Legendární Venušiny kuličky jsou populární mezi něžným pohlavím už doslova od pradávna. První zmínka o nich se datuje kolem roku 500 n. l. a pochází z Číny.

Proč posilovat pánevní dno?

Nejenže slouží ke smyslné stimulaci tvojí jeskyňky, kuličky vznikly především za účelem posílení pánevního dna, což s sebou nese řadu příznivých výsledků pro zdraví. Není úžasné spojit příjemné s užitečným? Tato otázka nedala spát především proslulému gynekologu dr. Arnoldu Kegelovi, který ve 40. letech 20. století sestavil řadu cviků nesoucí jeho jméno – tedy Kegelovy cviky.

Posílení pánevního svalstva nejvýznamněji ovlivňuje správnou funkci svěračů, čili napomáhá oddálení nepříjemné inkontinence, také ale vede ke správnému držení těla a v neposlední řadě prohlubuje orgasmy. Navíc jsem zjistil, že cviky jsou vhodné i pro muže, takže zatímco píšu tuto recenzi, zároveň i pilně cvičím. 🙂

Technické parametry

Už na první pohled je zřejmé, že na tomto modelu se nijak nehřešilo na úkor kvality. Fox Katty je decentní společník, má vkusný elegantní design a vzbuzuje touhu hračku ihned vyzkoušet. Nejjemnější lékařský silikon svádí ruce neustále kuličky hladit a převalovat.

Velikost hračky 15 x 3,3 cm se zdá být pro své účely ideální. Určitě je třeba vyzdvihnout super škálu vibračních programů a úplnou vodotěsnost. Fox Katty je na dálkové ovládání, takže žádné kabely. Rychle a snadno se nabíjí a baterka vydrží překvapivě velmi dlouho.

VIDEO z redakčního rozbalování:

Okupace liščí nory

Jelikož jsem, co se intimností týče, vskutku nevyhraněný, nebyl problém dát se do díla a pustit Foxe do díry, kam patří. Tedy pro tentokrát né do mojí, nýbrž do kamarádčiny. Upřímně neznám lepší způsob, jak utužovat vztahy s kamarády, jako společné testování hraček. Její nadšení z nového rošťáka na hraní bylo stejně očividné, jako i moje zjištění, že tím bohužel nemyslela mě.

Zjistěte kolik stojí Vibrační venušiny kuličky Fox Katty
ZJISTIT CENU

Snad kromě skákání panáka a výpadů vpřed neznám aktivitu, při které by neměl být i lišák Fox. Společná koupel, přemítání o životě a nebo sledování romantické komedie, všechno běžné teď dostalo nový rozměr. Zatímco vibrace vzbuzovaly smyslné prožívání přítomného okamžiku, tvar a váha kuliček plnily svůj účel.

Přestože hrátkám byla již dávno učiněna přítrž, my nebyli sto vyhnat Foxe z míst, kde si pořád tak hezky hověl. Nic jsme tedy nedbali a vyšli si, my tři společně, ještě na krátkou “zdravotní” procházku:)

Suma sumárum

Když si tak pročítám svůj dnešní text, vybavuji si všechny ty šťastné páry s teleshopingu:) Nu což ale, byl jsem při tom, kdy něco dobrého rozsvítilo něčí den a tak mi snad odpustíte můj okázalý sentiment.

Vibrační Venušiny kuličky FOX KATTY můžu tedy doporučit každému, kdo preferuje kvalitu před nízkou cenou a chce spojit příjemné s užitečným.

Klady

Zápory

Materiál Na výběr jen jedna barva
Decentní a elegantní tvar
Snadná údržba
Vodotěsnost
Dálkové ovládání
Dlouhá výdrž baterie
Dobrá cena
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: