Proč zůstávat s erotickým potěšením jen doma? Na trhu se začínají objevovat diskrétní hračky umožňující dopřát si smyslné vzrušení i na veřejnosti.

Už není zapotřebí nápadné a všeříkající ovladače, ovládat nás partner může už i přes appku ve svém mobilu. To jsem si nemohla nechat ujít!

Malý a vychytaný

Už na první pohled je jasné, že tahle hračka je určená primárně pro potěšení na veřejnosti. Vibrátor je malý a díky magnetickému kolečku je uzpůsoben tak, aby se zachytil na kalhotky a držel na svém místě.

Magnet je dostatečně silný, takže plní svou funkci spolehlivě. Na těle vibrátoru je manuální ovládání pro zapnutí, vypnutí, aktivaci Bluetooth a přepínání programů.

Vibrátor Sexy Secret se nabíjí pomocí magnetické nabíječky, díky čemuž je plně vodotěsný.

  • délka: 8,6 cm
  • hmotnost: 40 g
  • vnější materiál: silikon
  • nabíjení: magnetický nabíjecí USB kabel
  • výdrž na jedno nabití: cca 1 hodina

Offline hrátky

Satisfyer myslí na všechno, takže hračku Sexy Secret je možné ovládat i bez aplikace. Na vibrátoru je jednoduché ovládání, díky kterému můžete vibrátor zapnout a vybírat z navolených programů. 

Tuhle možnost oceníte zejména při zábavě doma. Jednoduše si vyberete svůj top program, přichytíte hračku na kalhotky a zpříjemníte si tak vaření, home office nebo úklid.

Pro intenzivní dráždění a přepínání programů je tato varianta méně praktická, jelikož hračka je sama o sobě dost malá a libovolné přepínání programů během dráždění není tak úplně komfortní.

Ovšem pro zpříjemnění běžné domácí rutiny, kdy si vibrátor na začátku nastavíte a pak necháte vše na něm, je tato volba vskutku velmi příjemná.

Orgasmy u toho nečekejte, naopak je tato varianta stvořená jen pro jemné dráždění a udržování hladinky vzrušení, než přijde partner domů z práce.

VIDEO z redakčního rozbalování:

Připoj se…

Nejdůležitější otázka – jak vlastně funguje ovládání hračky přes aplikaci? Stáhla jsem si aplikaci Satisfyer Connect, která je kompatibilní s operačními systémy iOS i Android. Zaregistrovala jsem se, aplikaci a vibrátor propojila přes Bluetooth a rázem získala možnost si s programy mnohem více pohrát.

Na výběr jsou předvolené programy, vytvoření vlastních programů a jejich sdílení s ostatními.

Zajímavostí jsou také vibrace podle zvuků v okolí nebo dle rytmu zvolené hudby. K tomu si můžete vybrat svůj playlist na Spotify a vychutnat si svou oblíbenou hudbu novými smysly.

…a ovládej mě!

Dobře, v aplikaci jsem a projela jsem nové možnosti ovládání. A dál? Nic. Při snaze zakomponovat do svého drážděni jinou osobu, nastal problémek.

Jak se mám, sakryš, dostat k jiným lidem? Aplikace zas tak moc možností nastavení nemá, takže jsem nějakou dobu jen tak bezvýsledně bloumalá aplikací.

Pak jsem přišla na to, že spojit se můžu s lidmi, kteří sdíleli nějaký svůj vytvořený program.

Sdílela jsem ho taky a rázem mi začaly chodit žádosti o propojení od cizích lidí (zejména z Německa).

Pak už šlo všechno hladce, přítomní pánové mi pomohli s technickou stránkou a já tak mohla už bez komplikací svěřit svůj orgasmus do ruky tajemnému cizinci.

Chci jen tebe

Pokud si nechcete zatočit kolem štěstí a zpřístupnit ovládání vibrátoru náhodnému cizinci, můžete jít s aplikací samozřejmě rovnou na jistotu i pouze k vašemu partnerovi.

Stačí, když si taky stáhne appku, zaregistruje se a vyhledá si vás podle zvoleného nicku. Pak už se jen propojit, v chatu si zavolat, povolit ovládání a voila…

Ovládání jinou osobou jde jen přes probíhající hovor, ale Satisfyer myslel na anonymitu a diskrétnost, takže můžete nechat kameru i mikrofon neaktivní.

Nebo je naopak zapojit a dopřát tak svému partnerovi velmi vzrušující poslech i podívanou.

Společně na vínko

…nebo kamkoliv jinam? No, nevím. A hned vám povím proč. Díky mobilní aplikaci sice nemusí být partner na dosah určitých metrů, aby se vibrátor dal ovládat. Může tak být tisíce kilometrů daleko a i tak vám dopřávat rozkoš.

Zjistěte kolik stojí Satisfyer Sexy Secret
ZJISTIT CENU

Nicméně v praxi to má pár úskalí. Prvním je hlasitost. Automaticky jsem očekávala, že vibrátor bude mít slibovaný tichý chod, žel není to až tak jednoznačné.

V hlučnějším prostředí se jeho vibrace ztrácí, avšak pokud se nacházíte na tišším místě, může jít občas něco zaslechnout.

Této nepříjemnosti se dá předejít volbou místa a vyrazit si s touto hračkou jen na místa, kde díky dostatečnému hluku z okolí zůstane zachována diskrétnost.

Problém číslo dva je krátká doba aktivity Bluetooth. Máte jen 5 minut na to, abyste po propojení vibrátoru s aplikací přešli do akce. To znamená dva možné scénáře: nechat vibrátor běžet celou dobu už od odchodu z domu nebo si na daném místě nejdříve odskočit na záchod, tam vytáhnout mobil a zařízení spárovat.

Teoreticky problém není ani jedno, ale v praxi mi varianta číslo dva nebyla vůbec příjemná, neboť snažit se zařízení spárovat na záchodě tak, aby si dámy ve vedlejší kabince ničeho nevšimly, bylo vcelku logisticky neproveditelné.

Vše se nakonec za drobného úskalí povedlo a zážitek dráždění na veřejnosti byl zajímavou zkušeností.

Do toho nebo od toho?

Výše zmíněné nepříjemnosti však nepřevažují mnou vnímané výhody: hračka je na veřejnosti vhodná za určitých podmínek do určitého prostředí. Na doma ji nemám co vytknout.

Oceňuji na ni, že dráždí klitoris zvenku a není tak potřeba ji mít v sobě zavedenou. Je tak mimo jiné ideálním startovacím můstkem, pokud s drážděním na veřejnosti začínáte a chcete jen lehké dráždění bez obav, že přijdou nezkrotitelné orgasmy.

Zároveň doma udělá Satisfyer Sexy Secret příjemný podkres k dalšímu dráždění a díky možnosti ovládání přes aplikaci si vychutnáte partnerovy online doteky v novém rozměru.

A ten pocit nechat se ovládat někým úplně neznámým? Vzrušující!

Klady

Zápory

Offline i online ovládání Hlučnější
Diskrétní velikost Krátká aktivita Bluetooth
Mnoho programů: předvolené, tvorba vlastních, stažení od ostatních Aplikace na začátku nejasná a disponuje jen velmi základním nastavením
Možnost ovládání odkudkoliv na světě
Jemný a snadno čistitelný povrch
Silný magnet na upevnění do kalhotek
Možnost (video)hovoru v aplikaci
Nabíjení na magnetický USB kabel
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
Sexshop51.cz Sexshop.cz Lovesexshop.cz Flagranti.cz
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: