku trochu brzdil fakt, že máme k multifunkčním věcem poněkud skeptičtější postoj.

Hned zpočátku jsme si tedy kladli otázku, bude stát beruška skutečně za to nebo to bude jen multifunkční zařízení, které vše umí jen napůl?

Parametry

  • Celková délka s tykadly: 9 cm
  • Délka: 8 cm
  • Max. průměr: 4,5 cm
  • Průměr pulzační části: 2,2 cm
  • Počet vibračních režimů: 5
  • Výdrž na jedno nabití: 50 minut
  • Doba nabíjení: 47-60 min

Balení

Šikovné, jednoduché, pevné. Poskytuje nenápadné a bezpečné uložení pomůcky. Bílá snadno otevírací krabička s pěnovým polstrováním je ideální skladovací prostor.

Jen to není šikovné do kabelky, to by mne potěšilo i skladnější pouzdro. Přes krabičku je natažený snímatelný papírový “rukáv” na kterém jsou jednoduše popsané funkce.

První dojem

Tato malá věcička mne opravdu překvapila. Když jsem ji vyndala z obalu a zapla, rozesmálo mě to. Všechny funkce běží najednou a kromě koncovky podtlakového stimulátoru jsou další dvě funkce, řekla bych netradičního vzezření.

Na erotickou pomůcku bych ji určitě netipla. Ale co nebylo na první pohled, bylo na první dotek. Je to kompaktní šikovná věcička. Díky velikosti ji lze snadno přiřadit ke vhodným cestovním pomůckám.

Hodí se i do sprchy, jen bych si dala pozor na ponor ve vaně, ne že by to asi chvilku nezvládla, ale nerada bych to riskovala.

Díky oblému tvaru se dobře drží a neklouže, pro hrátky o samotě ideální.

Materiál a konstrukce

Opět vhodně zvolený materiál silikon + ABS plast. Příjemný na dotek, dlouhá životnost, snadná údržba.

VIDEO z redakčního rozbalování

Ovládání a funkce

Ladybug má tři různá místa, každé slibuje jinou funkci a odlišné pocity. Je zde výčnělek pro podtlakovou stimulaci, zapuštěná rotační tyčinka a jakési pulzační výčnělky v podobě chapadélek. Celá hračka permanentně vibruje.

Ze začátku jsem ocenila pouze výčnělek podtlakové stimulace, který mne naprosto nadchnul, stejně jako většina vakuových stimulátorů. Naopak, rotační tyčinka na mě moc dojem neudělala, funkce na mne byla příliš intenzivní a ani pulzační výčnělky ve mne nevzbuzovaly moc zajímavých pocitů.

Ale čím častěji jsem si hračku brala do ruky a zkoumala její možnosti, nakonec jsem přišla na chuť všem výše zmíněným funkcím.

Ovládání je velmi intuitivní. Pouze dvě tlačítka, která vystupují z povrchu jen nepatrně, takže nikterak nepřekáží, ale zároveň se dají dobře najít po hmatu.

Zjistěte kolik stojí Ladybug
ZJISTIT CENU

Navíc jsou po zapnutí podsvícená. Delším stisknutím prvního tlačítka pomůcku zapínáte i vypínáte. Všechny tři komponenty běží současně a vy můžete přepínat stupně intenzity pouze stisknutím druhého tlačítka.

Stupňů intenzity je pět, jsou nahrány za sebou vzestupně a ve smyčce, takže přepínáte mezi nimi od nejslabšího stupně po nejsilnější a opět nejslabší. Jen bych si dala pozor, kvůli současnému pohybu všech funkcí, na vše co se může namotat na rotační tyčinku.

Takové vymotávání vlasů, nebo delšího ochlupení, by mohlo pokazit příjemnou intimní chvilku.

Napájení a výdrž

Součástí balení je napájecí kabel s USB připojením a s tenkou dlouhou koncovkou. Tlačítka jsou podsvícená a při nabíjení blikají. Při plném nabití zůstane podsvícení svítit. Nabití přes USB z počítače trvalo 47 min a přes kabel v zásuvce 1 hod.

Vybití při nejsilnějších nepřetržitých vibracích trvalo necelou hodinu. Já mám tu zkušenost, že nabitá beruška vydrží velmi dlouho, ne že bych ji zapínala jen zřídka, ale spíše stačí jen na pár chvil, protože když jí to dovolíte, k vrcholu vás dovede téměř okamžitě.

Především při současné penetraci penisu či dilda.

V akci

Tykadla jsou pouze dekorační záležitostí, samy o sobě potěšení nikterak nenapomáhají, jde spíše jen o estetický prvek. Jak už jsem psala výše, Ladybug je velice šikovný pomocník, když si hraju sama se sebou.

Při sexuálních hrátkách s partnerem je použití také příjemné, ale díky silnějšímu tělu pomůcky a potřebě ji svírat v dlani, se v některých polohách jeví jako nepraktická. Ovšem při použití ve správnou chvíli vás dostane na vrchol.

My hračku používáme především při předehře, k dráždění v BDSM hrátkách a pro zintenzivnění orgasmu. Část se silikonovými výstupky doporučuji i při dráždění erotogenních zón, především bradavek.

Závěr

S touto hračkou je dráždění klitorisu opravdu snadné. Vaše masturbace bude zase o chlup příjemnější. Každá část berušky působí různé pocity s odlišnou intenzitou, lze používat jen to co je vám příjemné, anebo šikovně kombinovat. Své tělo tak můžete pokaždé podrobit různě intenzivním návalům slasti podle momentální nálady.

Abychom na závěr odpověděli na otázku položenou v úvodu, ano beruška určitě stojí za to. Hlavní roli pro nás ale pořád hraje pulzátor. Ten svojí práci dělá jak má a další dvě funkce jsou příjemným zpestřením navíc.

Klady

Zápory

Intenzita vibrací Všechny funkce v běhu najednou
Různé druhy funkcí
Velmi příjemný materiál
Jednoduché ovládání
Skladnost
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: